Термини консултативне наставе за ванредне ученике – јунски рок школске 2015/2016. године

Српски језик и књижевност
Црњански Радица 11.05.2016. 14.30-16.00 12.05.2016. 14.30-16.00
Ђокић Душанка 09.05.2016. 14.30-16.00 13.05.2016. 15.30-17.00
Математика
Нинков Светлана 12.05.2016. 15.30-17.00 13.05.2016. 15.00-16.30
Јовишић Гордана 11.05.2016. 18.00-19.30 09.05.2016. 18.00-19.30
Енглески језик
Матарић Јасмина 12.05.2016. 16.30-18.00
Топалски Дијана 09.05.2016. 17.00-18.30
Немачки језик
Марковић Драгица 09.05.2016. 16.00-17.30
Руски језик
Протић Верица 09.05.2016. 16.00-17.30
Француски језик
Славица Петровић (-замена-) 09.05.2016. 15.00-16.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 09.05.2016. 15.00-16.30
Танацковић Александра 13.05.2016. 14.30-16.00
Физика
Домазет Снежана 10.05.2016. 13.30-15.00
Божић Димитријевић Зорица 12.05.2016. 17.00-18.30
Хемија
Јовановић Љиљана 10.05.2016. 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 12.05.2016. 14.30-16.00
Ликовна култура
Маришан Дејана  10.05.2016. 12.00-13.30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 11.05.2016. 16.30-18.00
Историја
Јосимов Весна 12.05.2016. 14.30-16.00
Илић Ратко 09.05.2016. 15.00-16.30
Физичко васпитање
Ћирак Слободан 09.05.2016. 15.00-16.30
Марцикић Предраг 11.05.2016. 17.00-18.30
Географија
Ђукић Љубица 11.05.2016. 14.30-16.00
Цекић Веселка 09.05.2016. 15.30-17.00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 10.05.2016. 15.00-16.30
Филозофија
Алишић Жељка 12.05.2016. 14.30-16.00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 11.05.2016. 15.00-16.30
Живановић Марија 10.05.2016. 16.30-18.00
Грађанско васпитање
Живановић Марија 10.05.2016. 16.30-18.00
Верска настава
Берић Ненад 11.05.2016. 14.30-16.00
Русмир Данијел 10.05.2016. 17.00-18.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 09.05.2016. 15.00-16.30 11.05.2016. 15.00-16.30
Филиповић Драгиша 12.05.2016. 18.00-19.30 13.05.2016. 15.30-17.00
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Мандић Душан 12.05.2016. 15.00-16.30 13.05.2016. 17.00-18.30
Станковић Соња 12.05.2016. 17.00-18.30 11.05.2016. 15.00-16.30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 11.05.2016. 15.00-16.30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 13.05.2016. 14.30-16.00
Група економских предмета
Раушевић Светлана 09.05.2016. 16.30-18.00 12.05.2016. 17.00-18.30
Блажић Јадранка 11.05.2016. 14.30-16.00 13.05.2016. 14.30-16.00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Баста Ненад 12.05.2016. 15.00-16.30 09.05.2016. 14.30-16.00
Пејаков Бркић Гордана 12.05.2016. 16.00-17.30 13.05.2016. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Иванишевић Душан 10.05.2016. 13.30-15.00 12.05.2016. 13.30-15.00
Милојевић Гордана 11.05.2016. 15.00-16.30 13.05.2016. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 09.05.2016. 16.30-18.00 12.05.2016. 16.00-17.30
Јовановић Слободан 11.05.2016. 14.30-16.00 12.05.2016. 17.30-19.00
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 11.05.2016. 14.30-16.00 13.05.2016. 17.00-18.30
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 10.05.2016. 15.00-16.30 11.05.2016. 17.00-18.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 12.05.2016. 15.00-16.30
Унтербергер Марија 13.05.2016. 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 10.05.2016. 17.00-18.30
Мак Маријан 13.05.2016. 18.00-19.30