XI Међународни симпозијум „Интердисциплинарност саобраћаја и логистике“

Датум објаве: 30/06/2020

Организатор: Школа за цестовни промет – Загреб,

1.-2. Октобар 2020. године

Услед актуелне ситуације са епидемијом Коронавируса програмски и организациони одбор разматрају могућност реализације планираног стручног скупа у предвиђеном термину 1. и 2. октобра 2020. године.

Предлози који се разматрају су:
1. Одржавање симпозијума у предвиђеном термину;
2. Одлагање симпозијума за 2021. годину (01.-02.10.2021. године).

Све колеге заинтересоване за учешће на симпозијуму (у својству аутора или ученика) молим да доставе писмено обавештење о својој одлуци да ли желе да учествују у раду симпозијума, до 10.07.2020. године избором једне од наведених опција.

Користим ову прилику и да подсетим заинтересоване ауторе да је потребно да доставе радове до 01.07.2020. године. Обзиром да је ситуација са епидемијом довела до
неизвесности одржавања симпозијума и сличних скупова у целом региону, рокови могу да се прекораче уз сагласност националних координатора, уколико аутори доставе молбу за
продужење рока.

Национални координатор Симпозијума:
Немања Радовић, дипл. инж. саобраћаја
Саветник – координатор
Завод за унапређивање образовања и васпитања
Београд, Фабрисова 10
+ 381 63 12 48 745