Консултативна настава – ванредни ученици – термини за октобарски рок 2017/2018. године

Српски језик и књижевност
Никовић Лена 06.10.   16:30-18:00 09.10.   18:00-19:30
Ђокић Душанка 05.10.   16:00-17:30 11.10.   15:00-16:30
Математика
Марковић Маја 09.10.   16:00-17:30 10.10   15:00-16.:30
Нинков Светлана 06.10.   18:00-19:30 09.10.   13:00-14:30
Енглески језик
Павловић Ливиа 06.10.   15:00-16:30
Топалски Диана 11.10.   16:00-17:30
Немачки језик
Марковић Драгица 05.10.   16:00-17:30
Руски језик
Протић Верица 05.10.   13:30-15:00
Француски језик
Петровић Славица 06.10.   18:00-19:30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 06.10.   14:00-15:30
Танацковић Александра 06.10.   16:00-17:30
Физика
Домазет Снежана 05.10.   13:30-15:00
Илић Сузана 10.10.   16:00-17:30
Хемија
Јовановић Љиљана 10.10.   15:30-17:00
Мартиновић Ервехеја 05.10.   14:00-15:30
Ликовна култура
Маришан Дејана 06.10.   16:00-17:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 05.10.   14:00-15:30
Историја
Јосимов Весна 10.10.   18:00-19:30
Илић Ратко 09.10.   18:00-19:30
Физичко васпитање
Савић Владимир 06.10.   18:00-19:30
Ћирак Слободан 09.10.   18:00-19:30
Географија
Алајица Данијела 09.10.   16:00-17:30
Ђукић Љубица 11.10.   13:30-15:00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 06.10.   18:00-19:30
Филозофија
Алишић Жељка 05.10.   13:30-15:00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 05.10.   13:30-15:00
Живановић Марија 06.10.   14:00-15:30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 06.10.     14:00-15:30
Верска настава
Берић Ненад 05.10.   16:00-17:30
Крстић Душан 11.10.   15:00-16:30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 09.10.   15:00-16:30
Михић Милан 06.10.   17:00-18:30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 06.10.   18:00-19:30
Станковић Соња 10.10.   16:30-18:00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 10.10.   14:00-15:30
Грујић Миломир 09.10.   18:00-19:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 06.10.   17:00-18:30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 05.10.   13:30-15:00
Судар Вера 05.10.   18:00-19:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 06.10.   16:00-17:30
Еремић Злата 11.10.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 05.10.   14:30-17:00
Станковић Саша 11.10.   17:30-19:00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 05.10.   16:00-17:30 09.10.   14:00-15:30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 10.10.   17:00-18:30
Сомборски Жика 11.10.   15:00-16:30
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 10.10.   13:30-15:00 11.10.   17:00-18:30
Шолак Зорица 05.10.   13:00-14:30 06.10.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 05.10.   18:00-19:30
Унтербергер Марија 10.10.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 06.10. 18:00-19:30
Мак Маријан 05.10. 17:00-18:30