Координатор пројекта Марија Унтербергер са четири ученика: Тијаном Павков, Иваном Медвеђ, Вањом Ранђеловић и Дамјаном Червењаком, посетили су у уторак 19.05.2026. Средњу техничку школу “Миленко Брзак-Уча” у Руми и Техничку школу у Шапцу , где су представили Ерасмус+ пројекат ученицима 2. и 3. године саобраћајних смерова – техничара друмског саобраћаја као и осталим колегама – наставницима. У четвртак 21.05.2026. професорице Марија Унтербергер и Дренка Ђурић заједно са ученицима: Тијаном Павков, Матијом Милером и Немањом Поповићем посетили су Средњу стручну школу „4. јули“ у Врбасу. . Циљ нам је био да посетимо школе које не раде тренутно Ерасмус пројекте и које су из истог или сличног подручја рада као и наша школа, да им пренесемо наша искуства, да их мотивишемо и заинтересујемо да се и они пријаве за Ерасмус пројекте. У наставку можете погледати фотографије са презентације из све три школе.
Erasmus+ искуство из Севиље: наши ученици представили пројекат „EUDrive“ на РТВ-у
Ученици наше школе имали су прилику да стекну драгоцено искуство током стручне праксе у Шпанији, у Севиљи, у оквиру...





