Од понедељка могуће заказивање прегледа за лекарска уверења за упис у средње школе

Аутор: СШ „Пинки”

04/07/2020

Лекарска уверења за упис у средње, више школе и на факултете ће се заказивати од понедељка, 6. јула, у Дому здравља “Нови Сад”.

Ови прегледи ће се обављати у Служби за здравствену заштиту радника, у амбуланти “Јован Јовановић Змај” (Змај Огњена Вука 19).

Ради поштовања мера и дистанце, на информацијама у приземљу објекта, делиће се папирићи са терминима током целог дана, тако да нема потребе и није препоручљиво долазити на преглед у раним јутарњим сатима.

Термина ће бити онолико колико има заинтерсованих, што значи да нико неће остати непрегледан, наводе у Дому здравља.

Са собом треба понети извештај о здравственом стању од изабраног педијатра, односно другу медицинску документацију коју деца поседују, као и документ  са сликом (ђачка књижица, лична карта, пасош).

Обавезно је ношење заштитне маске и за децу и за пратиоце.

Лекарска уверења се наплаћују према Ценовнику Дома здравља “Нови Сад”, који је истакнут на огласној табли, а цена зависи од смера који се уписује.

Погледајте ценовник »овде«.

Прочитајте још…