Распоред полагања завршног и специјалистичког испита за октобарски рок

Аутор: СШ „Пинки”

27/10/2020
У петак 30.10.2020. године у 11.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.     Плавшић Душан
2.     Пољак Никола
3.     Дацић Немања
4.     Неретљак Владимир
5.     Шанта Гордана
6.     Шанта Драгана
7.     Глумац Небојша
8.     Кухар Никола
9.     Кристијан Богдан
10.  Врачарић Бранислав
11.  Николић Мирослав
12.  Цвијановић Вељко
13.  Јовановић Јовица
14.  Вујичић Дарко
15.  Лукић Немања
16.  Сибинчић Владан
17.  Зукић Петар
18.  Спасојевић Иван
19.  Зличић Урош
20.  Бањац Милош
21.  Кочић Горан
22.  Петковић Никола
23.  Зарић Милан

У петак 30.10.2020. године у 12.00 часова завршни испит полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог завршног рада:
1.  Тошковић Матија
2.    Младеновић Борис
3.    Драгић Ђорђе
4.    Милетић Дамјан
5.    Хајду Ђура
6.    Чуде Милош
7.    Пекеч Борис
8.    Ковић Дарко
9.    Куртеш Ибрахими
10.    Херић Виктор
11.    Демири Ремзија
12.    Протић Јован
13.    Зељковић Драган
14.    Томић Милан
15.    Лашанц Бојан
16.    Пишталовић Лука
17.    Сувајџић Никола
18.    Лаиновић Лазар
19. Трајковић Дејан ЖВ

У петак 30.10.2020. године у 12.00 часова  специјалистички испит (пети степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту, лекарско уверење и један примерак укориченог специјалистичког рада:
  1. Стефанов Кристијан
  1. Дробњак Михаило
  1. Андрић Ана
  1. Ђурић Слађана

У понедељак 02.11.2020. године у 8.00 часова  завршни испит (трећи степен) полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Милић Јован
2.     Миленковић Марко
3.     Сарић Ведран
4.     Чубрило Мирко
5.     Петеј Синиша
6.     Торбица Предраг
7.     Никола Велемир Костреш
8.     Богданов Ђорђе
9.     Радичанин Никола
10.  Остатницки Стефан
11.  Стиковић Данило
12.  Ћирић Немања
13.  Кужет Милан
14.  Гашпар Александар
15.  Лазић Александар
16.  Милошић Стефан
17.  Кнежевић Милорад
18.  Зубић Себастијан
19.  Јавор Дејан
20.  Кукуда Иван
21.  Вулић Бранислав
22.  Кристина Меши
23.  Пекановић Филип

У понедељак 02.11.2020. године у 8.00 часова тестове и вожњу полажу следећи ученици и на полагање су дужни да понесу личну карту и лекарско уверење:
1.     Борјан Ђорђе ТДС
2.     Ђикановић Милош ТДС

 

Прочитајте још…

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.