Настава на даљину од 15. до 19. марта

Датум објаве: 13/03/2021

На основу препоруке Кризног штаба са седнице одржане 12. марта 2021. године, донета је одлука да се у периоду од 15. до 19. марта 2021. године настава организује путем наставе на даљину за све ђаке од петог до осмог разреда основних школа, као и за све разреде средњих школа. За ученике од првог до четвртог разреда основних школа, настава се организује свакодневно у школи, као и до сада.

Све образовно-васпитне установе обавештене су о овој одлуци и послато им је упутство за организацију рада. Начин реализације наставе ће се даље прилагођавати у складу с препорукама надлежних органа и институција, а које су условљене епидемиолошком ситуацијом.

Секретаријат ће и даље пратити развој епидемиолошке ситуације у школама се седиштем у АП Војводини, као што је то и до сада чинио.