Сатница за октобарски рок 2018. године – ванредно школовање

РАСПОРЕД  УЧИОНИЦА И ОКВИРНИХ САТНИЦА ПО ИСПИТНИМ КОМИСИЈАМА

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Никовић Лена уч. бр. 1 8,00-8,05
2.     Црњански Радица уч. бр. 10 8,05-9,00
  уч. бр. 14 9,00-9,05
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Црњански Радица уч. бр. 17 9,20-9,25
ПЕТАК  19.10.2018. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18 9,05-9,20
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Роган Александра уч. бр.  1 8,05-8,15
2.       Андесилић Ивана уч. бр.  9 8,15-8,20
  уч. бр.  10 8,40-9,00
уч. бр.  14 8,20-8,25
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Роган Александра уч. бр.  17 8,25-8,30
ПЕТАК 19.10.2018. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  18 8,30-8,40
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.Топалски Диана уч. бр. 1,10,11,16,17,18 8-9.00
2.Бечић Радочај Тања
Р 1.Протић Верица уч. бр. 16
2.Марковић Драгица
Н 1.Марковић Драгица уч.бр. 11,13,17
2.Мијатовић Наташа
ПЕТАК 19.10.2018. У 15.00.Ч У УЧ.21
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра уч. бр. 8 8,00-8,25
2.     Карађиновић Драгана уч. бр. 13 8,25-8,35
         уч. бр. 16 8,35-8,50
  уч. бр. 18 8,50-9,05
 
☺    ФИЗИКА
Физика
1.    Домазет Снежана уч. бр. 8 8,25-8,30
2.    Илић Сузана уч. бр. 9 8,30-8,45
  уч. бр. 16 8,20-8,25
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1 .  Атанасов Мирослав ПОСЕБАН РАСПОРЕД  
2.   Маришан Деана    
Ликовна култура
1.  Маришан Деана  ПОСЕБАН РАСПОРЕД  
2.  Штрбац Нада    
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр.  9 8,20-8,30
2.     Јосимов Весна уч. бр.  16 8,30-8,35
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Савић Владимир уч. бр. 1 8,15-8,25
2.  Ћирак Слободан уч. бр. 10 9,10-9,45
  уч. бр. 11 8,35-8,40
  уч. бр. 17 8,40-8,55
  уч. бр. 18 8,55-9,10
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Цекић Веселка уч. бр. 8 8,30-8,35
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 16 8,35-8,50
  уч. бр. 18 8,50-8,55
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар уч. бр. 1 8,30-8,40
2.   Куљић Марија уч. бр. 9 8,25-8,30
уч. бр. 10 8,40-8,45
  уч. бр. 11 8,45-8,50
  уч. бр. 16 9,00-9,10
  уч. бр. 17 8,50-9,00
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 10 9,40-10,00
2.  Радишић Снежана уч. бр. 11 10,00-10,05
 
ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Живановић Марија уч. бр. 10 8,00-8,25
2.  Оливера Кантар    
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 1 8,25-8,30
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 2 8,40-9,00
  уч. бр. 9 8,30-8,40
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
       1.    Берић Ненад уч. бр. 1,9,10,13,14,17,18 9,00-10,00
       2.    Крстић Милован    
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 8 8,30-9,00
2.   Михић Милан уч. бр. 9 8,00-8,30
уч. бр. 13 9,00-9,30
уч. бр. 16 8,00-8,20
  уч. бр. 18 9,30-10,10
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 8,40-8,50
2.        Панић Драган уч. бр. 8 9,00-9,15
  уч. бр. 9 8,50-9,00
  уч. бр. 10 9,40-9,50
  уч. бр. 11 9,00-9,20
  уч. бр. 18 9,20-9,40
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.  Ацкета Предраг уч. бр. 13 8,30-9,00
2.  Плавшић Милан уч. бр. 14 9,00-9,15
Средства осигурања и везе, основи елект., информатика и рач., ел. и елктронски уређаји, Инф. системи жел.
1.Кешељ Татјана уч. бр. 9 9,00-9,05
2.Грујић Миломир уч. бр. 11 9,05-9,10
  уч. бр. 13 9,10-9,20
  уч. бр. 16 9,20-9,35
  уч. бр. 17 9,35-9,40
  уч. бр. 18 9,40-9,50
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Блажић Јадранка уч. бр. 1 8,50-9,10
2.     Раушевић Светлана уч. бр. 13 8,35-8,50
  уч. бр. 16 9,10-9,20
  уч. бр. 17 9,20-10,00
  уч. бр. 18 10,00-10,05
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Чукановић Ана уч. бр. 1 9,10-10,00
 2.    Милојевић Горадана уч. бр. 8 10,00-10,45
  уч. бр. 9 9,00-9,10
  уч. бр. 10 10,45-11,30
  уч. бр. 18 8,10-9,10
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Николић Данијела уч. бр. 2 9,00-9,30
2.    Баста Ненад уч. бр. 11 9,30-11,00
  уч. бр. 13 8,55-9,00
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 1 10,30-10,35
2.        Фуртула Драган уч. бр. 13 9,30-10,30
  уч. бр. 14 8,00-8,20
  уч. бр. 16 8,40-9,30
  уч. бр. 17 8,20-8,40
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 1 9,10-9,15
2.        Сомборски Жика уч. бр. 13 9,15-9,30
  уч. бр. 16 9,35-10,00
  уч. бр. 17 9,30-9,35
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 1 8,25-8,30
2.        Шолак Зорица уч. бр. 13 9,00-10,30
  уч. бр. 14 8,30-9,00
  уч. бр. 16 8,20-8,25
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр.  11 9,10-10,00
2.        Томановић Предраг