Консултативна настава – ванредни ученици – термини за октобарски рок 2015/2016. године

Српски језик и књижевност
Majсторовић Јелена 24.09.2015. 16.00-17.30 30.09.2015. 15.00-16.30
Бјелица Јасмина 25.09.2015. 16.00-17.30 30.09.2015. 15.30-17.00
Математика
Ивић Љубо 28.09.2015. 16.00-17.30 25.09.2015. 15.00-16.30
Нинков Светлана 22.09.2015. 16.30-18.00 02.10.2015. 15.00-16.30
Енглески језик
Бечић Радочај Тања 28.09.2015. 16.00-17.30 30.09.2015. 15.00-16.30
Матарић Јасмина 29.09.2015. 16.00-17.30 25.09.2015. 18.00-19.30
Немачки језик
Марковић Драгица 29.09.2015. 15.00-16.30
Руски језик
Протић Верица 28.09.2015. 16.00-17.30
Француски језик
Петровић Славица 28.09.2015. 15.00-16.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 28.09.2015. 15.00-16.30
Танацковић Александра 25.09.2015. 15.00-16.30
Физика
Домазет Снежана 23.09.2015. 16.00-17.30
Јаконић Јасмина 30.09.2015. 16.00-17.30
Хемија
Јовановић Љиљана 29.09.2015. 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 02.10.2015. 18.00-19.30
Ликовна култура
Маришан Дејана 24.09.2015. 15.30-17.00
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 30.09.2015. 16.30-18.00
Историја
Јосимов Весна 02.10.2015. 15.00-16.30
Илић Ратко 28.09.2015. 15.00-16.30
Физичко васпитање
Савић Владимир 22.09.2015. 15.00-16.30
Голубовић Љиљана 28.09.2015. 15.00-16.30
Географија
Цекић Веселка 28.09.2015. 15.30-17.00
Ђукић Љубица 01.10.2015. 16.00-17.30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 25.09.2015. 17.00-18.30 29.09.2015. 15.00-16.30
Филозофија
Алишић Жељка 23.09.2015. 18.00-19.30 22.09.2015. 15.00-16.30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 28.09.2015. 15.00-16.30
Живановић Марија 23.09.2015. 16.30-18.00
Грађанско васпитање
Живановић Марија 23.09.2015. 16.30-18.00
Верска настава
Берић Ненад 21.09.2015. 16.30-18.00
Михајловић Данило 28.09.2015. 16.00-17.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 23.09.2015. 15.00-16.30 28.09.2015. 15.00-16.30
Ђурнић Љиљана 25.09.2015. 18.00-19.30 29.09.2015. 15.00-16.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Мандић Душан 21.09.2015. 16.30-18.00 22.09.2015. 16.30-18.00
Станковић Соња 30.09.2015. 15.00-16.30 01.10.2015. 17.00-18.30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 30.09.2015. 15.00-16.30
Грујић Миломир 02.10.2015. 17.00-18.30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 22.09.2015. 18.00-19.30 30.09.2015. 15.00-16.30
Група економских предмета
Блажић Јадранка 24.09.2015. 15.30-17.00 28.09.2015. 16.00-17.30
Раушевић Светлана 28.09.2015. 16.30-18.00 01.10.2015. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 22.09.2015. 15.30-17.00 28.09.2015. 15.00-16.30
Николић Данијела 30.09.2015. 18.00-19.30 01.10.2015. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 01.10.2015. 16.00-17.30 29.09.2015. 18.00-19.30
Ђурић Дренка 23.09.2015. 15.00-16.30 30.09.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 01.10.2015. 16.00-17.30 30.09.2015. 17.00-18.30
Јовановић Слободан 25.09.2015. 17.00-18.30 22.09.2015. 18.00-19.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 22.09.2015. 15.30-17.00 02.10.2015. 17.00-18.30
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 25.09.2015. 18.00-19.30 01.10.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 01.10.2015. 15.00-16.30
Унтербергер Марија 02.10.2015. 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 25.09.2015. 18.00-19.30
Мак Маријан 02.10.2015. 15.00-16.30