Термини консултативне наставе за ванредне ученике – октобарски рок школске 2014/2015. године

Термини консултативне наставе за ванредне ученике – октобарски рок школске 2014/2015. године

Српски језик и књижевност

Професори Термин
Мајсторовић Јелена 06.10.2014. 15:30-17:00    10.10.2014. 16:30-18:00 01.10.2014. 15:30-17:00    02.10.2014. 14:30-16:00
Бањац Слободанака

Математика

Професори Термин
Ивић Љубо 02.10.2014. 15:00-16:30    10.10.2014. 15:30-17:00 03.10.2014. 15:30-17:00    09.10.2014. 15:30-17:00
Нинков Светлана

Енглески језик

Професори Термин
Бечић Радочај Тања 30.09.2014. 18:00-19:30    01.10.2014. 16:00-17:30 08.10.2014. 15:00-16:30    10.10.2014. 16:00-17:30
Павловић Ливиа

Немачки језик

Професори Термин
Шевкушић Валентина 30.09.2014. 16:00-17:3 06.10.2014. 15:00-16:30

Руски језик

Професори Термин
Протић Верица 30.09.2014. 16:00-17:309.10.2014. 17:00-18:30

Француски језик

Професори Термин
Петровић Славица 02.10.2014. 15:00-16:30

Биологија; Екологија и заштита животне средине

Професори Термин
Милићевић  Јасмина 10.10.2014. 15:00-16:3030.09.2014. 17:30-19:00
Карађиновић  Драгана

Физика

Професори Термин
Домазет Снежана 08.10.2014. 15:00-16:30                                          30.09.2014. 18:00-19:30
Бањац Милош

Хемија

Професори Термин
Љиљана Јовановић 30.09.2014. 16:00-17:30                                          01.10.2014. 16:00-17:30
Ервехеја Мартиновић

Ликовна култура

Професори Термин
Деана Маришан 09.10.2014. 16:00-17:30                                 

Музичка уметност

Професори Термин
Атанасов Мирослав 03.10.2014. 15:00-16:30                               

Историја

Професори Термин
Јосимов Весна 06.10.2014. 16:30-18:00                                          30.09.2014. 17:00-18:30
Илић Ратко

Физичко васпитање

Професори Термин
Ћирак Слободан 06.10.2014. 17:00-18:30                                          02.10.2014. 17:00-18:30
Обрадовић Наташа

Географија

Професори Термин
Цекић Веселка 30.09.2014. 15:00-16:30                                          02.10.2014. 17:00-18:30
Ђукић Љубица

Социологија; Устав и права грађана

Професори Термин
Оливера Кантар 30.09.2014. 15:00-16:30    09.10.2014. 16:30-18:00

Филозофија

Професори Термин
Алишић Жељка 07.10.2014. 16:00-17:30    09.10.2014. 15:00-16:30

Психологија

Професори Термин
Наташа Мазалица Ђокић 06.10.2014. 15:00-16:30                                          30.09.2014. 17:00-18:30
Марија Живановић

Грађанско васпитање

Професори Термин
Живановић Марија 30.09.2014. 17:00-18:30

Верска настава

Професори Термин
Ненад Берић 30.09.2014. 15:00-16:30                                          02.10.2014. 15:00-16:30
Данило Михајловић

Група машинских предмета

(Техничко цртање; Механика; Машински елементи)

Професори Термин
Кардум Ненад 01.10.2014. 16:30-18:00    02.10.2014. 18:00-19:30 08.10.2014. 15:00-16:30    03.10.2014. 18:00-19:30
Михић Милан

Група машинских предмета

(Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)

Професори Термин
Мандић Душан 02.10.2014. 15:30-17:00    07.10.2014. 16:30-18:00 29.09.2014. 18:00-19:30    03.10.2014. 15:00-16:30
Станковић Соња

Група електротехничких предмета и информатика              

(Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)

Професори Термин
Кешељ Татјана 07.10.2014. 16:00-17:30    09.10.2014. 15:30-17:00 29.09.2014. 16:00-17:30    30.09.2014. 18:00-19:30
Грујић Миломир

                                              Група електротехничких предмета и информатика                                       (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)

Професори Термин
Ацкета Предраг 07.10.2014. 18:00-19:30    08.10.2014. 17:00-18:30

Група економских предмета

Професори Термин
Судар Вера 08.10.2014. 16:30-18:00    09.10.2014. 16:00-17:30 03.10.2014. 18:00-19:30    06.10.2014. 15:30-17:00
Раушевић Светлана

Група саобраћајних предмета – друмски смер

(Стручни предмети и практична настава)

Професори Термин
Панић Драган 30.09.2014. 14:30-16:00    02.10.2014. 18:00-19:30 01.10.2014. 18:00-19:30    03.10.2014. 18:00-19:30
Николић Данијела

Група саобраћајних предмета – друмски смер

(Стручни предмети и практична настава)

Професори Термин
Баста Ненад 01.10.2014. 15:30-17:00  06.10.2014. 18:00-19:30

30.09.2014. 14:30-16:002.10.2014. 18:00-19:30

Крстић Маја

Група саобраћајних предмета – V степен

Професори Термин
Јовановски Љупчо 01.10.2014. 15:00-16:30  07.10.2014. 15:30-17:00

02.10.2014. 17:00-18:306.10.2014. 15:00-16:30

Белањи Јурај

Група саобраћајних предмета – железнички смер

Професори Термин
Фуртула Драган 30.09.2014. 16:00-17:30  09.10.2014. 17:00-18:30

03.10.2014. 17:00-18:307.10.2014. 18:00-19:30

Јовановић Слободан

Практична настава – железнички смер

Професори Термин
Бранка Михајловић 29.09.2014. 17:00-18:3 09.10.2014. 18:00-19:30
Симовић Жарко

Група машинских предмета – железнички смер

Професори Термин
Радовић Веља 30.09.2014. 17:00-18:30  02.10.2014. 15:00-16:30

03.10.2014. 15:00-16:309.10.2014. 15:00-16:30

Шолак Зорица

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер

Професори Термин
Такач Силвија 08.10.2014. 14:30-16:00                                     30.09.2014. 15:00-16:30    
Унтербергер Марија

Група саобраћајних предмета – наутички смер

Професори Термин
Томановић Предраг 09.10.2014. 17:00-18:310.10.2014. 15:00-16:30

29.09.2014. 17:00-18:302.10.2014. 18:00-19:30

Мак Маријан