Сатница за испитни рок у мају – ванредно школовање

Аутор: СШ „Пинки”

27/05/2020
Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 29.05.2020 петак 16 00 ч jela.blaga@gmail.com
Никовић Лена 29.05.2020 петак 16 00 ч lenanikovic@gmail.com
Математика
Роган Александра 29.05.2020 петак 17 00 ч aleksandrarogan01@gmail.com
Андесилић Ивана 29.05.2020 петак 17 00 ч ivanamatematika2020@gmail.com
Енглески језик
Топалски Диана 29.05.2020 петак 15 00 ч englishsspinkid@gmail.com
Ратковић Миа 29.05.2020 петак 15 00 ч mia.dukicc@gmail.com
Немачки језик
Марковић Драгица 29.05.2020 петак 15 00 ч dragicamilicic@gmail.com
Илић Вања 29.05.2020 петак 15 00 ч ilic.vanja111@gmail.com
Руски језик
Протић Верица 29.05.2020 петак 15 00 ч vericaprotic@gmail.com
Француски језик
Петровић Славица Субота

Уч. 27 9 00 – 9 10 ч

slavicapetrovicfrance@gmail.com
Биологија
Кричковић Данијела Уч. 23- 8 30-8 35 часова danijela0304@gmail.com
Танацковић Александра Уч. 23- 8 30-8 35 часова tanackovicaleksandra@gmail.com
Физика
Домазет Снежана Уч. 27, 21,20- 9 00 часова snezanadomazet63@gmail.com
Бањац Милош Уч. 27, 21,20- 9 00 часова milos.banjac2019@gmail.com
Хемија
Јовановић Љиљана / ljiljanajovanovic111@gmail.com
Евица Радичанин Ковачић / evica.radicaninkovacic@gmail.com
Ликовна култура
Маришан Дејана / desha.art@gmail.com
Музичка уметност
Атанасов Мирослав / minjamix@gmail.com
Историја
Јосимов Весна Уч. 21- 8 30 часова

Уч. 23- 8 35 часова

vesnasspinki@gmail.com
Јевтић Оливера  Уч. 21- 8 30 часова

 Уч. 23- 8 35часова

olivera.jevtic228@gmail.com
Физичко васпитање
Савић Владимир Уч. 27- 9 55-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-10 10 часова

vsavic1977@gmail.com
Ћирак Слободан Уч. 27- 9 55-10 00часова

Уч. 19- 10 00-10 10 часова

slobodan.cirak@gmail.com
Географија
Алајица Данијела Уч. 23,20 – 9 00 часова tjansan021@gmail.com
Цекић Веселка Уч. 23,20 – 9 00 часова veselka.cekic74@gmail.com
Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера Уч. 27- 9 05 – 9 25 часова

Уч. 26- 9 25 – 9 45 часова

Уч. 25 – 9 00 – 9 05 часова

Уч. 19 -10 00-10 10 часова

olivera71260@gmail.com
Филозофија
Алишић Жељка Уч. 19,26- 9 30-9 40часова

Уч. 27 9 40 – 9 50часова

петак – 2 кандидата

zeljka.alisic@gmail.com
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа Уч. 23- 10 00-10 10часова natasamdjokic@gmail.com
Јурик Марина Уч. 23 -10 00-10 10часова marina.jurik@gmail.com
Верска настава
Берић Ненад Уч. 19,20,21,23,26-

9 30-10 30часова

петак-3 кандидата

n.beric@yahoo.com
Медић Душан Уч. 19,20,21,23,26-

9 30-10 30часова

петак-3 кандидата

dusanmedic1981@gmail.com
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана Уч. 23- 10 30-10 45 часова

Уч. 20- 10 45-11 00 часова

Уч. 21- 11 00-11 30 часова

ljiljadjns@gmail.com
Милинковић Марија Уч. 23- 10 30-10 45 часова

Уч. 20- 10 45-11 00 часова

Уч. 21- 11 00-11 30 часова

mara.milinkovic90@gmail.com
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган Уч. 19- 9 30 – 10 30 часова

Уч. 20- 9 20 – 90 30 часова

drpanic1003@gmail.com
Станковић Соња Уч. 19- 9 30 – 10 30 часова

Уч. 20- 9 20 – 90 30 часова

sonjastankovic66@gmail.com
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана Уч. 23 – 9 00-9 30 часова

Уч. 27- 9 30-10 00 часова

Уч. 21 – 8 30 – 9 00часова

njanjanet@yahoo.com
Грујић Миломир Уч. 23 – 9 00 – 9 30 часова

Уч. 27- 9 30 – 10 00  часова

Уч. 21 – 8 30 – 9 00 часова

grujicmilomir@gmail.com
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг Уч. 20- 9 25 – 9 30 часова

Уч. 23- 9 30-10 00 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

packeta@hotmail.com
Група економских предмета
Раушевић Светлана Уч. 25- 8 55-9 00часова

Уч. 21- 9 00 – 9 05 часова

 Уч. 27- 9 05 – 10 30 часова

Уч. 23- 10 30 – 10 45часова

Уч. 19– 10 45- 10 50часо

rausevic.svetlana@gmail.com
Судар Вера Уч. 25- 8 55-9 00часова

Уч. 21- 9 00 – 9 05 часова

 Уч. 27- 9 05 – 10 30 часова

Уч. 23- 10 30 – 10 45часова

Уч. 19– 10 45- 10 50часо

sudardusan86@gmail.com
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела Уч. 25- 8 30-9 00 часова

Уч. 20- 9 00-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-11 30 часова

nikolicdanijela5@gmail.com
Баста Ненад Уч. 25- 8 30-9 00 часова

Уч. 20- 9 00-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-11 30 часова

nsnebas@yahoo.com
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан Уч. 27- 8 00 – 9 00 часова

Уч. 21- 9 00 – 9 45 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

Уч. 23- 11 00-12 00часова

slobodan.jovanovic075@gmail.com
Фтуртула Драган Уч. 27- 8 00 – 9 00 часова

Уч. 21- 9 00 – 9 45 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

Уч. 23- 11 00-12 00часова

furtula.dragan@gmail.com
Практична настава – железнички смер
Ђурановић Предраг Уч. 27 8 00часова

Уч. 21  9 00часова

Уч.23 9 30 часова

 
Михајловић Бранка Уч. 27 8 00часова

Уч. 21  9 00часова

Уч.23 9 30 часова

branka.mihajlovic79@gmail.com
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица Уч. 26- 8 00 –9 50 часова

Уч. 27- 9 50-10 00 часова

Уч. 23- 10 00 -11 00часова

Уч. 21- 11 00–11 20 часова

solakzorica@gmail.com
Филиповић Драгиша Уч. 26- 8 00 –9 50 часова

Уч. 27- 9 50-10 00 часова

Уч. 23- 10 00 -11 00часова

Уч. 21- 11 00–11 20 часова

drafil56@gmail.com
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган Уч. 19- 10 30-10 40 dragandjurasinovic@gmail.com
Унтербергер Марија Уч. 19- 10 30-10 40 marijaunterberger@gmail.com
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг Уч. 20- 10 30–10 45 часова pedjaxy@gmail.com
Мак Маријан Уч. 20- 10 30–10 45 часова mak.messer262@gmail.com

Петак 29.05.2020

  • Страни језик  15 00 часова
  • Математика 17 00 часова
  • Српски језик 16 00 часова

Филозофија

  • Манчић Тамара
  • Радосављевић Милеса

Практична настава СТТ

  • Стојановић Игор
  • Ромић Милан

Верска настава

  • Радосављевић Милеса
  • Стојановић Игор
  • Ромић Милан

Прочитајте још…

Од понедељка могуће заказивање прегледа за лекарска уверења за упис у средње школе

Од понедељка могуће заказивање прегледа за лекарска уверења за упис у средње школе

Лекарска уверења за упис у средње, више школе и на факултете ће се заказивати од понедељка, 6. јула, у Дому здравља "Нови Сад". Ови прегледи ће се обављати у Служби за здравствену заштиту радника, у амбуланти "Јован Јовановић Змај" (Змај Огњена Вука 19). Ради...

XI Међународни симпозијум  „Интердисциплинарност саобраћаја и логистике“

XI Међународни симпозијум „Интердисциплинарност саобраћаја и логистике“

Организатор: Школа за цестовни промет – Загреб, 1.-2. Октобар 2020. године Услед актуелне ситуације са епидемијом Коронавируса програмски и организациони одбор разматрају могућност реализације планираног стручног скупа у предвиђеном термину 1. и 2. октобра 2020....

Обавештење о упису нових ђака у средњу школу (еУпис)

Обавештење о упису нових ђака у средњу школу (еУпис)

Обавештавамо родитеље, односно друге законске заступнике ученика који уписују децу у први разред средње школе, да ће имати могућност пријаве за упис ученика у средњу школу преко Портала еУправа и у овом случају, не морају да долазе у школу. Они који не искористе...

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.