Консултативна настава / ванредни ученици

»aприлски рок 2015. године«

Српски језик и књижевностТермини
Ђокић Душанка03.03.2015. (15:30-17:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Бјелица Јасмина04.03.2015. (18:00-19:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
МатематикаТермини
Ненадов Бошко11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (16:00-17:30)
Нинков Светлана06.03.2015. (15:30-17:00)16.03.2015. (15:30-17:00)
Енглески језикТермини
Бечић Радочај Тања05.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (15:00-16:30)
Павловић Ливиа05.03.2015. (16:30-18:00)11.03.2015. (15:00-16:30)
Немачки језикТермини
Шевкушић Валентина04.03.2015. (15:00-16:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Руски језикТермини
Протић Верица03.03.2015. (16:00-17:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Француски језикТермини
Петровић Славица04.03.2015. (14:30-16:00)
Биологија; Екологија и заштита животне срединеТермини
Карађиновић Драгана03.03.2015. (17:30-19:00)
Танацковић Александра13.03.2015. (15:00-16:30)
ФизикаТермини
Домазет Снежана03.03.2015. (18:00-19:30)13.03.2015. (18:00-19:30)
Јаконић Јасмина03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (16:00-17:30)
ХемијаТермини
Јовановић Љиљана05.03.2015. (15:30-17:00)
Мартиновић Ервехеја04.03.2015. (16:00-17:30)
Ликовна култураТермини
Маришан Деана12.03.2015. (16:00-17:30)
Музичка уметностТермини
Атанасов Мирослав05.03.2015. (14:30-16:00)
ИсторијаТермини
Јосимов Весна10.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Илић Ратко04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (15:00-16:30)
Физичко васпитањеТермини
Ћирак Слободан10.03.2015. (17:30-19:00)
Обрадовић Наташа05.03.2015. (16:00-17:30)
ГеографијаТермини
Цекић Веселка03.03.2015. (18:00-19:30)06.03.2015. (16:30-18:00)
Ђукић Љубица04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (17:00-18:30)
Социологија; Устав и права грађанаТермини
Кантар Оливера03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (16:30-18:00)
ФилозофијаТермини
Алишић Жељка10.03.2015. (16:00-17:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
ПсихологијаТермини
Мазалица Ђокић Наташа12.03.2015. (14:30-16:00)
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Грађанско васпитањеТермини
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Верска наставаТермини
Берић Ненад06.03.2015. (15:00-16:30)
Михајловић Данило05.03.2015. (15:00-16:30)
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)Термини
Кардум Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)13.03.2015. (16:00-17:30)
Михић Милан03.03.2015. (15:30-17:00)11.03.2015. (15:30-17:00)
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)Термини
Мандић Душан05.03.2015. (15:30-17:00)10.03.2015. (16:30-18:00)
Станковић Соња06.03.2015. (15:00-16:30)11.03.2015. (16:30-18:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)Термини
Кешељ Татјана03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Грујић Миломир03.03.2015. (18:00-19:30)11.03.2015. (14:30-17:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)Термини
Ацкета Предраг06.03.2015. (15:00-16:30)12.03.2015. (16:30-18:00)
Група економских предметаТермини
Блажић Јадранка06.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Раушевић Светлана05.03.2015. (14:30-16:00)11.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Божић Драган04.03.2015. (14:30-16:00)10.03.2015. (18:00-19:30)
Баста Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)09.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Крстић Маја 03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:30-18:00)
Ђурић Дренка03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – V степенТермини
Јовановски Љупчо04.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Белањи Јурај05.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (14:30-16:00)
Група саобраћајних предмета – железнички смерТермини
Фуртула Драган03.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Јовановић Слободан06.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (18:00-19:30)
Практична настава – железнички смерТермини
Симовић Жарко03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:00-17:30)
Михајловић Бранка11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (18:00-19:30)
Група машинских предмета – железнички смерТермини
Радовић Вељо03.03.2015. (15:30-17:00)05.03.2015. (15:00-16:30)
Шолак Зорица04.03.2015. (17:00-18:30)06.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – ПТТ смерТермини
Такач Силвија12.03.2015. (18:00-19:30)16.03.2015. (13:30-15:00)
Унтербергер Марија03.03.2015. (11:00-12:30)05.03.2015. (16:00-17:30)
Група саобраћајних предмета – наутички смерТермини
Томановић Предраг12.03.2015. (17:00-18:30)13.03.2015. (14:30-16:00)
Мак Маријан05.03.2015. (18:00-19:30)09.03.2015. (16:00-17:30)