Сатница августовски рок 2018. године – ванредно школовање

РАСПОРЕД  УЧИОНИЦА И ОКВИРНИХ САТНИЦА ПО ИСПИТНИМ КОМИСИЈАМА

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Бјелица Јасмина уч. бр. 14 8,00-8,10
2.     Мајсторовић Јелена уч. бр. 17 8,10-8,20
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Мајсторовић Јелена уч. бр. 18 8,20-8,25
ПЕТАК  17.08.2018. У 9.00.Ч У УЧ.21    
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Марковић Маја уч. бр.  14 8,10-8,15
2.       Нинков Светлана уч. бр.  17 8,20-8,30
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана уч. бр.  18 8,30-9,35
ПЕТАК 17.08.2018. У 10.00.Ч У УЧ.21    
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1. Матарић Јасмина уч. бр. 10,  17 8-9.00
2. Павловић Ливиа
Р
  1. Протић Верица
уч. бр. 17
2. Марковић Драгица
Ф 1. Петровић Славица уч. 10
ПЕТАК 17.08.2018. У 8.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра уч. бр. 11 8,10-8,20
2.     Карађиновић Драгана уч. бр. 17 8,00-8,10
 
☺    ФИЗИКА
1.    Домазет Снежана уч. бр. 11 8,00-8,10
2.    Илић Сузана уч. бр. 17 8,10-8,35
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр. 11 8,20-8,30
2.     Јосимов Весна    
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Голубовић Љиљана уч. бр. 13 8,10-8,15
2.  Обрадовић Наташа уч. бр. 14 8,15-8,25
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
1.    Алајица Данијела уч. бр. 11 8,30-8,35
2.    Ђукић Љубица    
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА, ГРАЂАНСКО
 Социологија, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар уч. бр. 13 8,20-8,30
2.   Куљић Марија уч. бр. 14 8,00-8,10
  уч. бр. 17 8,10-8,20
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 17 8,00-8,10
2.  Радишић Снежана    
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 11 8,35-8,55
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 13 8,25-8,35
  уч. бр. 18 8,55-9,00
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
 
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1.  Кардум Ненад уч. бр. 11 8,55-9,40
2.  Ђурнић Љиљана уч. бр. 13 8,35-8,45
  уч. бр. 16 8,45-8,55
  уч. бр. 17 9,40-9,55
  уч. бр. 18 8,00-8,35
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 9 8,20-8,30
2.        Николић Данијела уч. бр. 11 9,40-10,00
  уч. бр. 13 9,30-9,40
  уч. бр. 14 8,30-9,00
  уч. бр. 18 9,00-9,30
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 10 8,50-8,55
2.     Плавшић Милан уч. бр. 16 8,30-8,50
 
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
1.Кешељ Татјана уч. бр. 11 10,0010,30
2. Грујић Миломир уч. бр. 14 9,20-9,25
  уч. бр. 16 9,40-10,00
  уч. бр. 17 9,30-9,40
  уч. бр. 18 9,25-9,30
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Судар Вера уч. бр. 9 9,20-9,25
2.     Блажић Јадранка уч. бр. 16 9,10-9,20
  уч. бр. 17 8,40-9,10
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Ковачевић Марко уч. бр. 10 9,00-10,00
 2.    Деспотовић Зоран уч. бр. 14 10,00-11,30
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Пејаков Бркић Гордана уч. бр. 9 8,30-9,00
2.   Станковић Саша уч. бр. 11 11,00-11,30
  уч. бр. 13 9,30-11,00
  уч. бр. 18 9,00-9,30
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 10 9,00-9,10
2.        Фуртула Драган уч. бр. 16 8,00-8,30
  уч. бр. 17 8,30-9,00
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 16 9,00-9,05
2.        Сомборски Жика уч. бр. 17 9,05-9,15
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 10 8,50-9,00
2.        Шолак Зорица уч. бр. 16 9,00-10,00
  уч. бр. 17 10,00-10,10
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
1.        Мак Маријан уч. бр.  11 9,50-10,20
2.        Томановић Предраг уч. бр.  13 8,45-9,30
  уч. бр.  14 9,30-9,50