РАСПОРЕД ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2017/2018. ГОД.

РАЗРЕД ОДЕЉЕНСКИ СТАРЕШИНА НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ КОМИСИЈА ДАТУМ ПОЛАГАЊА
ПРВИ ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ МЕХАНИКЕ

 

1.МЕХАНИКА

2.ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА

1.НЕНАД КАРДУМ

2.МИЛАН МИХИЋ

3.ЉИЉАНА ЂУРНИЋ

4.ДРАГИША ФИЛИПОВИЋ

21.08.2018

УТОРАК У 8:00

УЧ.17

 

ДРУГИ

НТ31

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ МЕХАНИКЕ

 

1.МЕХАНИКА 1.НЕНАД КАРДУМ

2.МИХИЋ МИЛАН

3.ЉИЉАНА ЂУРНИЋ

21.08.2018

УТОРАК У 10:00

УЧ.17

  ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ МОТОРАНА ВОЗОЛА , МОТОРА И МОТОРНИХ ВОЗИЛА

 

1.МОТОРНА ВОЗИЛА

2.МОТОРИ И МОТОРНА ВОЗИЛА

1.СОЊА СТАНКОВИЋ

2.ВЕСНА МАРТИНОВИЋ

3.ДРАГАН ПАНИЋ

22.08.2018

СРЕДА У 8:00

УЧ.20

СВИ РАЗРЕДИ

ПРВИ

ДРУГИ

ТРЕЋИ

ЧЕТВРТИ

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

ПИСМЕНИ

 

1.МАТЕМАТИКА

 

1.СВЕТЛАНА НИНКОВ

2. ИВАНА АНДЕСИЛИЋ

3.СЛОБОДАН ЋИРАК

3.МАЈА МАРКОВИЋ

4.СЛЕКСАНДРА РОГАН

5.ЉУБО ИВИЋ

6.ГОРДАНА ЈОВИШИЋ

7.СЛАВИЦА КАЋАНСКИ

8.ГОРДАНА СТАНКОВИЋ

ПИСМЕНИ

ПОНЕДЕЉАК

20.08.2018.

9:00

УЧ.11 УСМЕНИ

УТОРАК

21.08.2018

10:00 УЧ.11

Тдс15 1.ЗЛАТА ЕРЕМИЋ 1.СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

 

1.ДУШАНКА ЂОКИЋ

2.ЈЕЛЕНА МАЈСТОРОВИЋ

 

УТОРАК

21.08.2018.

8:00

УЧ.2 ПИСМЕНИ

23.08.2018.

УСМЕНИ У 8:00

ПРВИ

ДРУГИ

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ ФИЗИКЕ

 

1.ФИЗИКА 1.МИЛОШ БАЊАЦ

2.СНЕЖАНА ДОМАЗЕТ

3.СУЗАНА ИЛИЋ

 

 

СРЕДА

23.08.2018. У 9:00 УЧ.31

ПРВИ

ДРУГИ

ТРЕЋИ

ЧЕТВРТИ

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ ИЗ НЕМАЧКОГ ЈЕЗИКА

 

1.НЕМАЧКИ ЈЕЗИК 1.ДРАГИЦА МИЛИЧИЋ

2.ДИЈАНА ТОПАЛСКИ

 

СРЕДА

23.08.2018.

8:00 УЧ.27

ПИСМЕНИ

УСМЕНИ

ЧЕТВРТАК

24.08.2018.

ВОЗАЧИ ДРУГИ РАЗРЕД

ТДС31

ТДС33

ТДС34

ТДС35

 

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

 

1.РЕГУЛИСАЊЕ

2.ТЕРЕТИ СА ИНТ.ТРА

3.ТЕХНИЧКА МЕХАНИКА

4.ИНТЕГРАЛНИ ТРАНСПОРТ

5.БЕЗБЕДНОСТ

1,ЗОРАН ДЕСПОТОВИЧ

2.ЉУПЧО ЈОВАНОВСКИ

3.САША СТАНКОВИЋ

4.МАРКО МАРКОВИЋ

5.МАРКО КОВАЧЕВИЋ

6.НЕНАД БАСТА

 

ЧЕТВРТАК

23.08.2018.

8:00

УЧ.32,33

 

ДРУГИ РАЗРЕД  

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

1.МАШИНСКИ ЕЛЕМЕНТИ 1.МИЛАН МИХИЋ

2.ДРАГИША ФИЛИПОВИЋ

 

 

 

ЧЕТВРТАК

23.08.2018.

9:00

УЧ.25

 

 

ТК21  

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.ИНФОРМАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

2.ТЕХНИЧКЕ КОМУНИКАЦИЈЕ

1.ГРУЈИЋ МИЛОМИР

2.ТАТЈАНА КЕШЕЉ

3.ДРАГУША ФИЛИПОВИЋ

4.МИЛАН МИХИЋ

 

ЧЕТВРТАК

23.08.2018.

8:00

УЧ.25

НТ21

НТ31

 

 

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.РЕЧНА НАВИГАЦИЈА

2.МЕТЕОРОЛОГИЈА СА ХИДРОЛОГИЈОМ

3.ПРАКТИЧНА НАСТАВА

 

1.П.ТОМАНОВИЋ

2.МАРИЈАН МАК

1.ЉУБИЦА ЂУКИЋ

2.ВЕСЕЛКА ЦЕКИЋ

 

ЧЕТВРТАК

23.08.2018.

8:00 УЧ.37

ЧЕТВРТАК

23.08.2018. УЧ.37

 

ТВ21

ПТТ31

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.ВУЧНА ВОЗИЛА

2.ТРАНСПОРТНО РАЧУНОВОДСТВО

1.ДРАГИША ФИЛИПОВИЋ

2.ЗОРИЦА ШОЛАК

3.ВЕРА СУДАР

4.СВЕТЛАНА РАУШЕВИЋ

5.ЈАДРАНКА БЛАЖИЋ

 

УТОРАК

21.08.2018. У 9:00 УЧ.36

ТВ31 ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.ПРАКТИЧНА НАСТАВА 1.ДРАГИША ФИЛИПОВИЋ

2.ЗОРИЦА ШОЛАК

ПОНЕДЕЉАК

20.08.2018.У 11:00

УЧ.25

СТТ31 ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.РАЧУНОВОДСТВО

2.СРЕДСТВА ОСИГУРАЊА ВЕЗЕ

1.ВЕРА СУДАР

2.СВЕТЛАНА РАУШЕВИЋ

3.ТАТЈАНА КЕШЕЉ

ПОНЕДЕЉАК

20.08.2018. У 11:00

УЧ.36

В31

В32

В33

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.БЕЗБЕДНОСТ 1,ЗОРАН ДЕСПОТОВИЧ

2.ЉУПЧО ЈОВАНОВСКИ

 

ЧЕТВРТАК

23.08.2018.

11:00

УЧ.32

 

ТДС41

ТДС45

ОДЕЉЕНСКЕ СТАРЕШИНЕ КОЈЕ ИМАЈУ УЧЕНИКЕ НА ПОПРАВНОМ

 

1.ОРГАНИЗАЦИЈА

2.РЕГУЛИСАЊЕ

1.ЗЛАТА ЕРЕМИЋ

2.ГОРДАНА ПЕЈАКОВ

УТОРАК

21.08.2018.У 10:00

УЧ.32

17.08.2018.ГОД.

КООРДИНАТОР ЗА ПРАКТИЧНУ НАСТАВУ

ДРЕНКА ЂУРИЋ