Термини консултативне наставе за октобарски рок 2016. год. – ванредно школовање

Српски језик и књижевност
Никовић Лена 22.09.2016. 17.30-19.00 30.09.2016. 16.00-17.30
Бјелица Јасмина 21.09.2016. 17.30-19.00 29.09.2016. 16.30-18.00
Математика
Ивић Љубо 23.09.2016. 15.00-16.30 30.09.2016. 15.00-16.30
Лековић Ивана 28.09.2016. 16.30-18.00 04.10.2016. 16.30-18.00
Енглески језик
Матарић Јасмина 28.09.2016. 15.00-16.30 30.09.2016. 15.00-16.30
Павловић Ливиа 29.09.2016. 15.00-16.30 21.09.2016. 14.30-16.00
Немачки језик
Марковић Драгица 28.09.2016. 15.00-16.30
Руски језик
Протић Верица 29.09.2016. 16.00-17.30
Француски језик
Петровић Славица 22.09.2016. 16.00-17.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Јарамаз Биљана 29.09.2016. 16.00-17.30
Танацковић Александра 23.09.2016. 14.30-16.00
Физика
Домазет Снежана 21.09.2016. 18.00-19.30
Божић Димитријевић Зорица 27.09.2016. 14.30-16.00
Хемија
Јовановић Љиљана 29.09.2016. 15.00-16.30
Мартиновић Ервехеја 27.09.2016. 18.00-19.30
Ликовна култура
Маришан Дејана 22.09.2016. 14.30-16.00
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 29.09.2016. 14.30-16.00
Историја
Јосимов Весна 28.09.2016. 15.30-17.00
Илић Ратко 21.09.2016. 16.00-17.30
Физичко васпитање
Савић Владмир 28.09.2016. 15.00-16.30
Голубовић Љиљана 22.09.2016. 14.30-16.00
Географија
Ђукић Љубица 28.09.2016. 14.30-16.00
Цекић Веселка 29.09.2016. 14.30-16.00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 28.09.2016. 14.30-16.00 30.09.2016. 18.00-19.30
Филозофија
Алишић Жељка 21.09.2016. 18.00-19.30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 29.09.2016. 15.00-16.30
Живановић Марија 22.09.2016. 18.00-19.30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 22.09.2016. 18.00-19.30
Верска настава
Берић Ненад 23.09.2016. 16.30-18.00
Михајловић Данило 29.09.2016. 15.00-16.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 28.09.2016. 14.30-16.00 23.09.2016. 18.00-19.30
Филиповић Драгиша 04.10.2016. 15.00-16.30 30.09.2016. 15.00-16.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Станковић Соња 28.09.2016. 17.00-18.30 22.09.2016. 16.30-18.00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 28.09.2016. 14.30-16.00 22.09.2016. 15.00-16.30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 04.10.2016. 15.00-16.30 28.09.2016. 14.00-15.30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 29.09.2016. 18.00-19.30 28.09.2016. 15.00-16.30
Блажић Јадранка 27.09.2016. 14.00-15.30 21.09.2016. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Милојевић Гордана 03.10.2016. 18.00-19.30 28.09.2016. 15.00-16.30
Николић Данијела 26.09.2016. 18.00-19.30 27.09.2016. 17.00-18.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 04.10.2016. 16.30-18.00 23.09.2016. 17.00-18.30
Баста Ненад 29.09.2016. 16.30-18.00 23.09.2016. 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 29.09.2016. 16.00-17.30 23.09.2016. 14.30-16.00
Јовановић Слободан 21.09.2016. 14.30-16.00 27.09.2016. 16.00-17.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 30.09.2016. 17.00-18.30
Сомборски Жика 21.09.2016. 16.00-17.30
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 27.09.2016. 15.00-16.30 29.09.2016. 16.00-17.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 28.09.2016. 14.30-16.00
Унтербергер Марија 30.09.2016. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 29.09.2016. 14.00-15.30
Мак Маријан 04.10.2016. 18.00-19.30