Пријава испита за августовски рок – ванредно школовање

Датум објаве: 08/07/2020

Пријава испита

Пријаву испита за августовски рок вршите преко форме за пријаву, која се налази испод овог текста. Крајњи рок за пријаву испита је 31.07.2020. године.

Тачан датум одржавања испита биће накнадно истакнут.

Консултативна настава са професорима одвијаће се путем мејла, а списак професора који су ангажовани за августовски рок биће накнадно истакнут.

Пре пријаве испита потребно је да извршите уплату, да би у форми за пријаву могли да наведете ког датума је извршена уплата.

Форма за пријаву испита

Пријава матуре

Рок за пријаву матурског испита за августовски рок је 31.07.2020. год.

Тачан датум одржавања матурског испита ће бити накнадно истакнут.

Ученици на образовном профилу техничар друмског саобраћаја који су се уписали после 01.09.2018. године, матурски испит полажу по новом систему. На који начин ће за њих бити организован практични део испита могу погледати у следећем видеу:

Материјал и пробни тестови за ове ученике  су постављени на следећем линку КЛИКНИ ОВДЕ. Ови ученици не пишу матурски рад и за пријаву би требало на мејл да пошаљу: своје име и презиме, број телефона, образовни профил и да напомену да полажу по новом систему.

Матура се пријављује путем мејла: maturskipinki@gmail.com

Сви ученици на осталим образовним профилима у мејлу за пријаву потребно је да наведу:

1. име и презиме

2. број телефона

3. образовни профил

4. назив предмета из ког желите да узмете тему за матурски испит

5. назив предмета за изборни предмет

Након тога биће вам прослеђен списак тема да одаберете тему коју желите. Када одаберете тему, напишете коју сте тему изабрали. Затим, референт ће вам послати насловне стране за ваш матурски рад.

Уколико нисте сигурни из којих предмета можете изабрати тему, питајте, па ће вам бити прослеђен списак предмета.

Уплату и радове понети са собом на дан полагања матурског испита.

Пријава завршног испита

Рок за пријаву завршног и специјалистичког испита је 31.07.2020. год.

Тачан датум одржавања завршног и специјалистичког испита ће бити накнадно истакнут.

Ученици на образовном профилу возач моторних возила који су се уписали после 01.09.2018. године, завршни испит полажу по новом систему. Материјал и пробни тестови за ове ученике  су постављени на следећем линку КЛИКНИ ОВДЕ

Завршни и специјалистички испит се пријављује путем мејла: zavrsnipinki@gmail.com

У мејлу је потребно да наведете:

1. ваше име и презиме

2. број телефона

3. образовни профил

4. наведите да ли имате урађен завршни рад

5. ако немате урађен завршни рад затражите да вам се пошаље списак тема за завршни рад.

Након тога добићете све даље инструкције.