Сатница за испитни рок у мају – ванредно школовање

Аутор: СШ „Пинки”

27/05/2020
Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 29.05.2020 петак 16 00 ч jela.blaga@gmail.com
Никовић Лена 29.05.2020 петак 16 00 ч lenanikovic@gmail.com
Математика
Роган Александра 29.05.2020 петак 17 00 ч aleksandrarogan01@gmail.com
Андесилић Ивана 29.05.2020 петак 17 00 ч ivanamatematika2020@gmail.com
Енглески језик
Топалски Диана 29.05.2020 петак 15 00 ч englishsspinkid@gmail.com
Ратковић Миа 29.05.2020 петак 15 00 ч mia.dukicc@gmail.com
Немачки језик
Марковић Драгица 29.05.2020 петак 15 00 ч dragicamilicic@gmail.com
Илић Вања 29.05.2020 петак 15 00 ч ilic.vanja111@gmail.com
Руски језик
Протић Верица 29.05.2020 петак 15 00 ч vericaprotic@gmail.com
Француски језик
Петровић Славица Субота

Уч. 27 9 00 – 9 10 ч

slavicapetrovicfrance@gmail.com
Биологија
Кричковић Данијела Уч. 23- 8 30-8 35 часова danijela0304@gmail.com
Танацковић Александра Уч. 23- 8 30-8 35 часова tanackovicaleksandra@gmail.com
Физика
Домазет Снежана Уч. 27, 21,20- 9 00 часова snezanadomazet63@gmail.com
Бањац Милош Уч. 27, 21,20- 9 00 часова milos.banjac2019@gmail.com
Хемија
Јовановић Љиљана / ljiljanajovanovic111@gmail.com
Евица Радичанин Ковачић / evica.radicaninkovacic@gmail.com
Ликовна култура
Маришан Дејана / desha.art@gmail.com
Музичка уметност
Атанасов Мирослав / minjamix@gmail.com
Историја
Јосимов Весна Уч. 21- 8 30 часова

Уч. 23- 8 35 часова

vesnasspinki@gmail.com
Јевтић Оливера  Уч. 21- 8 30 часова

 Уч. 23- 8 35часова

olivera.jevtic228@gmail.com
Физичко васпитање
Савић Владимир Уч. 27- 9 55-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-10 10 часова

vsavic1977@gmail.com
Ћирак Слободан Уч. 27- 9 55-10 00часова

Уч. 19- 10 00-10 10 часова

slobodan.cirak@gmail.com
Географија
Алајица Данијела Уч. 23,20 – 9 00 часова tjansan021@gmail.com
Цекић Веселка Уч. 23,20 – 9 00 часова veselka.cekic74@gmail.com
Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера Уч. 27- 9 05 – 9 25 часова

Уч. 26- 9 25 – 9 45 часова

Уч. 25 – 9 00 – 9 05 часова

Уч. 19 -10 00-10 10 часова

olivera71260@gmail.com
Филозофија
Алишић Жељка Уч. 19,26- 9 30-9 40часова

Уч. 27 9 40 – 9 50часова

петак – 2 кандидата

zeljka.alisic@gmail.com
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа Уч. 23- 10 00-10 10часова natasamdjokic@gmail.com
Јурик Марина Уч. 23 -10 00-10 10часова marina.jurik@gmail.com
Верска настава
Берић Ненад Уч. 19,20,21,23,26-

9 30-10 30часова

петак-3 кандидата

n.beric@yahoo.com
Медић Душан Уч. 19,20,21,23,26-

9 30-10 30часова

петак-3 кандидата

dusanmedic1981@gmail.com
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана Уч. 23- 10 30-10 45 часова

Уч. 20- 10 45-11 00 часова

Уч. 21- 11 00-11 30 часова

ljiljadjns@gmail.com
Милинковић Марија Уч. 23- 10 30-10 45 часова

Уч. 20- 10 45-11 00 часова

Уч. 21- 11 00-11 30 часова

mara.milinkovic90@gmail.com
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган Уч. 19- 9 30 – 10 30 часова

Уч. 20- 9 20 – 90 30 часова

drpanic1003@gmail.com
Станковић Соња Уч. 19- 9 30 – 10 30 часова

Уч. 20- 9 20 – 90 30 часова

sonjastankovic66@gmail.com
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана Уч. 23 – 9 00-9 30 часова

Уч. 27- 9 30-10 00 часова

Уч. 21 – 8 30 – 9 00часова

njanjanet@yahoo.com
Грујић Миломир Уч. 23 – 9 00 – 9 30 часова

Уч. 27- 9 30 – 10 00  часова

Уч. 21 – 8 30 – 9 00 часова

grujicmilomir@gmail.com
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг Уч. 20- 9 25 – 9 30 часова

Уч. 23- 9 30-10 00 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

packeta@hotmail.com
Група економских предмета
Раушевић Светлана Уч. 25- 8 55-9 00часова

Уч. 21- 9 00 – 9 05 часова

 Уч. 27- 9 05 – 10 30 часова

Уч. 23- 10 30 – 10 45часова

Уч. 19– 10 45- 10 50часо

rausevic.svetlana@gmail.com
Судар Вера Уч. 25- 8 55-9 00часова

Уч. 21- 9 00 – 9 05 часова

 Уч. 27- 9 05 – 10 30 часова

Уч. 23- 10 30 – 10 45часова

Уч. 19– 10 45- 10 50часо

sudardusan86@gmail.com
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела Уч. 25- 8 30-9 00 часова

Уч. 20- 9 00-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-11 30 часова

nikolicdanijela5@gmail.com
Баста Ненад Уч. 25- 8 30-9 00 часова

Уч. 20- 9 00-10 00 часова

Уч. 19- 10 00-11 30 часова

nsnebas@yahoo.com
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан Уч. 27- 8 00 – 9 00 часова

Уч. 21- 9 00 – 9 45 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

Уч. 23- 11 00-12 00часова

slobodan.jovanovic075@gmail.com
Фтуртула Драган Уч. 27- 8 00 – 9 00 часова

Уч. 21- 9 00 – 9 45 часова

Уч. 26- 10 00–11 00 часова

Уч. 23- 11 00-12 00часова

furtula.dragan@gmail.com
Практична настава – железнички смер
Ђурановић Предраг Уч. 27 8 00часова

Уч. 21  9 00часова

Уч.23 9 30 часова

 
Михајловић Бранка Уч. 27 8 00часова

Уч. 21  9 00часова

Уч.23 9 30 часова

branka.mihajlovic79@gmail.com
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица Уч. 26- 8 00 –9 50 часова

Уч. 27- 9 50-10 00 часова

Уч. 23- 10 00 -11 00часова

Уч. 21- 11 00–11 20 часова

solakzorica@gmail.com
Филиповић Драгиша Уч. 26- 8 00 –9 50 часова

Уч. 27- 9 50-10 00 часова

Уч. 23- 10 00 -11 00часова

Уч. 21- 11 00–11 20 часова

drafil56@gmail.com
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган Уч. 19- 10 30-10 40 dragandjurasinovic@gmail.com
Унтербергер Марија Уч. 19- 10 30-10 40 marijaunterberger@gmail.com
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг Уч. 20- 10 30–10 45 часова pedjaxy@gmail.com
Мак Маријан Уч. 20- 10 30–10 45 часова mak.messer262@gmail.com

Петак 29.05.2020

  • Страни језик  15 00 часова
  • Математика 17 00 часова
  • Српски језик 16 00 часова

Филозофија

  • Манчић Тамара
  • Радосављевић Милеса

Практична настава СТТ

  • Стојановић Игор
  • Ромић Милан

Верска настава

  • Радосављевић Милеса
  • Стојановић Игор
  • Ромић Милан

Прочитајте још…

Пријава испита за октобарски рок 2020 год. – ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

Пријава испита за октобарски рок 2020 год. – ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

Пријава испитаПријаву испита за октобарски рок вршите преко форме за пријаву, која се налази испод овог текста. Крајњи рок за пријаву испита је 05.10.2020. године. Тачан датум одржавања испита биће накнадно истакнут. Консултативна настава са професорима одвијаће се...

ОБАВЕШТЕЊА

УПИС НА ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ ОБАВЉАЋЕ СЕ ОД 23.09. ДО 30.09.2020. ГОД. РАДНИМ ДАНИМА ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА.


ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ОКТОБАРСКИ РОК – КЛИКНИ ОВДЕ


У складу са новонасталом епидемиолошком ситуацијом и предстојећим годишњим одмором, служба за ванредно школовање ће обављати рад искључиво електронским путем. Сви који су завршили матуру у јунском року треба да пошаљу адресу на коју ће им бити у наредном периоду послата документа препорученом поштом, адресу искључиво слати на маил: dokumentapinki@gmail.com и овај имејл искључиво користити за слање адресе, не постављати никаква питања на њему. Такође, све пријаве испита, матурских, завршних и специјалистичких испита за августовски рок обавити до 31. јула, након тога неће бити могућа накнадна пријава!!! Више детаља у вези са пријавом испита погледајте на следећој страни КЛИКНИ ОВДЕ.

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.