Они су понос школе

Они су понос школе

Као и ранијих година, тако и ове школске године, односно 10.6. 2019. године,  организован је свечани пријем за најуспешније ученике школе који су учешћем на спортским и другим такмичењима и конкурсима, промовисали и популаризовали школу. Награђивање ученика је већ дугогодишња пракса у Саобраћајној школи „ПИНКИ“, захваљујући иницијативи управе школе на челу са директором мр Срђаном Бојовићем, који је овом приликом ученицима доделио вредносне поклон картице.

Циљ је да се истицањем и признавањем залагања ученика, осим изражавања захвалности, и други ученици подстакну на активно учешће у активностима које се организују у школи и ван ње.

Награђени су ученици:

  • Ивана Гордић ТУТ11 (прво место на Републичком такмичењу у џудоу),
  • Марко Васић ТДС33 (друго место на Републичком такмичењу у џудоу),
  • Алекса Емини ТДС11 (треће место на Републичком такмичењу у џудоу),
  • Анка Кривокућа ТУТ21 (треће место на Републичком такмичењу у џудоу),
  • Данило Почуча ТДС41 (треће место на Републичком такмичењу у џудоу),
  • Алекса Грубач НТ11 (четврто место на Републичком такмичењу у бацању кугле)
  • Јована Витас СТТ21 (четврто место на Републичком такмичењу у дисциплини трчање на 800 метара),
  • Милица Пјетловић, Тијана Ранђеловић, Драгана Милошев, Николина Замаклар из одељења ТДС32 и Ђорђе Драгић В23 за продукцију краткометражног филма у борби против насиља под називом „Другачија“ и
  • Дејан Михајловић ТДС21 за допринос у естетском уређењу школе ликовним радовима.

Честитамо ученицима на ентузијазму и постигнутом успеху.

Консултативна настава, термини за августовски рок 2019. године

Консултативна настава, термини за августовски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 12.06.    15-16.30 /
Јаковљевић Јелена 14.06.    14-15.30 /
Математика
Роган Александра 17.06.    17-18.30 /
Малиновић Биљана 14.06.    18-19.30 /
Енглески језик
Ратковић Миа 18.06.    15-16.30 /
Ђорђевић Кристина 19.06.    14-15.30 /
Немачки језик
Марковић Драгица 19.06.    14-15.30 /
Мијатовић Наташа 13.06.    14-15.30 /
Руски језик
Протић Верица 19.06.    14-15.30 /
Француски језик
Петровић Славица 18.06.    14-15.30 /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 13.06.    15-16.30 /
Танацковић Александра 14.06.    16-17.30 /
Физика
Домазет Снежана 18.06.    15-16.30 /
Васић Драгомир 13.06.    17-18.30 /
Хемија
Јовановић Љиљана 13.06.    16-17.30 /
Евица Радичанин Ковачић 12.06.    17-18.30 /
Ликовна култура
Маришан Дејана 14.06.    18-19.30 /
Штрбац Нада 12.06.    16-17.30 /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 13.06.    15-16.30 /
Историја
Јосимов Весна 17.06.    16-17.30 /
Јевтић Оливера 13.06.    15-16.30 /
Физичко васпитање
Савић Владимир 12.06.    17-18.30 /
Голубовић Љиљана 18.06.    15-16.30 /
Географија
Цекић Веселка 13.06.    15-16.30 /
Ђукић Љубица 12.06.    15-16.30 /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 12.06.    15,00-16,30 14.06.   15,00-16,30
Филозофија
Алишић Жељка 18.06.    15-16.30 /
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 17.06.    16-17.30 /
Живановић Марија 19.06.    15-16.30 /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 17.06.    18-19.30 /
Верска настава
Берић Ненад 14.06.    14-15.30 /
Крстић Милован 17.06.    15-16.30 /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 14.06.    14-15.30 /
Милинковић Марија 15.06.    18-19.30 /
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 17.06.    15-16.30 /
Станковић Соња 14.06.    15-16.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 19.06.    14-15.30 /
Грујић Миломир 12.06.    14-15.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 13.06.    14:30-16 17.06.    18-19.30
Група економских предмета
Судар Вера 19.06.    15-16.30 /
Блажић Јадранка 13.06.    18-19.30 /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела 18.06.    14-15.30 /
Баста Ненад 14.06.    17-18.30 /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 18.06.    17-18.30 /
Милојевић Гордана 17.06.    15-16.30 /
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 18.06.    14-15.30 /
Фуртула Драган 14.06.    16-17.30 /
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 18.06.    15-16.30 /
Сомборски Жика 12.06.    15-16.30 /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 18.06.    15-16.30 /
Шолак Зорица 14.06.    16-17.30 /
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 17.06.    15-16.30 /
Унтербергер Марија 12.06.    17-18.30 /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 14.06.    15-16.30 /
Мак Маријан 13.06.    16-17.30 /
Сатница за јунски испитни рок 2019. године (ванредно школовање)

Сатница за јунски испитни рок 2019. године (ванредно школовање)

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Бањац Слободанка Редослед одласка у учионице

уч. бр. 1,2,8,9,13

9,00-9,40
2.     Црњански Радица
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Никовић Лена
ПЕТАК  31.05.2019. У 16.00.Ч У УЧ.21
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Роган Александра Редослед одласка у учионице

уч. бр.  2, 8,9,10,13,18

9,00-10,00
2.       Малиновић Биљана
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана
ПЕТАК 31.05.2019. У 17.00.Ч У УЧ.21
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.          Топалски Диана уч. бр. 1,2,7,9,10,13,16,17 9-10.00
2.          Бечић Радочај Тања
Н 1.          Марковић Драгица уч.бр. 11,16,17
2.          Мијатовић Наташа
ПЕТАК 31.05.2019. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра Редослед одласка у учионице

уч. бр. 8,11,13,17

9,00-9,40
2.     Карађиновић Драгана
        
 
☺    ФИЗИКА
Физика
1.    Домазет Снежана Редослед одласка у учионице

уч. бр. 8,11,13,17

9,00-10,00
2.    Васић Драгомир
Хемија
              1. Евица Радичанин Ковачић уч. бр. 17 9,00-9,05
2. Јовановић Љиљана    
              
☺   ЛИКОВНО
Ликовна култура
1.  Маришан Деана  уч. бр. 1 9,30-9,35
2.  Штрбац Нада  уч. бр. 13 9,35-9,40
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Јосимов Весна Редослед одласка у учионице

уч. бр. 8,13,16,17

9,30-10,30
2.     Јевтић Оливера
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Обрадовић Наташа уч. бр. 9 9,30-9,35
             2.  Ћирак Слободан уч. бр. 10 9,35-9,45
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Алајица Данијела уч. бр. 8 9,35-9,40
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 13 9,40-9,55
  уч. бр. 16 9,30-9,35
  уч. бр. 17 9,55-10,10
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар Редослед одласка у учионице

уч. бр. 2,9,10,14,16,18

9,15-10,15
2.   Куљић Марија
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 9 9,00-9,05
2.  Радишић Снежана уч. бр. 10 9,05-9,20
  уч. бр. 18 9,20-9,30
     
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Живановић Марија уч. бр. 13 10,15-10,20
2.  Оливера Кантар уч. бр. 16 10,20-10,35
  уч. бр. 18 10,35-10,40
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 1 10,00-10,10
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 8 9,45-10,00
  уч. бр. 7 10,10-10,15
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
       1.    Берић Ненад Редослед одласка у учионице

уч. бр. 8,9,10,11,13,14,16,17

9,30-10,30
       2.    Крстић Милован
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, основи машиства
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 1 9,30-10,30
2.   Милинковић Марија уч. бр. 8 10,30-11,00
  уч. бр. 9 11,00-11,05
  уч. бр. 11 11,05-11,40
  уч. бр. 13 11,40-11,45
  уч. бр. 16 11,45-12,30
  уч. бр. 17 12,30-13,00
Мотори, техн.материјала, маш. елементи, основи машинства
1.        Николић Данијела уч. бр. 1 10,30-11,30
2.        Панић Драган уч. бр. 2 10,15-10,30
  уч. бр. 8 10,00-10,15
  уч. бр. 9 9,45-10,00
  уч. бр. 10 9,00-9,45
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 7 9,00-9,05
2.     Плавшић Милан уч. бр. 11 9,05-9,30
  уч. бр. 13 9,30-10,00
  уч. бр. 14 10,00-10,45
  уч. бр. 18 10,45-10,50
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
                 1.     Кешељ Татјана уч. бр. 2 9,25-9,30
                 2.     Грујић Миломир уч. бр. 8 11,00-11,20
  уч. бр. 11 9,30-10,00
  уч. бр. 13 10,00-10,15
  уч. бр. 16 10,15-10,30
  уч. бр. 17 10,30-11,00
  уч. бр. 18 11,20-12,00
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Раушевић Светлана уч. бр. 2 11,30-11,40
2.     Судар Вера уч. бр. 11 11,50-11,55
  уч. бр. 13 11,45-11,50
  уч. бр. 16 10,30-11,00
  уч. бр. 17 11,00-11,30
  уч. бр. 18 9,00-10,30
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
 
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Деспотовић Зоран уч. бр. 7 10,15-11,15
 2.    Милојевић Гордана уч. бр. 8 11,20-12,00
  уч. бр. 9 9,15-10,15
  уч. бр. 11 9,00-9,05
  уч. бр. 13 9,05-9,10
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.   Пејаков Бркић Гордана уч. бр. 1 12,00-12,30
                  2.   Станковић Саша уч. бр. 2 9,15-10,00
  уч. бр. 10 10,00-12,00
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 2 9,55-10,00
2.        Фуртула Драган уч. бр. 11 10,00-10,45
  уч. бр. 13 10,45-11,05
  уч. бр. 14 11,05-11,30
  уч. бр. 16 12,30-13,00
  уч. бр. 17 11,30-12,30
  уч. бр. 18 13,00-13,30
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 11 9,55-10,00
2.        Сомборски Жика уч. бр. 16 10,00-10,20
  уч. бр. 17 10,20-10,50
  уч. бр. 18 10,50-11,20
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 2 9,00-9,05
2.        Шолак Зорица уч. бр. 7 9,05-9,10
  уч. бр. 11 12,00-12,40
  уч. бр. 13 10,40-11,30
  уч. бр. 14 9,10-10,40
  уч. бр. 16 12,45-13,00
  уч. бр. 17 11,30-12,00
  уч. бр. 18 12,40-12,45
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр. 8 10,00-10,15
2.        Томановић Предраг уч. бр. 9 10,15-10,45
 
             
Консултативна настава, термини за јунски рок 2019. године

Консултативна настава, термини за јунски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Бањац Слободанка 15.05.   18,00-19,30 21.05.   14,00-16,30
Црњански Радица 16.05.   18,00-19,30 20.05.   17,00-18,30
Математика
Роган Александра 21.05.   18,00-19,30 24.05.   17,00-18,30
Малиновић Биљана 16.05.   17,00-18,30 17.05.   18,00-19,30
Енглески језик
Топалски Диана 17.05.   16,00-17,30 /
Бечић Радочај Тања 20.05.   14,30-16,00 /
Немачки језик
Марковић Драгица 22.05.   14,00-15,30 /
Мијатовић Наташа 16.05.   14,00-15,30 /
Руски језик
Протић Верица 22.05.   15,00-16,30 /
Француски језик
Петровић Славица 21.05.   14,30-16,00 /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 16.05.   15,00-16,30 /
Танацковић Александра 17.05.   16,00-17,30 /
Физика
Домазет Снежана 24.05.   16,00-17,30 /
Васић Драгомир 16.05.   17,00-18,30 /
Хемија
Јовановић Љиљана 16.05.   16,00-17,30 /
Евица Радичанин Ковачић 15.05.   17,00-18,30 /
Ликовна култура
Маришан Деана 23.05.   18,00-19,30 /
Штрбац Нада 15.05.   16,00-17,30 /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 16.05.   15,00-16,30 /
Историја
Јосимов Весна 20.05.   16,00-17,30 /
Јевтић Оливера 16.05.   15,00-16,30 /
Физичко васпитање
Ћирак Слободан 21.05.   15,00-16,30 /
Обрадовић Наташа 20.05.   15,00-16,30 /
Географија
Алајица Данијела 20.05.   14,00-15,30 /
Ђукић Љубица 24.05.   14,30-16,00 /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 16.05.   18,00-19,30 17.05.   15,00-16,30
Филозофија
Алишић Жељка 20.05.   15,00-16,30 22.05.   16,00-17,30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 21.05.   15,00-16,30 /
Живановић Марија 20.05.   18,00-19,30 /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 20.05.   18,00-19,30 /
Верска настава
Берић Ненад 20.05.   15,00-16,30 /
Крстић Милован 24.05.   14,00-15,30 /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 17.05.   15,00-16,30 23.05.   14,00-15,30
Милинковић Марија 15.05.   18,00-19,30 16.05.   18,00-19,30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 15.05.   15,00-16,30 20.05.   14,30-16,00
Станковић Соња 20.05.   18,00-19,30 23.05.   13,30-15,00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 22.05.   14,00-15,30 23.05.   16,00-17,30
Грујић Миломир 15.05.   14,00-15,30 23.05.   14,30-16,00
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 20.05.   15,00-16,30 23.05.   15,00-16,30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 17.05.   14,30-16,00 24.05.   14,00-15,30
Судар Вера 21.05.   18,00-19,30 22.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 17.05.   15,00-16,30 23.05.   16,00-17,30
Крстић Маја 15.05.   15,00-16,30 20.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Станковић Саша 23.05.   15,00-16,30 24.05.   18,00-19,30
Пејаков Бркић Гордана 15.05.   15,00-16,30 16.05.   14,30-16,00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 21.05.   14,00-15,30 22.05.   17,00-18,30
Фуртула Драган 17.05.   16,00-17,30 20.05.   16,00-17,30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 20.05.   16,00-17,30 /
Сомборски Жика 15.05.   15,00-16,30 /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 15.05.   17,00-18,30 21.05.   15,00-16,30
Шолак Зорица 15.05.   15,00-16,30 23.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 21.05.   14,00-15,30 /
Унтербергер Марија 24.05.   15,00-16,30 /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 23.05.   17,00-18,30 /
Мак Маријан 15.05.   18,00-19,30 /

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА И ОКВИРНИХ САТНИЦА ПО ИСПИТНИМ КОМИСИЈАМА

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Ђокић Душанка Редослед одласка у учионице

уч. бр. 2,9,10,18

8,00-8,30
2.     Никовић Лена
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Никовић Лена
ПЕТАК  05.04.2019. У 16.00.Ч У УЧ.21
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Нинков Светлана Редослед одласка у учионице

уч. бр.  2, 9,10,11,18

8,30-9,15
2.       Марковић Маја
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана
ПЕТАК 05.04.2019. У 17.00.Ч У УЧ.21
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.          Павловић Ливиа уч. бр. 1,2,9,10,11,16,18 8-9.00
2.          Ратковић Миа
Р 1.          Протић Верица уч. бр. 18
2.          Марковић Драгица
Н 1.          Марковић Драгица уч.бр. 1,16
2.          Мијатовић Наташа
ПЕТАК 05.04.2019. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра Редослед одласка у учионице

уч. бр. 1,8,13,16

8,00-8,40
2.     Карађиновић Драгана
        
 
☺    ФИЗИКА
Физика
1.    Домазет Снежана уч. бр. 1 8,05-8,10
2.    Васић Драгомир уч. бр. 13 8,10-8,15
Хемија
1. Евица Радичанин Ковачић уч. бр. 8 9,00-9,05
2. Јовановић Љиљана    
 
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1 .  Атанасов Мирослав уч. бр. 13 9,00-9,05
2.   Маришан Деана    
Ликовна култура
1.  Маришан Деана  уч. бр. 1 8,15-8,25
2.  Штрбац Нада уч. бр. 13 8,25-8,30
     
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Станковић Магдалена уч. бр.  1 8,25-8,30
2.     Јевтић Оливера уч. бр.  13 8,30-8,35
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Савић Владимир уч. бр. 1 8,35-8,40
             2.  Марцикић Предраг уч. бр. 9 8,40-8,55
  уч. бр. 10 8,55-9,05
  уч. бр. 11 9,05-9,15
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Цекић Веселка уч. бр. 1 8,30-8,35
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 8 8,35-8,40
  уч. бр. 16 8,40-9,10
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар Редослед одласка у учионице

уч. бр. 2,9,10,11,18

9,00-10,00
2.   Куљић Марија
 
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 9 9,05-9,25
2.  Радишић Снежана уч. бр. 11 9,25-9,35
  уч. бр. 14 9,35-9,40
  уч. бр. 18 9,40-10,10
 
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Живановић Марија уч. бр. 13 10,20-10,25
2.  Оливера Кантар уч. бр. 16 10,00-10,20
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 1 9,00-9,30
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 8 8,45-9,00
  уч. бр. 7 9,30-10,00
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
       1.    Берић Ненад Редослед одласка у учионице

уч. бр. 1,8,9,10,11,13,16,18

9,00-10,00
       2.    Крстић Милован
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, основи машиства
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 1 9,30-10,00
2.   Михић Милан уч. бр. 8 10,00-11,00
  уч. бр. 13 11,00-11,45
  уч. бр. 16 9,00-9,30
     
Мотори, техн.материјала, маш. елементи, основи машинства
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 10,00-10,50
2.        Панић Драган уч. бр. 2 9,10-9,20
  уч. бр. 8 9,20-10,00
  уч. бр. 9 10,50-11,10
  уч. бр. 10 11,10-11,20
  уч. бр. 11 11,10-11,45
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 13 9,00-9,20
                 2.     Плавшић Милан уч. бр. 14 9,20-10,00
     
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
                 1.     Кешељ Татјана уч. бр. 1 10,50-11,00
                 2.     Грујић Миломир уч. бр. 8 11,00-11,05
  уч. бр. 14 10,10-10,20
  уч. бр. 16 10,30-10,50
  уч. бр. 18 10,20-10,30
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Раушевић Светлана уч. бр. 2 10,00-10,10
2.     Судар Вера уч. бр. 16 10,10-10,30
  уч. бр. 18 10,30-12,00
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
 
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Баста Ненад уч. бр. 2 9,30-11,00
 2.    Николић Данијела уч. бр. 7 8,00-9,30
  уч. бр. 8 11,00-12,30
     
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.   Чукановић Ана уч. бр. 1 11,00-11,20
                  2.    Милојевић Гордана уч. бр. 9 9,25-10,50
  уч. бр. 10 11,20-12,20
  уч. бр. 11 12,20-14,00
 
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 2 8,00-8,05
2.        Фуртула Драган уч. бр. 13 8,05-9,30
  уч. бр. 14 11,00-11,30
  уч. бр. 16 9,30-11,00
  уч. бр. 18 11,00-12,00
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Ђурановић Предраг уч. бр. 2 9,30-9,35
2.        Сомборски Жика уч. бр. 13 9,35-9,40
  уч. бр. 16 10,15-11,15
  уч. бр. 18 9,40-10,15
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 13 10,00-11,00
2.        Шолак Зорица уч. бр. 14 8,00-10,00
  уч. бр. 16 11,00-11,10
  уч. бр. 17 11,10-11,20
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр. 8 10,00-10,15
2.        Томановић Предраг уч. бр. 9 10,15-10,45
 
             
Консултативна настава, термини за априлски рок 2019. године

Консултативна настава, термини за априлски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Никовић Лена 27.03. 16-17:30ч 29.03. 16-17:30ч
Ђокић Душанка 25.03. 18-19:30ч 27.03. 15-16:30ч
Математика
Марковић Маја 25.03. 18-19:30ч 28.03. 17-18:30ч
Нинков Светлана 21.03. 16-17:30ч 22.03. 15-16:30ч
Енглески језик
Ратковић Миа 25.03. 15-16:30ч 28.03. 14-15:30ч
Павловић Ливиа 22.03. 16-17:30ч 27.03. 13:30-15:00ч
Немачки језик
Марковић Драгица 27.03. 14:30-16:00ч /
Мијатовић Наташа 21.03. 14:30-16:00ч /
Руски језик
Протић Верица 26.03. 13:30-15:00 /
Француски језик
Петровић Славица 25.03. 14:30-16:00ч /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 21.03. 16-17:30ч /
Танацковић Александра 22.03. 16-17:30ч /
Физика
Домазет Снежана 29.03. 16-17:30ч /
Васић Драгомир 21.03. 17-18:30ч /
Хемија
Јовановић Љиљана 21.03. 16-17:30ч /
Евица Радичанин Ковачић 20.03. 17-18:30ч /
Ликовна култура
Маришан Деана 28.03. 18-19:30ч /
Штрбац Нада 20.03. 18-19:30ч /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 21.03. 15-16:30ч /
Историја
Станковић Магдалена 25.03. 14-15:30ч /
Јевтић Оливера 21.03. 15-16:30ч /
Физичко васпитање
Марцикић Предраг 26.03. 14-15:30ч /
Савић Владимир 20.03. 17-18:30ч /
Географија
Цекић Веселка 21.03. 15-16:30ч /
Ђукић Љубица 29.03. 14:30-16:00ч /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 21.03. 18-19:30ч 22.03. 15-16:30ч
Филозофија
Алишић Жељка 25.03. 15-16:30ч 27.03. 16-17:30ч
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 25.03. 16-17:30ч /
Живановић Марија 28.03. 14-15:30ч /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 29.03. 18-19:30ч /
Верска настава
Берић Ненад 25.03. 15-16:30ч /
Крстић Милован 29.03. 14-15:30ч /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 28.03. 14-15:30ч 20.03. 14:30-16:00ч
Михић Милан 22.03. 15-16:30ч 27.03. 15-16:30ч
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 22.03. 16-17:30ч 25.03. 15-16:30ч
Станковић Соња 27.03. 16-17:30ч 28.03. 13:30-15ч
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 27.03. 14-15:30ч /
Грујић Миломир 20.03. 14-15:30ч /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 25.03. 15-16:30ч 28.03. 15-16:30ч
Група економских предмета
Раушевић Светлана 22.03. 14:30-16:00ч /
Судар Вера 27.03. 15-16:30ч /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела 26.03. 14-15:30ч 20.03. 17-18:30ч
Баста Ненад 21.03. 15-16:30ч 22.03. 17-18:30ч
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 20.03. 17-18:30ч 21.03. 17-18:30ч
Милојевић Гордана 25.03. 14:30-16:00ч 29.03. 18-19:30ч
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 26.03. 14-15:30ч 27.03. 17-18:30ч
Фуртула Драган 25.03. 16-17:30ч 22.03. 16-17:30ч
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 20.03. 12-13:30ч /
Сомборски Жика 28.03. 15-16:30ч /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 20.03. 17-18:30ч 26.03. 15-16:30ч
Шолак Зорица 28.03. 15-16:30ч 20.03. 15-16:30ч
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 21.03. 16-17:30ч /
Унтербергер Марија 20.03. 17-18:30ч /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 28.03. 17-18:30ч /
Мак Маријан 20.03. 18-19:30ч /
Сатница за јануарски рок (децембар 2018. године) – ванредно школовање

Сатница за јануарски рок (децембар 2018. године) – ванредно школовање

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Ђокић Душанка уч. бр. 2 8,00-8,05
2.     Бјелица Јасмина уч. бр. 10 8,05-8,20
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Бјелица Јасмина уч. бр. 17 8,20-8,35
ПЕТАК  07.12.2018. У 16.00.Ч У УЧ.21    
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Роган Александра уч. бр.  1 8,00-8,05
2.       Ивић Љубо уч. бр.  2 8,05-8,10
  уч. бр.  9 8,10-8,15
  уч. бр.  10 8,20-8,35
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ивић Љубо уч. бр.  11 8,35-8,45 
ПЕТАК 07.12.2018. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  17 8,45-8,55
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.Павловић Ливиа уч. бр. 3,10,11 8-9.00
2.Ђорђевић Кристина
Р 1.Протић Верица уч. бр. 10
2.          Марковић Драгица
Н 1.Марковић Драгица уч.бр. 2,10,13,16,17
2.Мијатовић Наташа
ПЕТАК 07.12.2018. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1. Танцаковић Александра уч. бр. 1 8,05-8,20
2. Карађиновић Драгана уч. бр. 8 8,20-9,00
         уч. бр. 16 8,00-8,05
 
☺    ФИЗИКА
Физика
1. Домазет Снежана уч. бр. 3 9,00-9,20
2. Илић Сузана уч. бр. 13 9,20-9,30
  уч. бр. 16 9,30-9,35
Хемија
1. Евица Радичанин Ковачић уч. бр. 1 9,00-9,05
2. Јовановић Љиљана    
 
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1 .  Атанасов Мирослав уч. бр. 8 9,00-9,05
2.   Маришан Деана    
Ликовна култура
1.  Маришан Деана  уч. бр. 3 9,00-9,10
2.  Штрбац Нада    
 
☺   ИСТОРИЈА
1. Илић Ратко уч. бр.  1 9,00-9,05
2. Јевтић Оливера уч. бр.  3 9,05-9,15
  уч. бр. 13 9,15-9,20
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Обрадовић Наташа уч. бр. 1 9,05-9,10
2.  Голубовић Љиљана уч. бр. 10 9,00-9,05
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
1.  Алајица Данијела уч. бр. 13 9,00-9,05
2.  Ђукић Љубица    
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1. Оливера Кантар уч. бр. 2 8,20-8,30
2. Куљић Марија уч. бр. 9 8,30-8,35
  уч. бр. 10 8,35-9,00
  уч. бр. 11 9,00-9,15
  уч. бр. 17 9,15-9,25
  уч. бр. 18 9,25-9,40
Филозофија
1. Алишић Жељка уч. бр. 10 9,05-9,15
2. Радишић Снежана уч. бр. 11 9,15-10,00
  уч. бр. 17 9,00-9,05
 
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
1. Живановић Марија уч. бр. 18 8,00-8,20
2. Оливера Кантар    
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1. Живановић Марија уч. бр. 1 8,30-8,40
2. Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 2 8,25-8,30
  уч. бр. 7 8,40-9,00
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
1. Берић Ненад уч. бр. 1,3,11,16,17 9,00-10,00
2. Крстић Милован    
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, основи машиства
1. Ђурнић Љиљана уч. бр. 1 8,40-9,00
2. Милинковић Марија уч. бр. 3 9,15-10,15
  уч. бр. 8 10,15-11,00
  уч. бр. 13 8,10-8,40
  уч. бр. 16 9,00-9,15
Мотори, техн.материјала, маш. елементи, основи машинства,
1. Станковић Соња уч. бр. 1 9,10-10,10
2. Панић Драган уч. бр. 2 9,00-9,10
  уч. бр. 3 8,40-9,00
  уч. бр. 8 10,10-10,15
  уч. бр. 9 8,15-8,30
  уч. бр. 10 8,00-8,05
  уч. бр. 11 8,05-8,10
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1. Ацкета Предраг уч. бр. 13 8,30-9,00
2. Плавшић Милан уч. бр. 14 9,00-9,30
  уч. бр. 14 9,30-9,35
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
1. Кешељ Татјана уч. бр. 1 10,10-10,25
2. Грујић Миломир уч. бр. 2 10,05-10,10
  уч. бр. 3 10,25-10,30
  уч. бр. 10 10,00-10,05
  уч. бр. 13 9,00-10,00
  уч. бр. 16 8,45-9,00
  уч. бр. 17 8,35-8,45
  уч. бр. 18 8,30-8,35
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1. Блажић Јадранка уч. бр. 2 9,10-9,30
2. Судар Вера уч. бр. 13 10,20-10,35
  уч. бр. 16 9,35-9,40
  уч. бр. 17 9,40-10,20
  уч. бр. 18 8,20-9,10
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
 
 САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1. Деспотовић Зоран уч. бр. 2 8,30-9,00
2.Еремић Злата уч. бр. 3 8,00-8,30
  уч. бр. 7 9,00-9,40
  уч. бр. 10 10,00-11,00
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1. Пејаков – Бркић Гордана уч. бр. 1 11,30-12,30
2.  Станковић Саша уч. бр. 8 9,40-10,10
  уч. бр. 9 8,00-9,40
  уч. бр. 11 10,10-11,30
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1. Јовановић Слободан уч. бр. 2 8,00-8,05
2. Фуртула Драган уч. бр. 13 8,45-9,15
  уч. бр. 14 9,30-9,50
  уч. бр. 16 8,05-8,45
  уч. бр. 17 9,15-9,30
  уч. бр. 18 9,15-9,30
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1. Михајловић Бранка уч. бр. 2 9,30-9,35
2. Сомборски Жика уч. бр. 13 9,35-9,45
  уч. бр. 16 9,45-10,05
  уч. бр. 17 10,05-10,20
  уч. бр. 18 10,20-10,35
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1. Филиповић Драгиша уч. бр. 13 8,00-9,00
2. Шолак Зорица уч. бр. 14 9,00-10,00
  уч. бр. 16 10,00-10,10
  уч. бр. 17 10,10-10,20
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1. Мак Маријан уч. бр.  10 9,15-10,00
2. Томановић Предраг    
 
             
Консултативна настава, термини за децембарски рок 2018. године

Консултативна настава, термини за децембарски рок 2018. године

Српски језик и књижевност
Бјелица Јасмина 21.11.  17-18,30ч 26.11.  17-18,30ч
Ђокић Душанка 20.11.  18-19,30ч 22.11.  16-17,30ч
Математика
Роган Александра 20.11.  18-19,30ч 21.11.  18-19,30ч
Ивић Љубо 28.11.  15-16,30ч 26.11.  15-16,30ч
Енглески језик
Павловић Ливиа 19.11.  15-16,30ч 21.11.  17-18,30ч
Ђорђевић Кристина 20.11.  14-15,30ч 28.11.  14-15,30ч
Немачки језик
Марковић Драгица 19.11.  15-16,30ч /
Мијатовић Наташа 27.11.  16-17,30ч /
Руски језик
Протић Верица 19.11.  15-16,30ч /
Француски језик
Петровић Славица 19.11.  15-16,30ч /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 26.11.  17-18,30ч /
Танацковић Александра 23.11.  15-16,30ч /
Физика
Домазет Снежана 23.11.  16-17,30ч /
Илић Сузана 22.11.  14:30-16ч /
Хемија
Јовановић Љиљана 20.11.  18-19,30ч /
Евица Радичанин Ковачић 26.11.  18-19,30ч /
Ликовна култура
Маришан Деана 27.11.  15-16,30ч /
Штрбац Нада 28.11.  15,30-17ч /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 22.11.  14-15,30ч /
Историја
Јосимов Весна 22.11.  15:30-17ч /
Илић Ратко 26.11.  14:30-16ч /
Физичко васпитање
Голубовић Љиљана 21.11.  17-18,30ч /
Обрадовић Наташа 26.11.  16-17,30ч /
Географија
Алајица Данијела 26.11.  14-15,30ч /
Ђукић Љубица 23.11.  15-16,30ч /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 26.11.  14,30-16ч 27.11.  18-19,30ч
Филозофија
Алишић Жељка 19.11.  15-16,30ч 21.11.  16-17,30ч
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 21.11.  16-17,30ч /
Живановић Марија 22.11.  14-15,30ч /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 23.11.  18-19,30ч /
Верска настава
Берић Ненад 19.11.  15-16,30ч /
Крстић Милован 27.11.  16-17,30ч /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 20.11.  15-16,30ч 26.11.  18-19,30ч
Марија Милинковић 21.11.  14-15,30ч 23.11.  16,30-18ч
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 23.11.  14-15,30ч 27.11.  14-15,30ч
Станковић Соња 19.11.  18-19,30ч 27.11.  18-19,30ч
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 27.11.  15-16,30ч /
Грујић Миломир 26.11.  14-15,30ч /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 23.11.  14:30-16ч 28.11.  18-19,30ч
Група економских предмета
Судар Вера 22.11.  15-16,30ч 26.11.  17-18,30ч
Блажић Јадранка 21.11.  18-19,30ч 23.11.  14-15,30ч
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 22.11.  17-18,30ч 26.11.  15-16,30ч
Еремић Злата 20.11.  14-15,30ч 21.11.  14,30-16ч
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 26.11.  18-19,30ч 27.11.  18-19,30ч
Станковић Саша 19.11.  17-18,30ч 22.11.  14,30-16ч
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 20.11.  14-15,30ч 26.11.  18-19,30ч
Фуртула Драган 22.11.  14,30-16ч 28.11.  14:30-16ч
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 20.11.  14-15,30ч /
Сомборски Жика 28.11.  16-17,30ч /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 20.11.  15-16,30ч 28.11.  17-18,30ч
Шолак Зорица 26.11.  15-16,30ч 27.11.  15-16,30ч
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 27.11.  15-16,30ч /
Унтербергер Марија 20.11.  14:30-16ч /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 22.11.  17-18,30ч /
Мак Маријан 28.11.  18-19,30ч /
Сатница за октобарски рок 2018. године – ванредно школовање

Сатница за октобарски рок 2018. године – ванредно школовање

РАСПОРЕД  УЧИОНИЦА И ОКВИРНИХ САТНИЦА ПО ИСПИТНИМ КОМИСИЈАМА

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Никовић Лена уч. бр. 1 8,00-8,05
2.     Црњански Радица уч. бр. 10 8,05-9,00
  уч. бр. 14 9,00-9,05
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Црњански Радица уч. бр. 17 9,20-9,25
ПЕТАК  19.10.2018. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18 9,05-9,20
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Роган Александра уч. бр.  1 8,05-8,15
2.       Андесилић Ивана уч. бр.  9 8,15-8,20
  уч. бр.  10 8,40-9,00
уч. бр.  14 8,20-8,25
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Роган Александра уч. бр.  17 8,25-8,30
ПЕТАК 19.10.2018. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  18 8,30-8,40
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.Топалски Диана уч. бр. 1,10,11,16,17,18 8-9.00
2.Бечић Радочај Тања
Р 1.Протић Верица уч. бр. 16
2.Марковић Драгица
Н 1.Марковић Драгица уч.бр. 11,13,17
2.Мијатовић Наташа
ПЕТАК 19.10.2018. У 15.00.Ч У УЧ.21
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра уч. бр. 8 8,00-8,25
2.     Карађиновић Драгана уч. бр. 13 8,25-8,35
         уч. бр. 16 8,35-8,50
  уч. бр. 18 8,50-9,05
 
☺    ФИЗИКА
Физика
1.    Домазет Снежана уч. бр. 8 8,25-8,30
2.    Илић Сузана уч. бр. 9 8,30-8,45
  уч. бр. 16 8,20-8,25
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1 .  Атанасов Мирослав ПОСЕБАН РАСПОРЕД  
2.   Маришан Деана    
Ликовна култура
1.  Маришан Деана  ПОСЕБАН РАСПОРЕД  
2.  Штрбац Нада    
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр.  9 8,20-8,30
2.     Јосимов Весна уч. бр.  16 8,30-8,35
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Савић Владимир уч. бр. 1 8,15-8,25
2.  Ћирак Слободан уч. бр. 10 9,10-9,45
  уч. бр. 11 8,35-8,40
  уч. бр. 17 8,40-8,55
  уч. бр. 18 8,55-9,10
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Цекић Веселка уч. бр. 8 8,30-8,35
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 16 8,35-8,50
  уч. бр. 18 8,50-8,55
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар уч. бр. 1 8,30-8,40
2.   Куљић Марија уч. бр. 9 8,25-8,30
уч. бр. 10 8,40-8,45
  уч. бр. 11 8,45-8,50
  уч. бр. 16 9,00-9,10
  уч. бр. 17 8,50-9,00
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 10 9,40-10,00
2.  Радишић Снежана уч. бр. 11 10,00-10,05
 
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Живановић Марија уч. бр. 10 8,00-8,25
2.  Оливера Кантар    
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 1 8,25-8,30
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 2 8,40-9,00
  уч. бр. 9 8,30-8,40
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
       1.    Берић Ненад уч. бр. 1,9,10,13,14,17,18 9,00-10,00
       2.    Крстић Милован    
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 8 8,30-9,00
2.   Михић Милан уч. бр. 9 8,00-8,30
уч. бр. 13 9,00-9,30
уч. бр. 16 8,00-8,20
  уч. бр. 18 9,30-10,10
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 8,40-8,50
2.        Панић Драган уч. бр. 8 9,00-9,15
  уч. бр. 9 8,50-9,00
  уч. бр. 10 9,40-9,50
  уч. бр. 11 9,00-9,20
  уч. бр. 18 9,20-9,40
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.  Ацкета Предраг уч. бр. 13 8,30-9,00
2.  Плавшић Милан уч. бр. 14 9,00-9,15
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
1.Кешељ Татјана уч. бр. 9 9,00-9,05
2.Грујић Миломир уч. бр. 11 9,05-9,10
  уч. бр. 13 9,10-9,20
  уч. бр. 16 9,20-9,35
  уч. бр. 17 9,35-9,40
  уч. бр. 18 9,40-9,50
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Блажић Јадранка уч. бр. 1 8,50-9,10
2.     Раушевић Светлана уч. бр. 13 8,35-8,50
  уч. бр. 16 9,10-9,20
  уч. бр. 17 9,20-10,00
  уч. бр. 18 10,00-10,05
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Чукановић Ана уч. бр. 1 9,10-10,00
 2.    Милојевић Горадана уч. бр. 8 10,00-10,45
  уч. бр. 9 9,00-9,10
  уч. бр. 10 10,45-11,30
  уч. бр. 18 8,10-9,10
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Николић Данијела уч. бр. 2 9,00-9,30
2.    Баста Ненад уч. бр. 11 9,30-11,00
  уч. бр. 13 8,55-9,00
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 1 10,30-10,35
2.        Фуртула Драган уч. бр. 13 9,30-10,30
  уч. бр. 14 8,00-8,20
  уч. бр. 16 8,40-9,30
  уч. бр. 17 8,20-8,40
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 1 9,10-9,15
2.        Сомборски Жика уч. бр. 13 9,15-9,30
  уч. бр. 16 9,35-10,00
  уч. бр. 17 9,30-9,35
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 1 8,25-8,30
2.        Шолак Зорица уч. бр. 13 9,00-10,30
  уч. бр. 14 8,30-9,00
  уч. бр. 16 8,20-8,25
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр.  11 9,10-10,00
2.        Томановић Предраг  
Консултативна настава, термини за октобарски рок 2018. године

Консултативна настава, термини за октобарски рок 2018. године

Српски језик и књижевност

Црњански Радица 04.10.  18-19:30 09.10.  18-19:30
Ђокић Душанка 03.10.  14-15:30 08.10.  18-19:30

Математика

Роган Александра 09.10.  18-19:30 12.10.  18-19:30
Андесилић Ивана 05.10.  18-19:30 04.10.  16:30-18:00

Енглески језик

Бечић Радочај Тања 04.10.  15-16:30 05.10.  14-15:30
Топалски Диана 10.10.  16-17:30 08.10.  14-15:30

Немачки језик

Марковић Драгица 04.10.  16-17:30 /
Мијатовић Наташа 10.10.  16-17:30 /

Руски језик

Протић Верица 04.10.  16-17:30

Француски језик

Петровић Славица 08.10.  15-16:30

Биологија; Екологија и заштита животне средине

Карађиновић Драгана 04.10.  15-16:30 /
Танацковић Александра 05.10.  16-17:30 /

Физика

Домазет Снежана 12.10.  16-17:30 /
Илић Сузана 04.10.  17-18:30 /

Хемија

Јовановић Љиљана 04.10.  15:30-17:00 /
Евица Радичанин Ковачић 05.10.  18-19:30 /

Ликовна култура

Маришан Дејана 11.10.  18-19:30 /
Штрбац Нада 03.10.  15:30-17:00 /

Музичка уметност

Атанасов Мирослав 04.10.  15-16:30 /

Историја

Јосимов Весна 09.10.  15:30-17:00 /
Илић Ратко 03.10.  18-19:30 /

Физичко васпитање

Савић Владимир 03.10.  17-18:30
Ћирак Слободан 12.10.  18-19:30

Географија

Алајица Данијела 08.10.  14-15:30 /
Ђукић Љубица 05.10.  14:30-16:00 /

Социологија; Устав и права грађана

Кантар Оливера 04.10.  18-19:30 05.10.  13:30-15:00

Филозофија

Алишић Жељка 08.10.  15-16:30 11.10.  15:30-17:00

Психологија

Мазалица Ђокић Наташа 04.10.  15-16:30 /
Живановић Марија 11.10.  14-15:30 /

Грађанско васпитање

Живановић Марија 11.10.  14-15:30

Верска настава

Берић Ненад 11.10.  16-17:30 /
Крстић Душан 10.10.  14-15:30 /

Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)

Ђурнић Љиљана 03.10.  15-16:30 05.10.  15-16:30
Михић Милан 09.10.  16:30-18:00 11.10.  18-19:30

Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)

Панић Драган 08.10.  13:30-15:00 05.10.  18-19:30
Станковић Соња 03.10.  14:30-16:00 11.10.  13:30-15:00

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)

Кешељ Татјана 03.10.  14-15:30 /
Грујић Миломир 11.10.  15-16:30 /

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)

Ацкета Предраг 05.10.  15-16:30 03.10.  17:30-19:00

Група економских предмета

Раушевић Светлана 04.10.  18-19:30 12.10.  14-15:30
Блажић Јадранка 10.10.  18-19:30 08.10.  15-16:30

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)

Чукановић Ана 03.10.  18-19:30 04.10.  18-19:30
Милојевић Гордана 08.10.  13:30-15:00 12.10.  18-19:30

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)

Николић Данијела 05.10.  17-18:30 09.10.  14-15:30
Баста Ненад 05.10.  16:30-18:00 09.10.  17-18:30

Група саобраћајних предмета – железнички смер

Јовановић Слободан 03.10.  15-16:30 04.10.  15-16:30
Фуртула Драган 05.10.  14:30-16:00 11.10.  14:30-16:00

Практична настава – железнички смер

Михајловић Бранка 03.10.  18-19:30 /
Сомборски Жика 04.10.  16-17:30 /

Група машинских предмета – железнички смер

Филиповић Драгиша 03.10.  17-18:30 12.10.  18-19:30
Шолак Зорица 09.10.  14-15:30 11.10.  16-17:30

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер

Ђурашиновић Драган 05.10.  15-16:30 /
Унтербергер Марија 03.10.  17-18:30 /

Група саобраћајних предмета – наутички смер

Томановић Предраг 03.10.  14:30-16:00 /
Мак Маријан 12.10.  18-19:30 /