Распоред полагања испита за ванредне ученике 29.05. и 30.05.

Аутор: СШ „Пинки”

26/05/2020

У наставку се налази сатница за полагање испита за сваког ученика. Строго се придржавати сатнице. На испит долазите сами без пратње. Улаз у школу ће бити из школског дворишта и сви испити ће се полагати у приземљу у учионицама које су наведене.

У петак 29.05.2020. полажу се писмени испити по следећој сатници:

  • 15.00 часова – страни језици
  • 16.00 часова – српски језик и књижевност
  • 17.00 часова – математика

СУБОТА СТТ, ТК ТТКД I, II  , УЧИОНИЦА 21, ПРИЗЕМЉЕ

Долазе у 8,30ч

  1. БИЈЕЛИЋ ОЛИВЕРА
  2. ЛАЗАРЕВИЋ ИГОР
  3. МИЛЕКИЋ РАДОМИР
  4. ПАВЛОВИЋ МИЛЕНА
  5. СИМИЋ СЛАВИША

Долазе у 9ч

  1. БОГДАНОВИЋ МАРИНА
  2. МАРКОВИЋ ГОРДАНА
  3. ТОМИЋ ВЛАДИМИР

СУБОТА СТТ, ТК ТТКД III, IV , УЧИОНИЦА 27 ПРИЗЕМЉЕ

 Долазе у 8ч у суботу

  1. БАГИЋ БЛАГОЈЕ
  2. ВАСКОВИЋ МИЛАНА
  3. ЈОВАНОВИЋ АНА
  4. МРЂЕНОВИЋ БОЖИДАР
  5. ОСТРАЋАНИН МИРКО
  6. ПЕТРОВИЋ СЛАЂАН
  7. РАДИВОЈЕВИЋ МАРИЈАНА
  8. РОМИЋ ЈЕЛЕНА
  9. СТОЛИЋ ДАНИЈЕЛ
  10. ТОМБАС МИЛЕ

Долазе у 9 часова у суботу

  1. САВИЋ ЈАСМИНА
  2. ТОЛИЋ ГОРИЦА
  3. МАМЛИЋ ЗОРАН ТК

Следећи ученици ће завршити све испите у петак и у суботу не долазе

  1. МИЛИЋ МИЛОШ
  2. МИЛОВАНОВИЋ ГОРАН
  3. ПЕРИЋ ДАЛИБОР
  4. СИМОНОВИЋ ДЕЈАН
  5. РАДОСАВЉЕВИЋ МИЛЕСА
  6. СТОЈАНОВИЋ ИГОР
  7. РОМИЋ МИЛАН

СУБОТА ТДС, ПТТ, НТ, ВМВ, РУТ, ИВ  УЧИОНИЦА 20 ПРИЗЕМЉЕ

Долазе у  9 ч у суботу

  1. ЗАГОРЧИЋ ВАСИЛИЈЕ
  2. КНЕЖЕВИЋ ЈАГОШ
  3. БАЊАНИН ИГОР
  4. МАРКОВ БРАНИСЛАВ
  5. ДРОБЊАК МИХАИЛО
  6. РАДОВИЋ НЕМАЊА
  7. АЛЕКСИЋ МАРКО
  8. ГРУБАЧ МИЛОРАД
  9. МАМУТОВИЋ ЈОВИЦА
  10. МАШИЋ ВЛАДИМИР
  11. ОГЊАНОВИЋ МАРКО
  12. ХРЊЕЗ ВЕСЕЛИН НТ

Субота ТДС, ТУТ, ПТТ, НТ III, IV, УЧИОНИЦА 19 ПРИЗЕМЉЕ

Долазе у 9:30Ч:

  1. ГАЈИЋ ХЕЛЕНА
  2. ИЛИЈИН НИКОЛА
  3. ПАЧКОВСКИ ИВАН
  4. ЈЕФТИЋ МИЛОШ
  5. ЂИКАНОВИЋ МИЛОШ
  6. НИНИЋ НЕНАД
  7. ДОВИЧИН ДАНИЕЛА
  8. УРУМОВИЋ СТАНИСЛАВА
  9. ВУЧИНИЋ МАРКО

Долазе у 10:00Ч

  1. ГРЕДО НЕНАД
  2. АНЂЕЛОВИЋ ЛАЗАР
  3. БИЈЕЛИЋ ГОРАН
  4. МАРИЋ ДРАГАН
  5. ЗДРАВКОВИЋ НИКОЛА
  6. ПАПАЗ ВИКТОР
  7. ВУЈИЋ ВЕЉКО

СУБОТА ВМВ, РУТ, ЖВ, К МН III  УЧИОНИЦА 25 ПРИЗЕМЉЕ

Долазе у 8,30 ч у суботу

  1. ЈОКИЋ НИКОЛА
  2. ЛАШАНАЦ БОЈАН
  3. АЏИЋ ЂОРЂЕ
  4. ЈЕНЕИ РОБЕРТ

Субота ТВ 1,2 ЖВ, К МН I, II, учионица 23 ПРИЗЕМЉЕ

Долази у 8,30 часова

  1. ШУДИЋ ДРАГОВАН
  2. СТЕФАНОВИЋ СЛАВИША

Долазе у 9,00 часова

  1. ЈАНКОВИЋ НИКОЛА
  2. МИЛИЋЕВИЋ УРОШ
  3. СЛАВНИЋ МАРКО
  4. СТИКИЋ СТЕФАН ТВ
  5. ТОШИНОВИЋ А. ТВ
  6. ТРАЈКОВИЋ ДЕЈАН ЖВ

Долазе у 10,00 часова 

  1. ЗАРИЋ УРОШ
  2. КУТЛАЧА ЂОРЂЕ ТВ
  3. МИЛИЧЕВИЋ МИРОСЛАВ ТВ
  4. СТАМЕНКОВИЋ А. К
  5. СРЕТЕНОВИЋ ЖАРКО ТВ

Субота ТВ III,IV учионица 26 ПРИЗЕМЉЕ

Долазе у 8ч

  1. БАНКОВИЋ ТОМИСЛАВ
  2. ВУКОВИЋ МАРКО
  3. ВУКОВИЋ МИЉАН
  4. ЗАРИЋ ДЕНИС
  5. ИЛИЋ БРАТИСЛАВ
  6. МАНДИЋ МИЛОШ
  7. МИЛОВАНОВИЋ СТАНОЈЕ
  8. РАДОЈИЧИЋ БОЈАН
  9. САМАЦ НЕМАЊА

Долазе у 9ч

  1. ЕРДОГЛИЈА САША
  2. ПРОХАСКА ДЕЈАН
  3. РУЖИН ИВАН
  4. СТАМАТОВИЋ НЕНАД
  5. СТЕВАНОВИЋ МАРИЈА
  6. ТАДИЋ АНДРИЈА
  7. ТОДОРОВИЋ НЕМАЊА
  8. ГРУБИША МИЛОШ

Прочитајте још…

Гугл учионица – кодови за приступ

Гугл учионица – кодови за приступ

Јелена Мајсторовић ТДС 24 5vxckob Јелена Мајсторовић ТДС 31 xmoij64 Јелена Мајсторовић ТДС 34 mpojewo Јелена Мајсторовић ТДС 35 jw2py2k Јелена Мајсторовић ПТТ 31 gvn7igt Јелена Мајсторовић ТК 31 bedb735 Душанка Ђокић ТДС 41 ifrbdsg Душанка Ђокић ТДС 45 crsjddl Душанка...

Нови инфо сајт за ванредно школовање

Нови инфо сајт за ванредно школовање

Од данас је у функцији нови сајт намењен информисању ученика и наставника у вези са ванредним школовањем. На сајту се могу пронаћи информације као што су: услови уписа, цене школарине, термини испитних рокова, онлајн пријава испита, ангажовани професори на...

ОБАВЕШТЕЊА

Сви запослени који су заинтересовани за имунизацију против COVID-19, пријаву треба да учине попуњавањем упитника на порталу еУправа, најкасније до недеље 17.01.2021. године.

Упитник можете попунити ОВДЕ.

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.