Распоред полагања матурског испита за редовне ученике у јунском року школске 2020/2021.год.

Аутор: СШ „Пинки”

07/05/2021
РАЗРЕД,

ОДЕЉЕЊСКИ

 СТАРЕШИНА,

ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА

ИЗБОРНИ

 ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

 НАСТАВНИКА

ПРАКТИЧНИ РАД

(ОБЛАСТИ ИЗ КОЈИХ

ЈЕ РАЂЕН ПРАКТИЧНИ

 РАД)

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

 НАСТАВНИКА

Тк41

Вера Судар

 

 

Четвртак

10.6.2021.год.

8:00

Уч.40

 

Комисија:

1.Јадранка Б.

2.Светлана Р.

Петак

11.6.2021.год.

8:00

Уч.40

Комисија:

1.Јадранка Б.

2.Светлана Р.

 

СТТ41

Светлана Раушевић

 

 

Среда

9.6.2021.год.

8:00

Уч.36

Комисија:

1.Јадранка Б.

2.Вера Судар

Четвртак

10.6.2021.год.

11:00

Уч.36

 

Комисија:

1.Јадранка Б.

2.Слободан Ј.

 

ПТТ41

Верица Протић

 

 

Четвртак

10.6.2021.год.

11:00

Уч.24

Комисија:

1.Марија У.

2.Јадранка Б.

Петак

11.6.2021.год.

10:00

УЧ.24

Комисија:

1. Јадранка Б.

2.Марија У.

3.Јадранка Б.

4.Светлана Р.

 

ТВ41

Татјана Кешељ

 

 

Среда

9.6.2021.год.

8:00

Уч.25

Комисија:

1. Слободан Ј.

2. Драган Ф.

Четвртак

10.6.2021.год.

8:00

Уч.25

Комисија:

1. Зорица Ш.

2. Предраг А.

3.Драгиша Ф.

 

 

ТУТ41

Наташа Обрадовић

 

 

Четвртак

10.6.2021.год.

9:00

Уч.32

Комисија:

1. Јурај Б.

2.Данијела Н.

Петак

11.6.2021.год.

9:00

УЧ.32

Комисија:

1. Јурај Б.

2.Данијела Н.

 

НТ41

Милан Капор

 

Четвртак

10.6.2021.год.

9:00

Уч.38

Комисија:

1. Предраг Т.

2.Маријан М.

3.Татјана К.

4.Предраг А.

Петак

11.6.2021.год.

9:00

УЧ.38

Комисија:

1. Маријан М.

2.Предраг Т.

РАЗРЕД,

ОДЕЉЕЊСКИ

 СТАРЕШИНА,

ВРЕМЕ ПОЛАГАЊА

ИЗБОРНИ

 ПРЕДМЕТ

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

 НАСТАВНИКА

ПРАКТИЧНИ РАД

(ОБЛАСТИ ИЗ КОЈИХ

ЈЕ РАЂЕН ПРАКТИЧНИ

 РАД)

ИМЕ И ПРЕЗИМЕ

 НАСТАВНИКА

ТДС41

Предараг Марцикић

 

 

 

Понедељак

7.6.2021.год.

 

8:00

Уч.40

Комисија:

1.Данијела Н.

2.Пера Ј.

 

Уторак

8.6.2021.год.

 

8:00

Уч.40

Комисија:

1.Љупчо Ј.

2.Данијела Н.

3.Ненад Б.

 

ТДС42

Жељка Алишић

 

 

 

 

Понедељак

7.6.2021.год.

 

10:00

Уч.32

Комисија:

1.Пера Ј.

2.Марко К.

 

Уторак

8..6.2021.год.

 

10:00

Уч.32

Комисија:

1.Ненад Б.

2.Данијела Н.

3.Љупчо Ј.

4.Соња С.

 

ТДС43

Соња Станковић

 

 

 

 

Понедељак

7.6.2021.год.

12:00

Уч.32

Комисија:

1. Пера Ј.

2.Марко К.

 

Уторак

8.6.2021.год.

12:00

Уч.32

Комисија:

1.Ненад Б.

2.Данијела Н.

3.Љупчо Ј.

4.Соња С.

 

ТДС44

Љупчо Јовановски

 

 

 

 

Понедељак

7.6.2021.год.

14:00

Уч.32

Комисија:

1. Пера Ј.

2.Марко К.

 

Уторак

8.6.2021.год.

12:00

Уч.32

Комисија:

1.Ненад Б.

2.Данијела Н.

3.Љупчо Ј.

 

 

ТДС45

Злата Еремић

 

 

 

 

Уторак

8.6.2021.год.

8:00

Уч.32

Комисија:

1. Пера Ј.

2.Марко М.

 

Среда

9.6.2021.год.

8:00

Уч.32

Комисија:

1. Марко К.

2.Марко М.

Прочитајте још…

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.