Консултативна настава, термини за јунски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Бањац Слободанка 15.05.   18,00-19,30 21.05.   14,00-16,30
Црњански Радица 16.05.   18,00-19,30 20.05.   17,00-18,30
Математика
Роган Александра 21.05.   18,00-19,30 24.05.   17,00-18,30
Малиновић Биљана 16.05.   17,00-18,30 17.05.   18,00-19,30
Енглески језик
Топалски Диана 17.05.   16,00-17,30 /
Бечић Радочај Тања 20.05.   14,30-16,00 /
Немачки језик
Марковић Драгица 22.05.   14,00-15,30 /
Мијатовић Наташа 16.05.   14,00-15,30 /
Руски језик
Протић Верица 22.05.   15,00-16,30 /
Француски језик
Петровић Славица 21.05.   14,30-16,00 /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 16.05.   15,00-16,30 /
Танацковић Александра 17.05.   16,00-17,30 /
Физика
Домазет Снежана 24.05.   16,00-17,30 /
Васић Драгомир 16.05.   17,00-18,30 /
Хемија
Јовановић Љиљана 16.05.   16,00-17,30 /
Евица Радичанин Ковачић 15.05.   17,00-18,30 /
Ликовна култура
Маришан Деана 23.05.   18,00-19,30 /
Штрбац Нада 15.05.   16,00-17,30 /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 16.05.   15,00-16,30 /
Историја
Јосимов Весна 20.05.   16,00-17,30 /
Јевтић Оливера 16.05.   15,00-16,30 /
Физичко васпитање
Ћирак Слободан 21.05.   15,00-16,30 /
Обрадовић Наташа 20.05.   15,00-16,30 /
Географија
Алајица Данијела 20.05.   14,00-15,30 /
Ђукић Љубица 24.05.   14,30-16,00 /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 16.05.   18,00-19,30 17.05.   15,00-16,30
Филозофија
Алишић Жељка 20.05.   15,00-16,30 22.05.   16,00-17,30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 21.05.   15,00-16,30 /
Живановић Марија 20.05.   18,00-19,30 /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 20.05.   18,00-19,30 /
Верска настава
Берић Ненад 20.05.   15,00-16,30 /
Крстић Милован 24.05.   14,00-15,30 /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 17.05.   15,00-16,30 23.05.   14,00-15,30
Милинковић Марија 15.05.   18,00-19,30 16.05.   18,00-19,30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 15.05.   15,00-16,30 20.05.   14,30-16,00
Станковић Соња 20.05.   18,00-19,30 23.05.   13,30-15,00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 22.05.   14,00-15,30 23.05.   16,00-17,30
Грујић Миломир 15.05.   14,00-15,30 23.05.   14,30-16,00
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 20.05.   15,00-16,30 23.05.   15,00-16,30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 17.05.   14,30-16,00 24.05.   14,00-15,30
Судар Вера 21.05.   18,00-19,30 22.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 17.05.   15,00-16,30 23.05.   16,00-17,30
Крстић Маја 15.05.   15,00-16,30 20.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Станковић Саша 23.05.   15,00-16,30 24.05.   18,00-19,30
Пејаков Бркић Гордана 15.05.   15,00-16,30 16.05.   14,30-16,00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 21.05.   14,00-15,30 22.05.   17,00-18,30
Фуртула Драган 17.05.   16,00-17,30 20.05.   16,00-17,30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 20.05.   16,00-17,30 /
Сомборски Жика 15.05.   15,00-16,30 /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 15.05.   17,00-18,30 21.05.   15,00-16,30
Шолак Зорица 15.05.   15,00-16,30 23.05.   15,00-16,30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 21.05.   14,00-15,30 /
Унтербергер Марија 24.05.   15,00-16,30 /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 23.05.   17,00-18,30 /
Мак Маријан 15.05.   18,00-19,30 /