Сатница за октобарски рок 2017. године – ванредно школовање

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Никовић Лена уч. бр. 1 8,00-8,10
2.   Ђокић Душанка уч. бр. 10 8,10-8,30
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Никовић Лена уч. бр. 11 8,50-8,55
ПЕТАК  20.10.2017. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 17 8,30-8,50
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.   Марковић Маја уч. бр.  9 8,00-8,10
2.   Нинков Светлана уч. бр.  17 8,10-8,20
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана уч. бр.  18 8,20-8,30
ПЕТАК 20.10.2017. У 17.00.Ч У УЧ.21    
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.     Топалски Диана уч. бр. 9,10,14,17,18 8,00-9,00
2.     Павловић Ливиа
Р 1.     Протић Верица уч.бр. 1, 17
2.     Марковић Драгица
Н 1.     Марковић Драгица уч.бр. 11
2.     Протић Верица
ПЕТАК 20.10.2017. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра уч. бр. 9 8,10-8,25
        2.     Карађиновић Драгана уч. бр. 18 8,00-8,10
 
☺    ФИЗИКА
1.    Домазет Снежана уч. бр. 9 8,20-8,30
2.    Илић Сузана – замена    
 
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1.       Атанасов Мирослав уч. бр. 18 8,10-8,15
2.       Маришан Дејана    
Ликовна култура
1.       Маришан Дејана уч. бр. 9 8,30-8,35
2.       Атанасов Мирослав    
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр. 9 8,35-8,55
2.     Јосимов Весна уч. бр. 18 8,55-9,00
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.   Савић Владимир уч. бр. 2 8,00-8,05
             2.   Ћирак Слободан уч. бр. 9 8,50-9,00
  уч. бр. 10 8,05-8,50
  уч. бр. 11 8,05-8,20
  уч. бр. 17 8,20-8,30
  уч. бр. 18 8,30-8,35
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Алајица Данијела уч. бр. 9 9,00-9,10
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 17 9,10-9,15
  уч. бр. 18 9,15-9,30
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар уч. бр. 2 8,30-8,40
2.   Куљић Марија уч. бр. 10 8,50-9,30
  уч. бр. 11 9,30-10,10
  уч. бр. 16 8,45-8,50
  уч. бр. 17 10,10-10,20
  уч. бр. 18 8,40-8,45
 
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 11 8,20-8,30
2.  Радишић Снежана уч. бр. 14 8,30-8,35
  уч. бр. 16 8,35-8,40
  уч. бр. 17 8,40-8,45
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 2 9,55-10,00
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 9 10,00-10,05
  уч. бр. 18 10,05-10,10
 
 ВЕРСКА НАСТАВА
 
 1.   Берић Ненад уч. бр. 9 9,10-9,30
                  2.  Крстић Душан уч. бр. 10 9,30-10,00
  уч. бр. 11 9,50-10,10
  уч. бр. 14 9,00-9,10
  уч. бр. 16 8,50-9,00
  уч. бр. 17 10,10-10,30
  уч. бр. 18 9,05-9,10
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 9 9,30-10,00
2.   Михић Милан уч. бр. 11 9,20-9,30
  уч. бр. 13 8,40-9,20
  уч. бр. 18 8,35-8,40
 
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 8,10-8,25
2.        Панић Драган уч. бр. 2 8,25-8,45
  уч. бр. 9 9,20-9,30
  уч. бр. 10 8,00-8,10
  уч. бр. 11 8,45-9,00
  уч. бр. 18 9,00-9,20
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада електровуча
1.       Ацкета Предраг уч. бр. 13 10,00-10,05
                 2.    Плавшић Милан уч. бр. 14 9,35-10,00
  уч. бр. 16 9,00-9,35
 
Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство, ел. и елктронски уређаји Информациони системи железнице
                 1.     Кешељ Татјана уч. бр. 9 10,05-10,10
                 2.     Грујић Миломир уч. бр. 17 9,45-10,00
  уч. бр. 18 9,30-9,45
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Раушевић Светлана уч. бр. 1 8,25-8,40
2.     Судар Вера уч. бр. 2 8,45-9,15
  уч. бр. 17 9,15-10,00
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Еремић Злата уч. бр. 2 9,15-10,00
 2.    Деспотовић Зоран уч. бр. 9 10,00-10,30
  уч. бр. 11 9,00-9,15
  уч. бр. 18 8,45-8,55
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Пејаков Бркић Гордана уч. бр. 1 8,50-9,30
                  2.    Станковић Саша уч. бр. 8 9,30-10,00
  уч. бр. 10 10,00-11,00
 

 

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 13 9,30-10,00
2.        Сомборски Жика уч. бр. 14 8,35-9,00
  уч. бр. 16 8,00-8,35
  уч. бр. 17 10,00-10,15
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 17 8,50-9,10
2.        Ђурановић Предраг    
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 13 10,05-11,00
2.        Шолак Зорица уч. бр. 14 8,00-9,00
  уч. бр. 16 9,35-10,30
  уч. бр. 17 9,00-9,10
 
   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР
 
1.        Ђурашиновић Драган уч. бр.  9 10,00-10,15
2.        Унтербергер Марија уч. бр. 11 10,15-10,30
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр. 11 8,00-8,15
2.        Томановић Предраг