Консултативна настава – ванредни ученици – термини за августовски рок 2016/2017. године

Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 13.06.     17:00-18:30
Црњански Радица 16.06.     15:00-16:30
Математика
Ивић Љубо 16.06.     15:00-16:30
Роган Александра 13.06.     18:00-19:30
Енглески језик
Ратковић Миа 13.06.     13:30-15:00
Матарић Јасмина 16.06.     16:00-17:30
Немачки језик
Марковић Драгица 16.06.     13:30-15:00
Руски језик
Протић Верица 15.06.     15:00-16:30
Француски језик
Петровић Славица 13.06.     13:30-15:00
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 15.06.     13:30-15:00
Танасковић Александра 16.06.     14:00-15:30
Физика
Домазет Снежана 16.06.     16:00-17:30
Божић Димитријевић Зорица 13.06.     15:00-16:30
Хемија
Јовановић Љиљана 15.06.     13:30-15:00
Мартиновић Ервехеја 13.06.     13:30-15:00
Ликовна култура
Маришан Дејана 15.06.     15:00-16:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 15.06.     14:00-15:30
Историја
Јосимов Весна 13.06.     15:00-16:30
Илић Ратко 14.06.     13:30-15:00
Физичко васпитање
Марцикић Предраг 13.06.     13:30-15:00
Голубовић Љиљана 16.06.     14:00-15:30
Географија
Алајица Данијела 13.06.     13:30-15:00
Ђукић Љубица 14.06.     13:30-15:00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 16.06.     13:30-16:30
Филозофија
Алишић Жељка 14.06.     15:00-16:30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 14.06.     13:00-14:30
Живановић Марија 15.06.     18:00-19:30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 16.06.     18:00-19:30
Верска настава
Берић Ненад 13.06.     13:30-15:00
Михајловић Данило 15.06.     15:00-16:30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 14.06.     15:00-16:30
Кардум Ненад 16.06.     18:00-19:30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 13.06.     13:30-15:00
Станковић Соња 16.06.     13:00-14:30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 13.06.     16:00-17:30
Грујић Миломир 14.06.     16:00-17:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 14.06.     15:30
Група економских предмета
Блажић Јадранка 13.06.     13:30-15:00
Судар Вера 14.06.     13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Баста Ненад 14.06.     13:30-15:00
Николић Данијела 16.06.     13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Ђурић Дренка 13.06.     13:00-14:30
Еремић Злата 14.06.     13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 14.06.     14:00-15:30
Јовановић Слободан 16.06.     13:30-15:00
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 16.06.     13:00-14:30
Сомборски Жика 13.06.     15:00-16:30
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 13.06.     15:00-16:30
Шолак Зорица 15.06.     14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 15.06.     15:00-16:30
Унтербергер Марија 14.06.     15:00-16:30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 13.06.     13:30-15:00
Мак Маријан 15.06.     17:00-18:30