Ученици НТ-41 освојили награду за најлепши матурски пано Новог Сада

Датум објаве: 02/09/2022

Ученички пано из наше школе, са смера Наутички техничар – НТ 41 за школску 2021/22. годину је победник у Новом Саду као најлепши пано у категорији највећег броја освојених гласова на Фејсбуку.
Као награду добили смо екскурзију са матурантима природно-математичког смера Гимназије “Исидора Секулић”, који су освојили прво место на основу процене трочланог стручног жирија.
Данашњи дан, 10 јули ћемо заиста памтити… али и као дан рођења Николе Тесле и када је Новак Ђоковић освојио Вимблдон.

Наградну екскурзију, ученици НТ 41 су поклонили хуманитарној организацији „Срби за Србе“ која брине о деци без родитеља и изразили су жељу да екскурзијом буде обухваћено 50% девојчица и 50% дечака, односно деца без оба родитеља или да се новчани износ у вредности путовања поклони хуманитарној организацији.

Фото: Радивој Хаџић

Више детаља на следећем линку: КЛИКНИ ОВДЕ