Консултативна настава, термини за августовски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 12.06.    15-16.30 /
Јаковљевић Јелена 14.06.    14-15.30 /
Математика
Роган Александра 17.06.    17-18.30 /
Малиновић Биљана 14.06.    18-19.30 /
Енглески језик
Ратковић Миа 18.06.    15-16.30 /
Ђорђевић Кристина 19.06.    14-15.30 /
Немачки језик
Марковић Драгица 19.06.    14-15.30 /
Мијатовић Наташа 13.06.    14-15.30 /
Руски језик
Протић Верица 19.06.    14-15.30 /
Француски језик
Петровић Славица 18.06.    14-15.30 /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 13.06.    15-16.30 /
Танацковић Александра 14.06.    16-17.30 /
Физика
Домазет Снежана 18.06.    15-16.30 /
Васић Драгомир 13.06.    17-18.30 /
Хемија
Јовановић Љиљана 13.06.    16-17.30 /
Евица Радичанин Ковачић 12.06.    17-18.30 /
Ликовна култура
Маришан Дејана 14.06.    18-19.30 /
Штрбац Нада 12.06.    16-17.30 /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 13.06.    15-16.30 /
Историја
Јосимов Весна 17.06.    16-17.30 /
Јевтић Оливера 13.06.    15-16.30 /
Физичко васпитање
Савић Владимир 12.06.    17-18.30 /
Голубовић Љиљана 18.06.    15-16.30 /
Географија
Цекић Веселка 13.06.    15-16.30 /
Ђукић Љубица 12.06.    15-16.30 /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 12.06.    15,00-16,30 14.06.   15,00-16,30
Филозофија
Алишић Жељка 18.06.    15-16.30 /
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 17.06.    16-17.30 /
Живановић Марија 19.06.    15-16.30 /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 17.06.    18-19.30 /
Верска настава
Берић Ненад 14.06.    14-15.30 /
Крстић Милован 17.06.    15-16.30 /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 14.06.    14-15.30 /
Милинковић Марија 15.06.    18-19.30 /
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 17.06.    15-16.30 /
Станковић Соња 14.06.    15-16.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 19.06.    14-15.30 /
Грујић Миломир 12.06.    14-15.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 13.06.    14:30-16 17.06.    18-19.30
Група економских предмета
Судар Вера 19.06.    15-16.30 /
Блажић Јадранка 13.06.    18-19.30 /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела 18.06.    14-15.30 /
Баста Ненад 14.06.    17-18.30 /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 18.06.    17-18.30 /
Милојевић Гордана 17.06.    15-16.30 /
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 18.06.    14-15.30 /
Фуртула Драган 14.06.    16-17.30 /
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 18.06.    15-16.30 /
Сомборски Жика 12.06.    15-16.30 /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 18.06.    15-16.30 /
Шолак Зорица 14.06.    16-17.30 /
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 17.06.    15-16.30 /
Унтербергер Марија 12.06.    17-18.30 /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 14.06.    15-16.30 /
Мак Маријан 13.06.    16-17.30 /