Распоред учионица и сатница по испитним комисијама – април 2017.

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Црњански Радица уч. бр. 2 8,00-8,20
2.     Мајсторовић Јелена уч. бр. 5 8,20-8,25
  уч. бр. 9 8,25-8,30
  уч. бр. 10 8,30-8,50
  уч. бр. 11 8,50-9,05
  уч. бр. 14 9,05-9,15
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Црњански Радица уч. бр. 17 9,15-9,25
ПЕТАК  07.04.2076. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18 9,25-9,30
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Лековић Ивана уч. бр.  2 8,20-8,35
2.       Ивић Љубо уч. бр.  5 8,00-8,20
  уч. бр.  9 8,35-8,40
  уч. бр.  10 8,50-9,20
  уч. бр.  11 9,20-9,45
  уч. бр.  14 8,40-8,50
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ивић Љубо уч. бр.  17 9,45-10,05
ПЕТАК 07.04.2017. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  18 10,05-10,15
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.Павловић Ливиа уч. бр. 2,5,6,9,10,11,14 8-9.00
2. Матарић Јасмина
Р 1. Протић Верица уч. бр. 14,17
2. Марковић Драгица
Н 1. Марковић Драгица уч.бр. 2,5,9,10
2. Протић Верица
ПЕТАК 07.04.2017. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1. Танцаковић Александра уч. бр. 1 8,00-8,20
2. Карађиновић Драгана уч. бр. 5 8,20-8,25
  уч. бр. 13 8,25-8,35
  уч. бр. 16 8,35-8,40
  уч. бр. 18 8,40-9,00
 
☺    ФИЗИКА, ХЕМИЈА
Физика
1.    Домазет Снежана уч. бр. 3 8,00-8,35
2.    Божић Димитријевић Зорица уч. бр. 5 8,35-8,45
  уч. бр. 18 8,45-8,50
Хемија
1.    Јовановић Љиљана уч. бр. 5 8,50-9,00
2.    Мартиновић Ервехеја уч. бр. 18 9,00-9,10
 
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1.       Атанасов Мирослав уч. бр. 1 8,20-8,25
2.       Маришан Дејана    
Ликовна култура
1.       Маришан Дејана уч. бр. 1 8,20-8,25
2.       Атанасов Мирослав    
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр. 3 8,35-9,10
2.     Јосимов Весна уч. бр. 5 8,25-8,35
  уч. бр. 13 8,15-8,25
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.     Голубовић Љиљана уч. бр. 2 8,35-8,45
             2.    Савић Владимир уч. бр. 9 8,45-8,50
  уч. бр. 11 8,25-8,35
☺    ГЕОГРАФИЈА
1.    Алајица Данијела уч. бр. 3 9,10-9,15
2.    Ђукић Љубица уч. бр. 9 8,50-9,10
  уч. бр. 13 8,40-8,50
  уч. бр. 16 8,30-8,40
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана
1.   Оливера Кантар уч. бр. 2,9,10,14,17 8,30-9,30
2.   Куљић Марија
 
Филозофија
1.   Радишић Снежана уч. бр. 10 9,20-10,20
2.  Алишић Жељка уч. бр. 11 9,05-9,20
  уч. бр. 14 8,50-9,05
  уч. бр. 17 8,35-8,50
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 1 8,25-8,55
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 2 8,45-8,50
  уч. бр. 3 8,50-8,55
  уч. бр. 5 8,55-9,00
  уч. бр. 6 9,00-9,15
  уч. бр. 18 9,15-9,35
 
 ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ
 
 1.   Кантар Оливера уч. бр. 10, 11, 18 9,35-10,00
2.   Живановић Марија
 
☺  ВЕРСКА НАСТАВА
1.    Берић Ненад уч. бр. 1,2,3,5,9,10,13,14,16,17,18 10,00-11,00
2.    Михајловић Данило
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи, основи машинства
1.  Кардум Ненад уч. бр. 1 8,45-8,55
2.  Михић Милан уч. бр. 3 9,15-10,00
  уч. бр. 5 10,00-10,30
  уч. бр. 9 8,40-8,45
  уч. бр. 13 8,55-9,15
  уч. бр. 16 8,30-8,40
  уч. бр. 18 8,00-8,30
     
Мотори, техн.материјала
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 8,55-9,00
2.        Панић Драган уч. бр. 2 9,00-9,20
  уч. бр. 3 9,50-10,10
  уч. бр. 5 9,20-9,40
  уч. бр. 9 9,40-9,45
  уч. бр. 10 10,55-11,30
  уч. бр. 11 10,10-10,55
  уч. бр. 18 11,30-12,10
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 13 10,00-10,15
2.    Плавшић Милан уч. бр. 14 9,15-10,00
Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство, ел. и елктронски уређаји Информациони системи железнице
1.     Кешељ Татјана уч. бр. 1 9,40-10,00
2.     Грујић Миломир уч. бр. 2 9,10-9,15
  уч. бр. 3 10,00-10,30
  уч. бр. 5 9,25-9,30
  уч. бр. 6 9,15-9,20
  уч. бр. 10 9,30-9,35
  уч. бр. 13 10,50-11,20
  уч. бр. 16 9,35-9,40
  уч. бр. 17 8,55-9,10
  уч. бр. 18 10,30-10,50
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Судар Вера уч. бр. 2 8,50-9,10
2.     Раушевић Светлана уч. бр. 10 9,10-9,15
  уч. бр. 16 9,15-9,20
  уч. бр. 17 8,15-8,50
     
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Николић Данијела уч. бр. 5 9,40-10,00
 2.    Баста Ненад уч. бр. 9 8,50-9,40
  уч. бр. 10 10,00-10,45
  уч. бр. 11 10,45-12,00
  уч. бр. 18 8,35-8,50
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Пејаков – Бркић Гордана уч. бр. 1 9,00-9,40
2.    Ђурић Дренка уч. бр. 2 9,40-10,15
  уч. бр. 3 10,15-10,45
  уч. бр. 6 8,00-9,00
  уч. бр. 13 10,45-10,50
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 6 9,00-9,15
2.        Фуртула Драган уч. бр. 13 10,15-10,45
  уч. бр. 14 8,00-9,00
  уч. бр. 16 9,15-9,45
  уч. бр. 17 9,45-10,15
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 16 9,15-9,20
2.        Сомборски Жика уч. бр. 17 9,00-9,15
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 13 9,15-10,00
2.        Шолак Зорица уч. бр. 14 10,00-12,00
  уч. бр. 17 9,10-9,15
 
   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР
 
1.        Ђурашиновић Драган уч. бр.  5 9,40-10,00
2.        Унтербергер Марија уч. бр.  9 10,00-10,15
  уч. бр. 11 9,20-9,40
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр.  3 10,00-10,15
2.        Томановић Предраг уч. бр.  5 10,40-11,00
  уч. бр.  9 10,15-10,40