Термини консултативне наставе за ванредне ученике – aприлски рок школске 2015/2016. године

Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 02.03.2016. 15.00-16.30 10.03.2016. 18.00-19.30
Бјелица Јасмина 01.03.2016. 18.00-19.30 11.03.2016. 16.00-17.30
Математика
Ивић Љубо 01.03.2016. 15.00-16.30 10.03.2016. 15.00-16.30
Роган Александра 02.03.2016. 17.30-19.00 03.03.2016. 18.00-19.30
Енглески језик
Бечић Радочај Тања 02.03.2016. 15.00-16.30 11.03.2016. 15.00-16.30
Павловић Ливиа 01.03.2016. 15.00-16.30 10.03.2016. 16.00-17.30
Немачки језик
Марковић Драгица 07.03.2016. 15.00-16.30
Руски језик
Протић Верица 01.03.2016. 15.00-16.30
Француски језик
Петровић Славица 07.03.2016. 14.00-15.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 02.03.2016. 15.30-17.00
Танацковић Александра 04.03.2016. 14.00-15.30
Физика
Домазет Снежана 07.03.2016. 18.00-19.30
Јаконић Јасмина 01.03.2016. 15.00-16.30
Хемија
Јовановић Љиљана 01.03.2016. 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 03.03.2016. 15.30-17.00
Ликовна култура
Маришан Дејана 09.03.2016. 16.30.-18.00
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 02.03.2016. 16.30-18.00
Историја
Јосимов Весна 10.03.2016. 14.30-16.00
Илић Ратко 02.03.2016. 14.30-16.00
Физичко васпитање
Савић Владмир 08.03.2016. 15.30-17.00
Обрадовић Наташа 04.03.2016. 17.00-18.30
Географија
Ђукић Љубица 02.03.2016. 14.00-15.30
Алајица Данијела 04.03.2016. 14.00-15.30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 02.03.2016. 16.00-17.30 11.03.2016. 17.30-19.00
Филозофија
Алишић Жељка 09.03.2016. 18.00-19.30 07.03.2016. 14.00-15.30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 02.03.2016. 15.30-17.00
Живановић Марија 09.03.2016. 16.30-18.00
Грађанско васпитање
Живановић Марија 09.03.2016. 16.30-18.00
Верска настава
Берић Ненад 07.03.2016. 16.30-18.00
Михајловић Данило 01.03.2016. 17.00-18.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 01.03.2016. 15.00-16.30 11.03.2016. 18.00-19.30
Филиповић Драгиша 07.03.2016. 14.30-16.00 08.03.2016. 18.00-19.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Мандић Душан 07.03.2016. 16.30-18.00 09.03.2016. 15.30-17.00
Станковић Соња 08.03.2016. 14.30-16.00 10.03.2016. 14.30-16.00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 08.03.2016. 14.30-16.00 09.03.2016. 14.30-16.00
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 07.03.2016. 17.00-18.30 02.03.2016. 15.00-16.30
Група економских предмета
Судар Вера 07.03.2016. 15.00-16.30 03.03.2016. 18.00-19.30
Блажић Јадранка 02.03.2016. 14.30-16.00 10.03.2016. 14.30-16.00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 04.03.2016. 16.30-18.00 08.03.2016. 15.30-17.00
Николић Данијела 02.03.2016. 18.00-19.30 10.03.2016. 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Иванишевић Душан 07.03.2016. 14.00-15.30 08.03.2016. 14.00-15.30
Чукановић Ана 01.03.2016. 17.00-18.30 09.03.2016. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Сомборски Жика 02.03.2016. 18.00-19.30 04.03.2016. 17.00-18.30
Јовановић Слободан 03.03.2016. 17.30-19.00 08.03.2016. 18.00-19.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 03.03.2016. 16.00-17.30 10.03.2016. 18.00-19.30
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 01.03.2016. 15.00-16.30 11.03.2016. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 09.03.2016. 15.00-16.30
Унтербергер Марија 03.03.2016. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 09.03.2016. 18.00-19.30
Мак Маријан 01.03.2016. 16.00-17.30