Термини полагања испита у новембарском року – ванредно школовање

Аутор: СШ „Пинки”

20/11/2020

Кандидати су дужни да стриктно поштују предвиђене термине испита, да не долазе на полагање пре предвиђених термина и задржавају се након завршеног полагања испита. Током спровођења испита неопходно је строго поштовање важећих епидемиолошких мера.

КОМИСИЈА                                                  ПРЕДМЕТ                                 

                                                                         ТЕРМИН

Српски језик и књижевност
Бјелица Јасминa

Црњански Радица

26.11.2020. (четвртак)

13 00 часова

Математика
Роган Александра

Нинков Светлана

26.11.2020 (четвртак)

12 00 часова

Енглески језик
Бечић Радочај Тања

 Новак Соња

26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Немачки језик
Бајић Каталин

 Илић Вања

26.11.2020.  (четвртак)

14 00 часова

Руски језик
Протић Верица 26.11.2020. (четвртак)

13 30 часова

Француски језик
Петровић Славица 26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела

Танацковић Александра

27.11.2020. (петак)

15 00 часова

Физика
Домазет Снежана

Бањац Милош

27.11.2020. (петак)

13 00 часова

Хемија
Јовановић Љиљана

Евица Р. Ковачић

27.11.2020. (петак)

14 00часоава

Ликовна култура
Маришан Дејана 26.11.2020. (четвртак)

13 30 часова

Музичка уметност
Атанасов Мирослав
Историја, Историја одабране теме
Јосимов Весна

Јевтић Оливера

27.11.2020. . (петак)

15 00 часова

Физичко васпитање; Одабрани спорт
Обрадовић Наташа

Савић Владимир

27.11.2020. (петак)

14 20 часова

Географија; Метеорологија са хидрологијом
Цекић Веселка

Ђукић Љубица

27.11.2020. (петак)

13 45 часова

Социологија,Социологија са правом граћана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 27.11.2020. (петак)

15 40 часова

Филозофија
Алишић Жељка 26.11.2020. (четвртак)

14 00 часова

Психологија, Психологија и етика учесника у саобраћају; Саобраћајна психологија
Мазалица Ђокић Наташа 27.11.2020. (петак)

16 00 часоава

Верска настава
Берић Ненад 27.11.2020. (петак)

14 15 часоава

Група машинских предмета (Техничко цртање; Техничко цртање са нацртном геометријом; Техничка механика; Механика; Машински елементи, Основи машинства, Техничке комуникације)
Ђурнић Љиљана

Милинковић Марија

28.11.2020. (субота)

10 00 часова

Група машинских предмета (Мотори; Мотори и моторна возила; Технологија материјала)
Панић Драган

Станковић Соња

28.11.2020. (субота)

11 30 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; Информациони системи железнице)
Кешељ Татјана 28.11.2020. (субота)

10 00 часова

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг

Плавшић Милан

28.11.2020. (субота)

9 00 часова

Група економских предмета ( Организација превоза ствари; Превоз ствари; Технологија робног превоза;  Организација превоза путника; Превоз путника; Технологија  превоза путника; Познавање робе; Основи економије и саобраћаја, Транспортно рачуноводство;Транспортно право маркетинг и шпедиција; Основи статистике; Пословне комуникације; Економика саобраћаја; Организација и менаџмент у жел.  саобраћају; Маркетинг услуга; Транспортно право и шпедиција)
Раушевић Светлана

Блажић Јадранка

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и Практична настава)
Милојевић Гордана

Еремић Злата

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група саобраћајних предмета – железнички смер (Органиизација жел. саобраћаја; Железнички саобраћај; Технологија железничког саобраћаја; Железничка постројења; Експлоатација вучених возила; Возна средства и вуча возова; Основи саобраћаја и транспорта; Железничка инфраструктура; Железничка возила)
Јовановић Слободан

Фуртула Драган

28.11.2020. (субота)

9 30 часова

Практична настава – железнички смер (СТТ, ТК,ЖВ,К)
Михајловић Бранка

Сомборски Жика

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Група машинских предмета – ( Служба вуче; Вучна возила; Вучена возила; Дизел вучна возила; Употреба кола; Кочнице и кочење; Употреба вучених возила;Техничко колска служба; Изборна технологија рада-дизел вуче, Практична настава)
Шолак Зорица

Филиповић Драгиша

28.11.2020. (субота)

8 00 часова

Инструктори – V степен
Николић Данијела

Баста Ненад

27.11.2020. (петак)

16 00 часова

Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг

Мак Маријан

28.11.2020. (субота)

11 00 часова

Прочитајте још…

Гугл учионица – кодови за приступ

Гугл учионица – кодови за приступ

Јелена Мајсторовић ТДС 24 5vxckob Јелена Мајсторовић ТДС 31 xmoij64 Јелена Мајсторовић ТДС 34 mpojewo Јелена Мајсторовић ТДС 35 jw2py2k Јелена Мајсторовић ПТТ 31 gvn7igt Јелена Мајсторовић ТК 31 bedb735 Душанка Ђокић ТДС 41 ifrbdsg Душанка Ђокић ТДС 45 crsjddl Душанка...

Нови инфо сајт за ванредно школовање

Нови инфо сајт за ванредно школовање

Од данас је у функцији нови сајт намењен информисању ученика и наставника у вези са ванредним школовањем. На сајту се могу пронаћи информације као што су: услови уписа, цене школарине, термини испитних рокова, онлајн пријава испита, ангажовани професори на...

ОБАВЕШТЕЊА

Сви запослени који су заинтересовани за имунизацију против COVID-19, пријаву треба да учине попуњавањем упитника на порталу еУправа, најкасније до недеље 17.01.2021. године.

Упитник можете попунити ОВДЕ.

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.