Консултативна настава – ванредни ученици – термини за децембарски рок 2016/2017. године

Српски језик и књижевност
Бањац Слободанка 15.11.2016. 16.30-18.00 21.11.2016. 16.00-17.30
Ђокић Душанка 18.11.2016. 13.00-14.30 22.11.2016. 16.30-18.00
Математика
Роган Александра 15.11.2016. 15.30-17.00 18.11.2016. 18.00-19.30
Нинков Светлана 23.11.2016. 13.30-15.00 22.11.2016. 16.30-18.00
Енглески језик
Ђорђевић Кристина 15.11.2016. 18.00-19.30 16.11.2016. 18.00-19.30
Ратковић Миа 17.11.2016. 15.00-16.30 18.11.2016. 16.00-17.30
Немачки језик
Марковић Драгица 15.11.2016. 16.00-17.30
Руски језик
Протић Верица 17.11.2016. 16.00-17.30
Француски језик
Петровић Славица 15.11.2016. 14.00-15.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Јарaмаз Биљана 21.11.2016. 16.00-17.30
Танасковић Александра 18.11.2016. 15.00-16.30
Физика
Домазет Снежана 18.11.2016. 16.00-17.30
Божић Димитријевић Зорица 15.11.2016. 15.00-16.30
Хемија
Јовановић Љиљана 22.11.2016. 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 21.11.2016. 16.00-17.30
Ликовна култура
Маришан Деjана 22.11.2016. 18.00-19.30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 22.11.2016. 13.00-14.30
Историја
Јосимов Весна 15.11.2016. 15.30-17.00
Илић Ратко 21.11.2016. 15.00-16.30
Физичко васпитање
Ћирак Слободан 16.11.2016. 17.00-18.30
Обрадовић Наташа 17.11.2016. 14.30-16.00
Географија
Алајица Данијела 21.11.2016. 16.00-17.30
Ђукић Љубица 16.11.2016. 16.00-17.30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 21.11.2016. 14.00-15.30 22.11.2016. 15.30-17.00
Филозофија
Алишић Жељка 16.11.2016. 13.30-15.00 17.11.2016. 13.30-15.00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 17.11.2016. 15.00-16.30
Живановић Марија 16.11.2016. 17.00-18.30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 16.11.2016. 17.00-18.30
Верска настава
Берић Ненад 15.11.2016. 16.00-17.30
Михајловић Данило 16.11.2016. 16.00-17.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 15.11.2016. 14.30-16.00 18.11.2016. 18.00-19.30
Ђурнић Љиљана 15.11.2016. 16.00-17.30 17.11.2016. 14.00-15.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 16.11.2016. 16.00-17.30 21.11.2016. 13.30-15.00
Станковић Соња 15.11.2016. 18.00-19.30 18.11.2016. 14.30-16.00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 15.11.2016. 17.00-18.30 16.11.2016. 14.00-15.30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 16.11.2016. 14.00-15.30 18.11.2016. 13.30-15.00
Група економских предмета
Судар Вера 18.11.2016. 13.30-15.00 22.11.2016. 18.00-19.30
Блажић Јадранка 15.11.2016. 16.00-17.30 17.11.2016. 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 17.11.2016. 18.00-19.30 21.11.2016. 16.00-17.30
Станковић Саша 17.11.2016. 14.00-15.30 22.11.2016. 16.00-17.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 21.11.2016. 17.00-18.30 16.11.2016. 14.30-16.00
Крстић Маја 22.11.2016. 18.00-19.30 16.11.2016. 16.00-17.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 16.11.2016. 14.30-16.00 21.11.2016. 18.00-19.30
Јовановић Слободан 18.11.2016. 17.00-18.30 22.11.2016. 16.00-17.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 16.11.2016. 16.00-17.30
Сомборски Жика 18.11.2016. 16.00-17.30
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 18.11.2016. 14.00-15.30 22.11.2016. 14.00-15.30
Шолак Зорица 16.11.2016. 14.00-15.30 21.11.2016. 16.00-17.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 17.11.2016. 15.00-16.30
Унтербергер Марија 15.11.2016. 13.30-15.00
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 21.11.2016. 14.30-16.00
Мак Маријан 16.11.2016. 18.00-19.30