Консултативна настава – ванредни ученици – термини за јануарски рок 2015/2016. године

Српски језик и књижевност
Јаковљевић Јелена 10.11.2015. 17.00-18.30 12.11.2015. 15.30-17.00
Ђокић Душанка 17.11.2015. 16.00-17.30 19.11.2015. 16.30-18.00
Математика
Марковић Маја 13.11.2015. 15.30-17.00 16.11.2015. 15.30-17.00
Јовишић Гордана 09.11.2015. 18.00-19.30 12.11.2015. 14.30-16.00
Енглески језик
Ратковић Миа 13.11.2015. 13.30-15.00 16.11.2015. 13.30-15.00
Павловић Ливиа 10.11.2015. 15.00-16.30 19.11.2015. 16.00-17.30
Немачки језик
Марковић Драгица 16.11.2015. 15.00-16.30
Руски језик
Протић Верица 17.11.2015. 14.30-16.00
Француски језик
Петровић Славица 09.11.2015. 15.00-16.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 10.11.2015. 15.30-17.00
Танацковић Александра 20.11.2015. 15.00-16.30
Физика
Домазет Снежана 17.11.2015. 16.00-17.30
Јаконић Јасмина 10.11.2015. 15.00-16.30
Хемија
Јовановић Љиљана 12.11.2015. 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 13.11.2015. 18.00-19.30
Ликовна култура
Маришан Дејана 19.11.2015. 15.30-17.00
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 13.11.2015. 14.00-15.30
Историја
Јосимов Весна 12.11.2015. 14.30-16.00
Илић Ратко 09.11.2015. 15.30-17.00
Физичко васпитање
Ћирак Слободан 09.11.2015. 15.00-16.30
Обрадовић Наташа 17.11.2015. 15.30-17.00
Географија
Цекић Веселка 10.11.2015. 17.00-18.30
Алајица Данијела 13.11.2015. 13.30-15.00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 12.11.2015. 16.00-17.30 20.11.2015. 17.00-18.30
Филозофија
Алишић Жељка 17.11.2015. 13.30-15.00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 17.11.2015. 15.00-16.30
Живановић Марија 18.11-2015. 16.30-18.00
Грађанско васпитање
Живановић Марија 18.11-2015. 16.30-18.00
Верска настава
Берић Ненад 20.11.2015. 16.30-18.00
Михајловић Данило 12.11.2015. 16.00-17.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 09.11.2015. 15.00-16.30 13.11.2015. 16.30-18.00
Филиповић Драгиша 12.11.2015. 18.00-19.30 18.11.2015. 18.00-19.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Мандић Душан 16.11.2015. 16.30-18.00 18.11.2015. 15.30-17.00
Станковић Соња 12.11.2015. 17.00-18.30 20.11.2015. 17.00-18.30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 18.11.2015. 14.30-16.00
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 19.11.2015. 14.30-17.00
Група економских предмета
Судар Вера 09.11.2015. 15.00-16.30 12.11.2015. 17.00-18.30
Раушевић Светлана 09.11.2015. 16.30-18.00 18.11.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Панић Драган 19.11.2015. 15.30-17.00 20.11.2015. 17.30-19.00
Крстић Маја 17.11.2015. 17.00-18.30 18.11.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Баста Ненад 10.11.2015. 17.00-18.30 12.11.2015. 15.00-16.30
Милојевић Гордана 09.11.2015. 15.00-16.30 13.11.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 10.11.2015. 16.30-18.00 20.11.2015. 17.00-18.30
Јовановић Слободан 12.11.2015. 17.30-19.00 17.11.2015. 18.00-19.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 13.11.2015. 17.00-18.30
Сомборски Жика 19.11.2015. 13.30-15.00
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 10.11.2015. 15.00-16.30 20.11.2015. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 18.11.2015. 16.30-18.00
Унтербергер Марија 12.11.2015. 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 20.11.2015. 18.00-19.30
Мак Маријан 13.11.2015. 15.00-16.30

Испити су заказани за:

  • писмени део испита (математика, српски, страни језици) – 04.12.2015. године
  • остали испити – 05.12.2015. године