Распоред полагања завршног и специјалистичког испита за новембарски рок

Аутор: СШ „Пинки”

23/11/2020
У петак 27.11.2020. године у 8.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.     Плавшић Душан
2.     Неретљак Владимир
3.     Ибрахими Куртеш
4.     Демири Ремзија
5.     Сибинчић Владан
6.     Азири Адријана
7.     Првуљ Миле
8.     Фабок Александар
9.     Пајдл Јован
10.  Криезиу Елдин
11.  Станков Немања
12.  Илић Ђорђе
13.  Морина Салија
14.  Идриз Мурина
15.  Шанта Гордана
16.  Шанта Драгана
17.  Глумац Небојша
18.  Кристијан Богдан

У петак 27.11.2020. године у 9.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.     Врачарић Бранислав
2.     Николић Мирослав
3.     Цвијановић Вељко
4.     Лукић Немања
5.     Зукић Петар
6.     Спасојевић Иван
7.     Зличић Урош
8.     Бањац Милош
9.     Петковић Никола
10.  Тошковић Матија
11.    Милетић Дамјан
12.    Чуде Милош
13.    Пекеч Борис
14.    Вучић Стефан
15.    Вокић Стефан
16.    Лашанц Бојан
17. Борјан Ђорђе ТДС – полаже за Б категорију

У петак 27.11.2020. године у 9.00 часова  специјалистички испит (пети степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог специјалистичког рада:
 1.    Трифуновић Младен
2.    Стефанов Кристијан

У понедељак 30.11.2020. године у 8.00 часова  завршни испит (трећи степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Милић Јован
2.     Шубара Владимир
3.     Миличић Стеван
4.     Сегеди Михаљ
5.     Илић Андреј
6.     Ђорђевић Павле
7.     Марић Жељко
8.     Маринков Дамијан
9.     Грбић Коста
10.  Андреић Марко
11.  Илић Божидар
12.  Младеновић Борис
13.  Сарић Ведран

У понедељак 30.11.2020. године у 9.00 часова  завршни испит (трећи степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Чубрило Мирко
2.     Петеј Синиша 
3.     Торбица Предраг
4.     Богданов Ђорђе
5.     Ћирић Немања
6.     Кужет Милан
7.     Гашпар Александар
8.     Милошић Стефан
9.     Зубић Себастијан
10.  Јавор Дејан
11.  Кристина Меши
12.  Пекановић Филип

Прочитајте још…

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.