Консултативна настава, термини за октобарски рок 2018. године

Српски језик и књижевност

Црњански Радица 04.10.  18-19:30 09.10.  18-19:30
Ђокић Душанка 03.10.  14-15:30 08.10.  18-19:30

Математика

Роган Александра 09.10.  18-19:30 12.10.  18-19:30
Андесилић Ивана 05.10.  18-19:30 04.10.  16:30-18:00

Енглески језик

Бечић Радочај Тања 04.10.  15-16:30 05.10.  14-15:30
Топалски Диана 10.10.  16-17:30 08.10.  14-15:30

Немачки језик

Марковић Драгица 04.10.  16-17:30 /
Мијатовић Наташа 10.10.  16-17:30 /

Руски језик

Протић Верица 04.10.  16-17:30

Француски језик

Петровић Славица 08.10.  15-16:30

Биологија; Екологија и заштита животне средине

Карађиновић Драгана 04.10.  15-16:30 /
Танацковић Александра 05.10.  16-17:30 /

Физика

Домазет Снежана 12.10.  16-17:30 /
Илић Сузана 04.10.  17-18:30 /

Хемија

Јовановић Љиљана 04.10.  15:30-17:00 /
Евица Радичанин Ковачић 05.10.  18-19:30 /

Ликовна култура

Маришан Дејана 11.10.  18-19:30 /
Штрбац Нада 03.10.  15:30-17:00 /

Музичка уметност

Атанасов Мирослав 04.10.  15-16:30 /

Историја

Јосимов Весна 09.10.  15:30-17:00 /
Илић Ратко 03.10.  18-19:30 /

Физичко васпитање

Савић Владимир 03.10.  17-18:30
Ћирак Слободан 12.10.  18-19:30

Географија

Алајица Данијела 08.10.  14-15:30 /
Ђукић Љубица 05.10.  14:30-16:00 /

Социологија; Устав и права грађана

Кантар Оливера 04.10.  18-19:30 05.10.  13:30-15:00

Филозофија

Алишић Жељка 08.10.  15-16:30 11.10.  15:30-17:00

Психологија

Мазалица Ђокић Наташа 04.10.  15-16:30 /
Живановић Марија 11.10.  14-15:30 /

Грађанско васпитање

Живановић Марија 11.10.  14-15:30

Верска настава

Берић Ненад 11.10.  16-17:30 /
Крстић Душан 10.10.  14-15:30 /

Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)

Ђурнић Љиљана 03.10.  15-16:30 05.10.  15-16:30
Михић Милан 09.10.  16:30-18:00 11.10.  18-19:30

Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)

Панић Драган 08.10.  13:30-15:00 05.10.  18-19:30
Станковић Соња 03.10.  14:30-16:00 11.10.  13:30-15:00

Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)

Кешељ Татјана 03.10.  14-15:30 /
Грујић Миломир 11.10.  15-16:30 /

Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)

Ацкета Предраг 05.10.  15-16:30 03.10.  17:30-19:00

Група економских предмета

Раушевић Светлана 04.10.  18-19:30 12.10.  14-15:30
Блажић Јадранка 10.10.  18-19:30 08.10.  15-16:30

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)

Чукановић Ана 03.10.  18-19:30 04.10.  18-19:30
Милојевић Гордана 08.10.  13:30-15:00 12.10.  18-19:30

Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)

Николић Данијела 05.10.  17-18:30 09.10.  14-15:30
Баста Ненад 05.10.  16:30-18:00 09.10.  17-18:30

Група саобраћајних предмета – железнички смер

Јовановић Слободан 03.10.  15-16:30 04.10.  15-16:30
Фуртула Драган 05.10.  14:30-16:00 11.10.  14:30-16:00

Практична настава – железнички смер

Михајловић Бранка 03.10.  18-19:30 /
Сомборски Жика 04.10.  16-17:30 /

Група машинских предмета – железнички смер

Филиповић Драгиша 03.10.  17-18:30 12.10.  18-19:30
Шолак Зорица 09.10.  14-15:30 11.10.  16-17:30

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер

Ђурашиновић Драган 05.10.  15-16:30 /
Унтербергер Марија 03.10.  17-18:30 /

Група саобраћајних предмета – наутички смер

Томановић Предраг 03.10.  14:30-16:00 /
Мак Маријан 12.10.  18-19:30 /