Гугл учионица – кодови за приступ

Аутор: СШ „Пинки”

20/03/2020
Српски језик и књижевност
Име и презиме разред код
Јелена Мајсторовић Тдс 14 zqi6pth
Јелена Мајсторовић Tдс 21, Тдс 24, Тдс 25 d3sbnsp
Јелена Мајсторовић Птт 21 e4tx5hn
Јелена Мајсторовић Tk 21 a333n67
Лена Никовић Tдс 11 a2kvc3d
Лена Никовић Tдс 43 2x2unt5
Сандра Станар В 13 pv3uda5
Сандра Станар В 23 omls7wl
Сандра Станар В 31, В 32 4ewtbqa
Вера Танасковић Тут11 rzyy2ur
Вера Танасковић Нт 21 7kf6jcz
Вера Танасковић Тдс 32, Тдс 34, В 33, Тв 31 wy5v7mj
Ивана Јосимовић В 21 5zns32n
Ивана Јосимовић Тдс 45 zddwop4
Јасмина Бјелица Тдс 41, Тдс 44, Стт 41, Тв 41, Тут 41 zql2qp2
Јасмина Бјелица В 22 wbt25tm
Јасмина Бјелица Нт 11 kiotvh2
Јасмина Бјелица Тдс 13 7l44zjb
Јелена Јаковљевић Птт 11 7p7uedr
Јелена Јаковљевић Тдс 12, Тдс 15 jsjbnmk
Јелена Јаковљевић Тк 41 qcd3qud
Јелена Јаковљевић Тут 21 eynr3fo
Јелена Јаковљевић Тдс 23 dvarnk4
Душанка Ђокић В 11 slm2imr
Душанка Ђокић Тдс 35, Тут 31, Стт 31, Тдс 31 hkbzcsc
Душанка Ђокић Нт 41 a2bmuth
Слободанка Бањац Стт 11, Тк 11, В 12 i5kor34
Слободанка Бањац Птт 41, Тдс 42 5zcntgp
Слободанка Бањац Тдс 33 3enznkm
Радица Црњански Птт 31, Нт 31, Тк 31 c6xtab4
Радица Црњански Стт 21, Тв 21, Тдс 22 dj56qj4
МУЗИЧКА УМЕТНОСТ
Мирослав Атанасов СТТ11 + ТВ11 b6xaxiq
Мирослав Атанасов ТУТ11 zqlnhvh
Мирослав Атанасов НТ 11 ag3sszv
Мирослав Атанасов ПТТ 11 vnoejiu
Математика
ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКА ОДЕЉЕЊА КОД
Славица Каћански НТ41, ТДС41,ТДС43 a3bs3hk
Славица Каћански СТТ21, ТДС21, ТДС22 ctclgfc
Гордана Јовишић ТДС12,  ТДС13,  ТДС14,  ТДС15 jtpptu7
Гордана Јовишић ТДС33,  ПТТ31 3atlqnw
Александра Роган СТТ11, ТВ11 yvnepnq
Александра Роган ТДС11 3ypzbve
Александра Роган ТДС31, ТДС34, ТДС35 mowranq
Александра Роган В33 yus2adz
Александра Роган ТВ21 clm4ph6
Маја Марковић В11 7d62wwa
Маја Марковић TK11 yakw764
Маја Марковић СTT31, TK31, НT31, TВ31 botyyjp
Ивана Андесилић ТДС 24, ТДС 25 lst6oq3
Ивана Андесилић В21,В22 pc5ntzz
Ивана Андесилић ТУТ31  3uhskwk
Ивана Андесилић ТДС42, ТК41  opirgxb
Драгана Миловац ТУТ11,НТ11,ПТТ11 iuskss6
Драгана Миловац В12,В13 m4ztbj6
Драгана Миловац В32 7g4gxbb
Данка Матић ТДС 23 t4uq2o2
Данка Матић ТУТ 21 oxogm6d
Данка Матић ТДС 45 xt36gnm
Тамара Малеш В21 rsb57nm
Тамара Малеш ПTT21, НT21 i4owrzk
Тамара Малеш ТУТ41, ПTT41, ТДС44 lod7ejz
Јелена Риђички ТК21 iafk6xb
Јелена Риђички В31 ke3ped7
Јелена Риђички ТДС32 befmcgk
Јелена Риђички ТВ41,СТТ41 finsjbx
Страни језици

Верица Протић

 

i5ncnhi

Каталин Бајић           одељење НТ11

 

 aytebcz 

 

Каталин Бајић           НТ31 СТТ31 ТВ 31

 

etwjrh5
Диана Топалски

1 godina – veephfl

2 godina – r4nebu5

2 godina TK – qqigotw

4 godina – sxttewi

4 godina TK – st75dwn

Соња  Новак

ql3ytx6

 

Миа Ратковић

 

2. godina x3723il

1. godina vc7km6o

3. godina ey2ixgy

4. godina bd4dwii

Кристина Ђорђевић

 

 

 

 

 

 

 

 

prvi razred 76fiv6k

drugi razred ipbhhao

treći razred 42hl36a

četvrti razred homgfkz

poslovni engleski j – TK31 svww5ms

Ливиа Павловић

 

 

qs7o2dv

Тања Бечић Радочај

 

iebkucv

Предмет: Немачки језик

Наставник: Вања Илић

Одељење/Група Кодови
ПТТ11 xpqhtrr
В13/ТДС14/ТВ1/ТК1/ТУТ1/СТТ1 d7za33m
ТК21/ТУТ21/ТВ21 l5jtqdp
ТДС24/ СТТ21 ukxifs6
В22 wntsnce
ТК31 q3ckmso
В33/ТДС35 53gba6s
ПТТ2 pgtqm57
НТ2 mem7bnw
ПТТ3 lush7xj
ПТТ4 ru4octe
ТДС44, ТВ4, НТ4 y46ibq6
ТК41 arjkdu5
Физичко васпитање

 

Odeljenja

kodovi

Slobodan Ćirak

TUT11- 

m2mvln7

 

TK11- 

6kuaubm

 

V11- 

kidjbip

 

V12- 

lk36hdu

 

PTT11- 

jnkvmz6

 

TDS12- 

7b5q5dj

 

TDS13- 

dw3xewp

 

TDS14- 

5sl6czs

 

TDS15- 

f2wiags

 

V31

6mm5gkz

 

V31 čos

evf2rvy

 

 

 

 

 

 

Ranko Krulanović

TDS21

4ab5zi6

 

TDS22

axrhwxu

 

TDS23

ypgvu73

 

TDS24

ivrpg4b

 

TDS25

4wvdt4d

 

TUT21

nqx7lmi

 

PTT21

tszlk2o

 

TV21

izyombx

 

TK21

fkeck3b

 

V21

e3ljhj3

 

 

 

Vladimir Savić

STT21 – ČOS:

r667kz2

 

STT22:

ovogbsy

 

V21:

57isiyi

 

NT41:

gd54hw7

 

PTT41:

ux75lps

 

STT41 + TV41:

xcecbls

 

TDS42:

v5bvzc7

 

TDS43:

zzq6rhp

 

TDS44:

sdmycai

 

TDS45:

ohwsu3g

 

TK41:

7nhswwu

 

TUT41:

mekycrk

 

Odeljenja

kodovi

Nataša Obradović

ТУТ31

dqkmoii

 

TДС41

qas7gmk

 

НТ11

7gy2uvq

 

НТ21

fijqdly

 

В21 Изабрани спорт (изборни)

su2damn

 

В22 Изабрани спорт (изборни)

su2damn

 

В23 Изабрани спорт (изборни)

su2damn

 

В13 Физичко васпитање code

7gy2uvq

 

СТТ31 Физичко васпитање

dqkmoii

 

В33 Физичко васпитање

dqkmoii

 

TУТ Чос

tyibpyl

 

 

 

 

 

 

Predrag Marcikić

TDS 31,

c4o7oli

 

TV31

c4o7oli

 

V23

qkapqpp

 

TDS 31 ČOS

v5la4uf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ljiljana Golubović

1.STT11-TV11

 kcbn24i

 

 2.TDS11  

 2rdIr32

 

 3.  TDS 32 –   

uxthrqf

 

 4.  TDS 33 –  

 ioihiyd

 

 5. TDS 34 

76en5cc

 

 6.   TDS35 

t33nlpx

 

 7.  NT 31  – 

safsa40

 

 8.  PTT 31 –

fkk6cm7

 

 9.  TK 31  –

o6hxleb

 

10.v32-

 v3adajI

Друштвене науке
1.    Снежана Костић – историја – 2 одељења
1.    ТДС – 14   ttdgp4o
2.    ТДС – 15   wytrepm
2.    Ервехеја Мартиновић – грађанско васпитање – 3 одељења
ТДС-22, ТДС-24, ТУТ-21    zihjnrm
3.    Жељка Алишић – филозофија – 10 одељења и чос – 11
1.    СТТ/ТВ-41     eocjwgu
2.    ТК-41        z6dzyxl
3.    ТУТ-41     47dl5or
4.    НТ-41       lpq6olp
5.    ТДС-42     47dl5or
6.    ТДС-41     3ymhou4
7.    ТДС-43      vsrvja5
8.    ТДС-44      k4kl4uz
9.    ТДС-45      xzpzt7y
10.  PTT-41       fgtglyi
11.  ТДС-32       bblejpy
4.    Оливера Јевтић – историја – 3 одељења
             НТ-21, ТВ-21    ivwgk4g
              TK11      3bwqpfh
5.    Светлана Раушевић – економија – 9 одељења, ТК-31 различити предмети и има 2 кода
1.    СТТ-41 qv2dczs
2.    СТТ-31 4o44t4d
3.    ПТТ-41 yp5nqa6
4.    NT-31 kx7ez16
5.    STT-21 6msc7jl
6.    TK-31 6g5avgm
7.    TK-31 5dkuuyw
8.    PTT-21 nsgkrzj
9.    PTT-31 xt77y3q
10.   TK-41 2j7kah6
6.    Оливера Кантар – социологија – 10 одељења
NT31     oswkrli
PTT31   udrrrde
STT31    5el2wyw
TV31      l2cr5sv
TDS31    hjn5umo
TDS31    htnjvat
TDS33    jwp4nti
TDS34    4ad42wo
TDS35    yc5x34m
TUT3      uspbfx7
7.    Весна Јосимов – историја – 10 одељења и чос 11
Кодови за goole учионицу:
Возачи моторних возила
В11-  5ltj3oj
В12-  nea3pdv
В13 – 7ibfjwn
Техничари друмског саобраћаја
Тдс11- l565vt2
Тдс12- xj4ipqu
Тдс13– axan2e3
ЧОС- тдс12- lisv5j4
Техничар ПТТ саобраћаја- ПТТ
ПТТ11- pxd3tmz
Наутички техничар-НТ
НТ11- bghxsbs
Саобраћајно транспортни техничар и техничар вуче
СТТ/ТВ11- pngnzjz
Техничар унутрашњег транспорта-ТУТ
ТУТ11 – kwlpsva
8.    Лазо Гверо – историја – 2 одељења
1.       ТУТ21 – bl4irli
2.       ПТТ21 – fo3tssf
9.    Магдалена Станковић – историја – 2 одељења
1.    СТТ-21  dc5rh2i
2.    ТК-21  exnl3jb
10.  Снежана Стијеповић – устав и права грађана и пловидбено право – 13 одељења и пловидбено право – 1 одељење
Кодови за Устав и права грађана:
Tds41   Igknenv
Tds42   Jpv7knt
Tds43   2nohona
Tds44   4gohxt5
Tds45   pjrrknk
Stt4/Tv4  qe4v47n
Ptt4       k5ibv6s
Tut4      st6ohv2
Tk4       7ibgtxw
Nt4       7u5cg24
W31      zttzwdr
W32      pzemlj3
W33      kzw5yue
Код за једно оделење пловидбеног права:
NT41     os2o7wc
11.   Славица Петровић – грађанско васпитање – 4 групе за 4 године –
           1.разред: hmz4zju
           2.разред: 4egi3ha
           3.разред: ursmv54
           4.разред: 6u3cheg
12.  Вера Судар – економија –
1.   Рачуноводство – ПТТ 41                                                              jt4rvrn
2.   Рачуноводствo – ПТТ 31                                                              ydwdkl7
3.   Економика и организација предузећа – ПТТ 31                             tw6tfgy
4.   Економика саобраћаја – СТТ 41                                                   r2fbdsz
5.   Технологија робног превоза – ТК 31                                             h4qmdjo
6.   Технологија робног превоза – ТК 41                                             n3meslz
7.   Технологија превоза путника – ТК 41                                            iye3cvj
8.   Организација и менаџмент у желеничком саобраћају – ТК 41       ea5xkfv
9.   Познавање робе – ТК 21                                                              fyant56
10. Транспортно право и шпедиција – ТК 21                                       ypkinqn
11. Транспортно право, маркетинг и шпедиција – СТТ 31                    3oaanaz
 
13.  Дејана Маришан – ликовна култура13 одељења
1.    ТDS-11 42rbvtk
2.    TDS-12 ozh3m74
3.    TDS-13 rbc6ypu
4.    TDS-14 iylv53i
5.    TDS-15 yhe4j2a
6.    V-21 km4oyda
7.    V-22 jnxbbag
8.    V-23 2wnxit3
9.    NT-21 fzpridp
10.  PTT-21 3lqijcs
11.  STT- 21 ganrw5w
12.  TV-21 ubnyg7u
13.  TUT-21 rrlwcjy
14.   Веселка Цекић – географија – 4 одељења
1.    V 13 – cyvkhml
2.    TDS 11 – fdaxovs
3.    TDS 12 – apfoomj
4.    TDS 13 – stbzjwn
15.  Данијела Алајица – географија – 3 одељења
1.    STT TV 3s3siwh
2.    V11 azcbk5a
3.    V12 aw6e2cn
16.  Љубица Ђукић – географија – 6 одељења
PTT11, TUT11 i NT11 – ojb4gd3
NT21 – 67frpfm
TDS14 i TDS15 – hdpe5ny
17.  Марина Јурик – саобраћајна етика – 3 одељења
                           и основи саобраћајне психологије – 9 одељења
1.    V-21, V-22, V-23     r7t22k5  (ЕТИКА)
2.    V-21, V-22, V-23   thhy36o  (ПСИХОЛОГИЈА)
3.    TDS-21, TDS-22, TDS-23, TDS-24, TDS-25, PTT-21   rdsegjm  (ПСИХОЛОГИЈА)
18. БЛАЖИЋ ЈАДРАНКА – ЕКОНОМИЈА
PTT4: 64wdo64
TK4: 6535lew
STT4: b6ipkcb
TK3: tp54n7y
STT3: vbwrie5
Природне науке и информатика
Презиме и име Назив учионице Код
Капор Милан Рачунарство и информатика 4zthmha
Пословна информатика hrawjus
Томин Славица Рачунарство и информатика Igcdtoy
Пословна информатика 2 5yes723
Пословна информатика 3 gckxctz
Пословна информатика 4 ciqvmkt
Медаревић Мирјана ТК11 jekv3cu
ПТТ11 vdljenl
ТУТ11 widxzvt
ТДС15 gal6ydu
ТДС11 bekqsol
В11 vjeorxu
В12 7x7a6b
Пословна информатика ПТТ21 36jcpad
Пословна информатика ПТТ41 yvaf4i2
Грујић Миломир Рачунарство и информатика dcabp67
Пословна информатика 3 mlfinle
Информациони системи железнице fwvguhe
Основи електротехнике lthx2t2
Информационе технологије obsk4uf
Јовановић Љиљана Хемија I5h63Ii
Ковачић Евица Хемија ТДС azmxmin
Хемија – остали kh73l2y
Технологија материјала 4lvs2ie
Танацковић Александра Биологија 322mky2
Екологија 6khevtz
Кричковић Данијела Биологија xfet43i
Екологија 2d3xkxg
Домазет Снежана Физика 1 fbe4tyv
Физика 2 4pn5bau
Бањац Милош ВМВ11 67aptij
ВМВ12 jfbx5wr
ВМВ13 usle4b4
ПТТ11 eo2sowd
ТДС11 c6edvix
ТДС12 jlzdvex
ТДС13 g5hh5aj
ТДС14 v5qievi
ТДС15 4ieqegf
Машинци и електро
Наставник Предмет Одељење Код Мејл наставника
Ервехеја Мартиновић Технологија материјала ТДС11 fsfdz74 razrednaela@gmail.com
ТДС12 62ic43c
ТДС13 r6lr7jz
ТДС14 wmnpoi7
ТДС15 rqhnwzv
ТДС21 nimdyl7
ТДС24 fblyy5w
Марија Милинковић Механика Н21 qxgoaav mmilnkovic12390@gmail.com
ТУТ21 ark6dke
Техничка механика В21 rk5bt4r
В22
В23
Техничко цртање Н11 juouflx
Саобраћајни системи ТДС13 k2kvbp3
Моторна возила В11 fwuaz3a
В13
Соња Станковић Мотори и моторна возила ТДС31 h767axh sonjastankovic66@gmail.com
ТДС32 uvzc37w
ТДС33 lfpo7s2
ТДС41 d4t57vu
ТДС42
ТДС43
ТДС44
ТДС45
Механика НТ31 2fgvqkt

 

Наставник Предмет Одељење Код Мејл наставника
Предраг Ацкета Електрични уређаји ТВ21 ls7ljvy packeta62@gmail.com
ТВ31 nq7ct2y
ТВ41 6d5un2z
Вучна возила ТВ31 nccaj7v
Изборна технологија рада – електровуча ТВ41 l2sckpp
Драгиша Филиповић Основи машинства В21 bithazm drafil56@gmail.com
В22 grylns2
В23 xd7l6tw
Вучна возила ТВ21 3ej3nhl
ЧОС ТВ21 xnikina
Техничке комуникације ТК21 y22xpyr
Техничка механика СТТ21 evxwspn
Возна средства и вуче возова СТТ21 5vanndj
Вучена возила ТВ31 hb6ct3x
Практична настава ТВ31 g7hwljj
Служба вуче ТВ41 kzq2ldb
Татјана Кешељ Основи електротехнике ТУТ21 uttafrb tv31.pinki2020@gmail.com
НТ21 zols5tv
Средства осигурања и везе СТТ31 323qpxe
СТТ41 ol5en2h
Електроника и телекомуникациони уређаји НТ41 jtoro33
Електроника и телекомуникациони уређаји – вежбе НТ41 n7jcakg

 

Наставник Предмет Одељење Код Мејл наставника
Зорица Шолак Техничко цртање ТДС11 orqx7az solakzorica@gmail.com
ТДС12 xoufopu
ТДС13 zlpxwvr
ТДС14 hm5eqsu
ТДС15 ll7xihi
Техничка механика ТВ11 xv5upus
Кочнице и кочење ТВ31 duomyn5
ТВ41 ikqc4my
Служба вуче ТВ31 l7kzpsm
Весна Мартиновић Моторна возила ТДС21, ТДС22, ТДС23, ТДС24,ТДС25 r4uut4r vesnadrazen@gmail.com
Мотори и моторна возила

ТДС34, ТДС35

i5dkyuu
Љиљана Ђурнић Техничко Цртање ТДС11 7zmdc7c ljiljadjns@gmail.com
ТДС12 b7u7mnd
ТДС13 t6ggggn
ТДС14 mdkyrqz
ТДС15 snqltm3
Механика ТДС21 aiyhvvt
ТДС22 gx72vey
ТДС23 qn2nm2f
ТДС24 rqi5u3h
ТДС25 lodhhxn
ЧОС ТДС21 bpg2mpx

 

Наставник Предмет Одељење Код Мејл наставника
Милан Михић Техничко цртање с машинским елементима ТУТ11 j5ymvxw
Механика ТУТ11 6cwrrrb
Техничко цртање ц нацртном геометријом СТТ11 4e7eidp
ТВ11
Вучна возила ТВ11 myezezy
Мишински елементи ТДС21 csd4szr
ТДС22 wbcqqdj
ТДС23 2xne5o5
ТДС24 xk3tdso
ТДС25 6fhsjv4
Миломир Грујић Пословна информатика ПТТ31 mlfinle
Рачунарство и информатика В13 dcabp67
В11 Ivgedpt
ТВ11 4r5xony
СТТ11
Основе електротехнике ТВ21 lthx2t2
Информационе технологије ТК21 obsk4uf
Информациони системи железнице СТТ21 fwvguhe
ТК31 grfum4b
ТВ21 k5pfugs

 

Саобраћајци
Марија Унтербергер
Разред Предмет КОД
ПТТ-11 Поштанска мрежа rcxy2g3
ПТТ-21 Поштанске услуге lf2a4nm
ПТТ-21 Поштанске услуге – вежбе bwvrlsu
ПТТ-21 Практична настава у блоку 4bguxzs
ПТТ-31 Пословна кореспонденција и комуникација fw3xan7
ПТТ-31 Телекомуникационе услуге 7kqaoxr
ПТТ-31 Поштанске услуге – вежбе f6rw7za
ПТТ-31 Финансијско пословање – вежбе uf5olsc
ПТТ-31 Практична настава у блоку vtf2vgk
ПТТ-41 Банкарско пословање – вежбе 6x5ylqx
ПТТ-41 Поштанске услуге – вежбе 6pbw5o4
                               БАСТА НЕНАД
ТДС42,43,45 ГАРАЖЕ СЕРВИСИ И ПАРКИРАЛИШТА cjsuykl
ТДС21,22,23,24,25 САОБРАЋАЈНА ИНФРАСТРУКТУРА hz4d5hl
                             ЈАВОРИНА НЕНАД
STT/TV1 Основи саобраћаја и транспорта goywvvv
TUT 11 Практична настава

lgzzpj2

 

TDS 12 Практична настава

3rtx5wm

 

TDS 13 Практична настава

rjtjsns

 

TUT 31 Средства унутрашњег транспорта jyg5osf
TUT41 Унутрашњи транспор rsq6ngl
TDS41 Гараже, сервиси и паркиралишта

o5w7qgw

 

TDS 44 Гараже, сервиси и паркиралишта

pfxitay

 

                                   МАК МАРИЈАН
NT41 Praktična nastava y6y6vg5
NT21 Praktična nastava hu6zznv
NT11 Praktična nastava pixzl3d
NT31 Plovidbeni propisi sa signalizacijom xacqvg7
NT31 Teorija broda ia76d2o
NT21 Teorija broda n6lb5ac
NT11 Teorija broda yk2ladv
                               ТОМАНОВИЋ ПРЕДРАГ
NT 21 Rečna Navigacija kinqeli
NT 21 Čas Odeljenskog Starešinstva rum24zm
NT 31 Rečna Navigacija dc3lmq3
NT 41 Rečna Navigacija 74ldbgs
NT 11 Praktična nastava udjoqnh
NT 21 Praktična nastava 63mpivy
NT 31 Praktična nastava vc7k5jv
NT 31 Brodske mašine i uredjaji nln2pxw
NT 41 Stabilitet i krcanje broda dlnuyix
Јадранка Баша
Разред Предмет КОД
ПТТ-11 ЧОС Ihs55fw
ПТТ-11 Поштанске услуге pi775ls
ПТТ-11 Пословна кореспонденција и комуникација 3iwoktv
ПТТ-21 Пословна кореспонденција и комуникација exgmca2
ПТТ-31 Поштанске услуге – вежбе f6rw7za
ПТТ-31 Финансијско пословање – вежбе uf5olsc
ПТТ-31 Практична настава у блоку vtf2vgk
ПТТ-41 Поштанске услуге 6pbw5o4
ПТТ-41 Поштанска техника и прерада пошиљака a32e6xb
ПТТ-41 Поштанске услуге – вежбе 6pbw5o4
ПТТ-41 Практична настава у блоку qcfhove
                                  БЕЛАЊИ ЈУРАЈ
TUT41 SKLADIŠTA xiwvspv
TUT41 ODRŽVANJE SREDSTAVA UNUTRAŠNJEG TRANSPORTA l2ancaf
V-31-32-33 PREVOZ PUTNIKA I ROBE cm2jfgg
V-31-32-33 SAOBRAĆAJNA INFRASTRUKTURA axiow5b
                             ШУЉИМАНАЦ ДАМИР
В21 Прописи у друмском саобраћају jt5ffil
В22 Прописи у друмском саобраћају u3godyu
В23 Прописи у друмском саобраћају nv7kpy3
В21 Превоз терета и путника ru3c2o6
В22 Превоз терета и путника es662hm
В23 Превоз терета и путника enzn4q5
ТДС32 Основи путева и улица r7kx5wk
Драган Ђурашиновић
Разред Предмет КОД
ТДС-11 Саобраћајни системи m3qowei
ТДС-12 Саобраћајни системи 2alqzlk
ПТТ-21 Поштанске услуге – вежбе bwvrlsu
ПТТ-21 Пословна кореспонденција и комуникација exgmca2
ПТТ-21 Практична настава у блоку 4bguxzs
ПТТ-31 Поштанске услуге – теорија tote5ln
ПТТ-31 Поштанске услуге – вежбе f6rw7za
ПТТ-31 Финансијско пословање – вежбе uf5olsc
ПТТ-31 Пословна кореспонденција и комуникација fw3xan7
ПТТ-41 Банкарско пословање – вежбе 6x5ylqx
ПТТ-41 Практична настава у блоку qcfhove
                                    ЕРЕМИЋ ЗЛАТА
W31 32 33    МОТОРНА ВОИЛА ahsvlgy
W21,22,23 МОТОРНА ВОИЛА sn55x4n
ТУТ21 БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА oeyzy5a
ТДС35 OСНОВИ ПУТЕВА И УЛИЦА 77ко7gw
                           СЛОБОДАН ЈОВАНОВИЋ
СТТ 21 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА dzgqc2k
СТТ 31 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА cwfac2q
СТТ 41 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА lzmfjxf
ТВ 21 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА 5ocp4xr
ТВ 31 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА lqy7x5p
ТВ 41 ОРГАНИЗАЦИЈА ЖЕЛЕНИЧКОГ САОБРАЋАЈА fpgd7js
ТК 21 ТЕХНОЛОГИЈА ЖЕЛЕЗНИЧКОГ САО. ganhiua
                              ЈОВАНОВСКИ ЉУПЧО
ТДС31,32,33,34 БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА ygcrcc3
ТДС21,22,23,24 РЕГУЛИСАЊЕ И БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА putun46
                                     КОВАЧЕВИЋ МАРКО
ТДС25 Регулисање и безбедност саобраћаја kk2mnxk
В31 Безбедност саобраћаја nqgv2gg
В32 Безбедност саобраћаја d7inhzt
В33 Безбедност саобраћаја aqicojf
ТУТ31 Механизација претовара w6rbk2r
ТУТ31 Интегрални транспорт vu3n6fq
ТДС41 Регулисање саобраћаја n2gklhm
ТДС42 Регулисање саобраћаја r2l6rm7
ТДС43 Регулисање саобраћаја rizpib4
ТДС44 Регулисање саобраћаја teya4wq
ТДС45 Регулисање саобраћаја 3dysryu
В32 ЧОС ojo2ugn
                                      МАРКОВИЋ МАРКО         
ТДС45     ШПЕДИЦИЈА 7pr4es7
ТДС31,33,34 ОСНОВИ ПУТЕВА И УЛИЦА aiuga25
ТДС35 БЕЗБЕДНОСТ САОБРАЋАЈА 4m2y75d
ТДС21,22,23 ТЕРЕТИ У САОБРАЋАЈУ 5sky7tp
                                  НИКОЛИЋ ДАНИЈЕЛА          
ТДС31,32,33,34,35 Организација превоза evzajyy
ТУТ31 Унутрашњи транспорт trt3hzk
ТУТ31 Организација превоза робе syev3fv
                                 ГОРДАНА ПЕЈАКОВ-БРКИЋ  
TDS 41 ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА 7czfale
TDS 42 ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА nowiqk7
TDS 43 ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА urphiti
TDS 44 ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА w4xmokf
TDS 45 ОРГАНИЗАЦИЈА ПРЕВОЗА lctxo46
TDS 41 ШПЕДИЦИЈА xufdtla
TDS 42 ШПЕДИЦИЈА ykhl6y7
TDS 43 ШПЕДИЦИЈА le6tyjo
TDS 44 ШПЕДИЦИЈА 223e2cn
                             ЈОВАНОВСКИ ПЕРА  
В31,32,33 ТРАНСПОРТНО ПРАВО И ШПЕДИЦИЈА gxhrpmd
Б31,32,33 ПОСЛОВАЊЕ САО.ПРЕДУЗЕЋА 5rdwhdo
ТУТ4 ЕКОНОМИКА И ОРГ.САОБРАЋАЈА Wmj33c7
ТДС41,42,43,44,45 ЕКОНОМИКА И ОРГ.САОБРАЋАЈА yxpcund
                         СТАНКОВИЋ САША  
ТДС31 ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИАЦИЈА ПРЕТОВАРА 3gojld7
ТДС32 ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИАЦИЈА ПРЕТОВАРА jj5safy
ТДС33 ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИАЦИЈА ПРЕТОВАРА pd24lmu
ТДС34 ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИАЦИЈА ПРЕТОВАРА ws5qtqt
ТДС35 ТЕРЕТ У САОБРАЋАЈУ И МЕХАНИАЦИЈА ПРЕТОВАРА j2j7jpk
ТДС31 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ 2pb2kgt
ТДС32 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ xtb4utz
                              СТАНКОВИЋ САША  
ТДС33 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ fqajkbl
ТДС34 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ trczwt6
ТДС35 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ 7557qk5
                        ЦВЕТКОВИЋ ГОРДАНА  
В12 САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ tpwgncy
В13 САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ rnzis75
ТДС14 САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ usqmlob
ТДС15 САОБРАЋАЈНИ СИСТЕМИ k7ubp6s
ТДС24 ТЕРЕТ  У ТРАНСПОРТУ sw3cm22
ТДС25 ТЕРЕТ  У ТРАНСПОРТУ 64zsdk7
ТУТ21 ТЕРЕТИ  У ТРАНСПОРТУ ijwnmrs
ТУТ41 УПРАВЉАЊЕ ТРАНСПОРТНИМ ПРОЦЕСИМА xhis4ix
ТУТ41 ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ 5h4z36o
                        ФУРТУЛА ДРАГАН  
СТТ11, ТВ21 Железничка постројења xgng2hm
СТТ21, ТВ31 Железничка постројења dxaj452
ТК11 Железничка инфраструктура flesatx
ТК11 Технологија железничког саобраћаја srv7zml
ТК21 Железничка возила ppwzvxt
ТК31 Технологија железничког саобраћаја 4meesef
СТТ31 Експлоатација вучених возила htzbqun
СТТ41 Експлоатација вучених возила Jq2quqa
МРЂЕН АЛЕКСАНДАР 
НТ-21 Бродска медицина 2r764ro
Практична настава
В-11 Милојевић i3h6znv Дрљић xsexqq2
В-12 Милојевић i6a2ks6 Јовановић tlhlcn5
В-13 Јовановић Ip4x5ct Лукић 63e6v5n
Тдс-11 Тојић xptayk7 Гредо yllgz7c
Тдс-12 Јовановић 3dwppg7
Тдс-13 Јовановић 2jxlr3c
Тдс-14 Јовановић egxef3r Лукић 7x4aec6
Тдс-15 Јовић t4qzosm Лукић epgnlgk
Тут-11 Јаворина lgzzpj2 Лукић mg4lzmj
Стт-11
Тв-11
Тк-11 Михајловић gmy2j47
В-21 Јовић br5hfxq Јовановић 3b3wna3
В-22 Јовић m7ut5au Дрљић ki3w4kr
В-23 Јовић hbbj62o Дрљић 6vkbyaf
Тдс-21 Тојић rn75wtl Гредо p47ttng
Тдс-22 Тојић rn75wtl Гредо p47ttng
Тдс-23 Тојић rn75wtl Гредо p47ttng
Тдс-24 Тојић rn75wtl Гредо p47ttng
Тдс-25 Лукић pug2jvg Тошић c37k367
Тут-21 Тошић sqvifre Лукић qwmr7pa
Стт-21
Тв-21
Тк-21
В-31 Божић hjg65js Милојевић yuz6psu
В-32 Божић c6vyhx3 Милојевић rrktlax
В-33 Божић v7oqdo6 Дрљић iht5dje
Тдс-31 Чукановић nukyix5 Богић wq4h23l
Тдс-32 Чукановић 4es2n4z Богић 4fatmri
Тдс-33 Чукановић qxxbxyz Богић 5zaqub7
Тдс-34 Чукановић 2erys63 Богић fx6y256
Тдс-35 Чукановић tgms5ea Јовић vwu4tat
Тут-31 Божић clrapdm Милојевић cpwgjub
Стт-31 Михајловић k3737fm
Тв-31
Тк-31 Михајловић j32vshr
Тдс-41 Панић ehvfrxp Јанковић 5q6uqlk
Тдс-42 Тошић s2lfowq Јанковић yep5pwp
Тдс-43 Тошић s2lfowq Јанковић yep5pwp
Тдс-44 Тошић cti2bpk Божић ha6bu3w
Тдс-45 Панић v6amcvv Јанковић 5q6uqlk
Тут-41 Панић xgaf6iz Јанковић 2z25dnv
Стт-41
Тв-41
Тк-41
Тут-11 Основи саобраћаја и транспорта wv75vkz
Тут-21 Моторна возила siuh2gb
В-12 Моторна возила ve5ezku
ТК41 ЖИКА СОМБОРСКИ nbnect2
ТК31 ЖИКА СОМБОРСКИ yqdq6s
ТК21 ЖИКА СОМБОРСКИ 5wlk4da
ТК11 ЖИКА СОМБОРСКИ q64bf4b
СТТ41 ЖИКА СОМБОРСКИ 3gbhajb
СТТ31 ЖИКА СОМБОРСКИ zr2avek
СТТ21 ЖИКА СОМБОРСКИ t3clycm
СТТ11 ЖИКА СОМБОРСКИ cmkgs4r
ТК21 МИЛАН НЕНАДИЋ gakwqrh
ТК41 МИЛАН НЕНАДИЋ rgr7mwf
СТТ21 МИЛАН НЕНАДИЋ f5cirhp
СТТ41 МИЛАН НЕНАДИЋ jjvvby6
Прва помоћ - блок настава
Прва помоћ-блок настава КОД УЧИОНИЦЕ
Ненад Вукас u2jpbf3
Верска настава

Наставни материјал за предмет Верска настава се налази на следећем линку. »ЛИНК«

Наставник Одељење Код учионице
Берић Ненад сва одељења јеpqmxq
Психолог & педагог
Наташа Мазалица Ђокић   психолог   wqshasj 
Зорана Баклаић  педагог  fpnrhsd
Наташа Лукић  педагог  fpnrhsd
Завршни и матурски испит
Завршни и матурски испит  код учионице   o2picdc
Матурски рад НТ41, ПТТ41 код учионице 5zpf7gx
Матурски рад СТТ41, ТВ41, ТК41 код учионице b6337fe
Матурски рад ТДС41,42,43,44,45, ТУТ41 код учионице vef4z5s
Завршни рад В31, В32, В33 код учионице szvqrws
Наставничко и одељенско веће
Седнице наставничког већа   код учионице   kcjvd6a
Одељенска већа код учионице moqnarq

Прочитајте још…

Пријава испита за октобарски рок 2020 год. – ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

Пријава испита за октобарски рок 2020 год. – ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ

Пријава испитаПријаву испита за октобарски рок вршите преко форме за пријаву, која се налази испод овог текста. Крајњи рок за пријаву испита је 05.10.2020. године. Тачан датум одржавања испита биће накнадно истакнут. Консултативна настава са професорима одвијаће се...

ОБАВЕШТЕЊА

УПИС НА ВАНРЕДНО ШКОЛОВАЊЕ ОБАВЉАЋЕ СЕ ОД 23.09. ДО 30.09.2020. ГОД. РАДНИМ ДАНИМА ОД 10 ДО 14 ЧАСОВА.


ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ОКТОБАРСКИ РОК – КЛИКНИ ОВДЕ


У складу са новонасталом епидемиолошком ситуацијом и предстојећим годишњим одмором, служба за ванредно школовање ће обављати рад искључиво електронским путем. Сви који су завршили матуру у јунском року треба да пошаљу адресу на коју ће им бити у наредном периоду послата документа препорученом поштом, адресу искључиво слати на маил: dokumentapinki@gmail.com и овај имејл искључиво користити за слање адресе, не постављати никаква питања на њему. Такође, све пријаве испита, матурских, завршних и специјалистичких испита за августовски рок обавити до 31. јула, након тога неће бити могућа накнадна пријава!!! Више детаља у вези са пријавом испита погледајте на следећој страни КЛИКНИ ОВДЕ.

Shares
Share This

Поделите

Поделите чланак са вашим пријатељима.