Консултативна настава, термини за aвгустовски рок 2018. године

Српски језик и књижевност
Бјелица Јасмина 12.06.   18:00-19:30
Мајсторовић Јелена 13.06.   15:00-16:30
Математика
Марковић Маја 18.06.   16:00-17:30
Нинков Светлана 19.06.   18:00-19:30
Енглески језик
Матарић Јасмина 12.06.   16:00-17:30
Павловић Ливиа 13.06.   16:00-17:30
Немачки језик
Марковић Драгица 18.06.   17:00-18:30
Руски језик
Протић Верица 18.06.   17:00-18:30
Француски језик
Петровић Славица 14.06.   13:30-15:00
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 18.06.   15:00-16:30
Танацковић Александра 15.06.   16:00-17:30
Физика
Домазет Снежана 14.06.   13:30-15:00
Илић Сузана 12.06.   15:00-16:30
Хемија
Јовановић Љиљана 14.06.   14:00-15:30
Мартиновић Ервехеја 12.06.   15:30-17:00
Ликовна култура
Маришан Дејана 13.06.   15:00-16:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 19.06.   15:30-17:00
Историја
Јосимов Весна 20.06.   18:00-19:30
Илић Ратко 18.06.   18:00-19:30
Физичко васпитање
Савић Владимир 19.06.   18:00-19:30
Ћирак Слободан 14.06.   18:00-19:30
Географија
Алајица Данијела 18.06.   16:00-17:30
Ђукић Љубица 19.06.   18:00-19:30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 18.06.   16:00-17:30 19.06.   15:00-16:30
Филозофија
Алишић Жељка 18.06.   13:30-15:00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 18.06.   15:00-16:30
Живановић Марија 12.06.   15:00-16:30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 18.06.   15:00-16:30
Верска настава
Берић Ненад 12.06.   18:00-19:30
Крстић Милован 14.06.   13:30-15:00
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Кардум Ненад 14.06.   15:30-17:00
Ђурнић Љиљана 19.06.   17:00-18:30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 13.06.   16:30-18:00
Станковић Соња 20.06.   16:00-17:30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 12.06.   16:00-17:30
Грујић Миломир 19.06.   14:00-15:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 12.06.   15:00-16:30 15.06.   16:00-17:30
Група економских предмета
Блажић Јадранка 12.06.   13:30-15:00
Судар Вера 13.06.   16:00-17:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 12.06.   16:00-17:30
Ковачевић Марко 13.06.   16:00-17:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 14.06.   13:30-15:00
Станковић Саша 19.06.   15:30-17:00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 12.06.   18:00-19:30
Јовановић Слободан 13.06.   16:00-17:30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 12.06.   13:30-15:00
Сомборски Жика 14.06.   15:30-17:00
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 20.06.   16:30-18:00
Шолак Зорица 12.06.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 15.06.   13:30-15:00
Унтербергер Марија 12.06.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 13.06.   13:30-15:00
Мак Маријан 14.06.   16:00-17:30