Консултативна настава, термини за јунски рок 2018. године

Српски језик и књижевност
Ђокић Душанка 14.05.   15:00-16:30 11.05.   15:00-16:30
Црњански Радица 15.05.   15:00-16:30 09.05.   17:00-18:30
Математика
Роган Александра 10.05.   16:00-17:30 11.05.   15:30-17:00
Ивић Љубо 09.05.   16:00-17:30 17.05.   16:00-17:30
Енглески језик
Матарић Јасмина 11.05.   15:00-16:30 15.05.   16:00-17:30
Ратковић Миа 10.05.   14:30-16:00 18.05.   15:00-16:30
Немачки језик
Марковић Драгица 16.05.   14:30-16:00
Руски језик
Протић Верица 16.05.   14:30-16:00
Француски језик
Петровић Славица 10.05.   15:00-16:30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 10.05.   16:00-17:30
Танацковић Александра 18.05.   15:00-16:30
Физика
Домазет Снежана 17.05.   14:30-16:00
Илић Сузана 09.05.   17:00-18:30
Хемија
Јовановић Љиљана 10.05.   17:00-18:30
Мартиновић Ервехеја 11.05.   15:00-16:30
Ликовна култура
Маришан Дејана 18.05.   16:00-17:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 09.05.   15:00-16:30
Историја
Јосимов Весна 10.05.   15:00-16:30
Илић Ратко 09.05.   15:00-16:30
Физичко васпитање
Голубовић Љиљана 10.05.   15:00-16:30
Обрадовић Наташа 16.05.   15:00-16:30
Географија
Цекић Веселка 10.05.   15:00-16:30
Ђукић Љубица 11.05.   16:00-17:30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 09.05.   15:00-16:30 10.05.   17:00-18:30
Филозофија
Алишић Жељка 15.05.   18:00-19:30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 14.05.   16:00-17:30
Живановић Марија 16.05.   17:00-18:30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 16.05.   17:00-18:30
Верска настава
Берић Ненад 15.05.   15:00-16:30
Крстић Милован 16.05.   16:00-17:30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 11.05.   15:00-16:30 17.05.   15:00-16:30
Михић Милан 14.05.   15:00-16:30 10.05.   14:30-16:00
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 16.05.   17:00-18:30 18.05.   18:19:30
Станковић Соња 10.05.   13:30-15:00 09.05.   15:00-16:30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 17.05   15:00-16:30 16.05.   17:00-18:30
Грујић Миломир 09.05.   13:30-15:00 11.05.   14:30-16:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 15.05.   15:00-16:30 10.05.   17:00-18:30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 18.05.   13:30-15:00 14.05.   14:30-16:00
Судар Вера 17.05.   14:30-16:00 16.05.   18:00-19:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 18.05.   18:00-19:30 10.05.   17:00-18:30
Еремић Злата 16.05.   15:00-16:30 17.05.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Баста Ненад 17.05.   18:00-19:30 15.05.   15:00-16:30
Николић Данијела 11.05.   15:00-16:30 09.05.   18:00-19:30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 10.05.   16:00-17:30 18.05.   18:00-19:30
Јовановић Слободан 16.05.   16:00-17:30 11.05.   15:00-16:30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 09.05.   15:00-16:30
Сомборски Жика 14.05.   14:30-16:00
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 17.05.   16:00-17:30 09.05.   17:00-18:30
Шолак Зорица 11.05.   17:00-18:30 14.05.   14:30-16:00
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 11.05.   16:00-17:30
Унтербергер Марија 16.05.   17:18:30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 18.05.   18:00-18:30
Мак Маријан 16.05.   16:00-17:30