РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ ШКОЛСКЕ 2020/2021.ГОД.

Аутор: СШ „Пинки”

10/08/2021
Назив предмета и датум полагања испита Име и презиме наставника Одељења
Мотори и моторна возила

Моторна возила

 

СРЕДА  24.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Соња Станковић

Весна Мартиновић

Јурај Белањи (Маја Крстић)

Гордана Цветковић

Злата Еремић

ТДС14

ТДС3

В33

В12

В13

Енглески језик

СРЕДА  24.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

Ливиа Павловић

Тања Бечић Р.

Соња Новак

Диана Топалски

В11,НТ21,НТ31

В12

В13

ТК11

Географија

 

ЧЕТВРТАК  25.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Љубица Ђукић

Весеклка Цекић

В11,В12,ТДС14,ТК11

В13

Физика

ПЕТАК 20.08.2021.ГОД.

У 13 00 УЧ.11

 

Милош Бањац

Снежана Домазет

В11,В13

В12,НТ21,ТК11,ТК21

Математика

 

ПЕТАК 20.08.2021.ГОД.

У 11 30 УЧ.11

Јелена Рађички

Зорица Купусинсц

Александра Роган

Тамара Малеш

В12,В13,ТДС14,ТК11,В33,НТ31
Екологија

ЧЕТВРТАК 24.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Данијела Кричковић В12
Историја

ПОНЕДЕЉАК  23.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Весна Јосимов

Снежана Костић

Магдалена Станковић

В12,В13,

ТДС14

ТК11

Технологија материјала

Хемија

ПОНЕДЕЉАК  23.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

Евица Р.

Ервехеја Мартиновић

Слаћана Дробњак

В12,В13

ТДС14,ТК11

Иформатика

УТОРАК  24.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

Капор

Грујић

Томин

В12,В13,ТДС14,ТК11
Физичко

СРЕДА 25.08.2021.ГОД.

У 9 30 УЧ.10

 

Ранко Крулановић В12,В13,ТК11
Саобрачајни системи

СРЕДА  25.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

Гордана Цветковић В12,В13
Српски језик и књижевност

УТОРАК  24.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Станар

Ђокић

В13,ТК11
Пактична настава

УТОРАК  24.08.2021.ГОД.

У 8 30 УЧ.10

Дрљић

Лукић

Мак – Томановић

В13

ТДС35

НТ11,НТ31

Превоз путника и терета

Организација превоза

УТОРАК  24.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

М. Марковић

Г. Пејаков

В21

ТДС35

ТДС32

Саобраћајна инфрастуктура

Предузетништво

Интегрални транспорт

 

ПЕТАК 20.08.2021.ГОД.

У 11 30 УЧ.32

Саша Станковић

Љупчо Јовановски

ТДС31,ТДС32,ТДС33

В33

Безбедност саобраћаја

Регулисање саобраћаја

 

ПЕТАК 20.08.2021.ГОД.

У 11 30 УЧ.32

 

Љупчо Јовановски

Маја Марковић

В33,

ТДС35

Економика саобраћаја

Железничка постројења

 

ПЕТАК 20.08.2021.ГОД.

У 11 30 УЧ.10

Вера Судар

Јадранка Блажић

Драган Фуртула

Слободан Јовановић

СТТ41

ТК21

Социологија са правима грађана

Саобраћајна етика

ПОНЕДЕЉАК  23.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

 

Снежана Стјеповић

Дијана Јовановић

В33
Прописи

Теорија брода

Речна навигација

ПОНЕДЕЉАК  23.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.11

 

Маријан Мак

Предраг Томановић

НТ31,НТ21

НТ21

Речна нвигација

Бродске машине

УТОРАК  24.08.2021.ГОД.

У 10 30 УЧ.10

Предраг Томановић

Маријан Мак

 

НТ31

Прочитајте још…

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.