Консултативна настава, термини за априлски рок 2019. године

Српски језик и књижевност
Никовић Лена 27.03. 16-17:30ч 29.03. 16-17:30ч
Ђокић Душанка 25.03. 18-19:30ч 27.03. 15-16:30ч
Математика
Марковић Маја 25.03. 18-19:30ч 28.03. 17-18:30ч
Нинков Светлана 21.03. 16-17:30ч 22.03. 15-16:30ч
Енглески језик
Ратковић Миа 25.03. 15-16:30ч 28.03. 14-15:30ч
Павловић Ливиа 22.03. 16-17:30ч 27.03. 13:30-15:00ч
Немачки језик
Марковић Драгица 27.03. 14:30-16:00ч /
Мијатовић Наташа 21.03. 14:30-16:00ч /
Руски језик
Протић Верица 26.03. 13:30-15:00 /
Француски језик
Петровић Славица 25.03. 14:30-16:00ч /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 21.03. 16-17:30ч /
Танацковић Александра 22.03. 16-17:30ч /
Физика
Домазет Снежана 29.03. 16-17:30ч /
Васић Драгомир 21.03. 17-18:30ч /
Хемија
Јовановић Љиљана 21.03. 16-17:30ч /
Евица Радичанин Ковачић 20.03. 17-18:30ч /
Ликовна култура
Маришан Деана 28.03. 18-19:30ч /
Штрбац Нада 20.03. 18-19:30ч /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 21.03. 15-16:30ч /
Историја
Станковић Магдалена 25.03. 14-15:30ч /
Јевтић Оливера 21.03. 15-16:30ч /
Физичко васпитање
Марцикић Предраг 26.03. 14-15:30ч /
Савић Владимир 20.03. 17-18:30ч /
Географија
Цекић Веселка 21.03. 15-16:30ч /
Ђукић Љубица 29.03. 14:30-16:00ч /
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 21.03. 18-19:30ч 22.03. 15-16:30ч
Филозофија
Алишић Жељка 25.03. 15-16:30ч 27.03. 16-17:30ч
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 25.03. 16-17:30ч /
Живановић Марија 28.03. 14-15:30ч /
Грађанско васпитање
Живановић Марија 29.03. 18-19:30ч /
Верска настава
Берић Ненад 25.03. 15-16:30ч /
Крстић Милован 29.03. 14-15:30ч /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 28.03. 14-15:30ч 20.03. 14:30-16:00ч
Михић Милан 22.03. 15-16:30ч 27.03. 15-16:30ч
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 22.03. 16-17:30ч 25.03. 15-16:30ч
Станковић Соња 27.03. 16-17:30ч 28.03. 13:30-15ч
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 27.03. 14-15:30ч /
Грујић Миломир 20.03. 14-15:30ч /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 25.03. 15-16:30ч 28.03. 15-16:30ч
Група економских предмета
Раушевић Светлана 22.03. 14:30-16:00ч /
Судар Вера 27.03. 15-16:30ч /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела 26.03. 14-15:30ч 20.03. 17-18:30ч
Баста Ненад 21.03. 15-16:30ч 22.03. 17-18:30ч
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 20.03. 17-18:30ч 21.03. 17-18:30ч
Милојевић Гордана 25.03. 14:30-16:00ч 29.03. 18-19:30ч
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 26.03. 14-15:30ч 27.03. 17-18:30ч
Фуртула Драган 25.03. 16-17:30ч 22.03. 16-17:30ч
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 20.03. 12-13:30ч /
Сомборски Жика 28.03. 15-16:30ч /
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 20.03. 17-18:30ч 26.03. 15-16:30ч
Шолак Зорица 28.03. 15-16:30ч 20.03. 15-16:30ч
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 21.03. 16-17:30ч /
Унтербергер Марија 20.03. 17-18:30ч /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 28.03. 17-18:30ч /
Мак Маријан 20.03. 18-19:30ч /