Консултативна настава, термини за априлски рок 2018. године

Српски језик и књижевност
Бањац Слободанка 09.03.   18:00-19:30 14.03.   15:00-16:30
Јаковљевић Јелена 06.03.   15:00-16:30 15.03.   15:00-16:30
Математика
Андесилић Ивана 13.03.   18:00-19:30 16.03.   18:00-19:30
Ивић Љубо 14.03.   16:00-17:30 15.03.   15:00-16:30
Енглески језик
Топалски Диана 07.03.   16:00-17:30 08.03.   14:00-15:30
Павловић Ливиа 14.03.   14:00-15:30 09.03.   15:00-16:30
Немачки језик
Марковић Драгица 06.03.   15:00-16:30
Руски језик
Протић Верица 13.03.   14:00-15:30
Француски језик
Петровић Славица 15.03.   14:00-15:30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 13.03.   14:00-15:30
Танацковић Александра 16.03.   14:00-15:30
Физика
Домазет Снежана 07.03.   18:00-19:30
Илић Сузана 13.03.   16:00-17:30
Хемија
Јовановић Љиљана 13.03.   15:30-17:00
Мартиновић Ервехеја 15.03.   14:00-15:30
Ликовна култура
Маришан Дејана 09.03.   16:00-17:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 15.03.   14:00-15:30
Историја
Јосимов Весна 14.03.   17:30-19:00
Илић Ратко 12.03.   18:00-19:30
Физичко васпитање
Савић Владимир 06.03.   17:30-19:00
Ћирак Слободан 14.03.   15:00-16:30
Географија
Алајица Данијела 12.03.   16:00-17:30
Ђукић Љубица 16.03.   16:00-17:30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 13.03.   18:00-19:30 09.03.   17:30-19:00
Филозофија
Алишић Жељка 08.03.   18:00-19:30 06.03.   18:00-19:30
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 09.03.   15:00-16:30
Живановић Марија 07.03.   16:30-18:00
Грађанско васпитање
Живановић Марија 07.03.   16:30-18:00
Верска настава
Берић Ненад 16.03.   16:30-18:00
Крстић Душан 08.03.   15:00-16:30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 13.03.   17:00-18:30 16.03.   15:00-16:30
Кардум Ненад 09.03.   15:00-16:30 14.03.   14:00-15:30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 07.03.   16:30-18:00 09.03.   18:00-19:30
Станковић Соња 15.03.   13:30-15:00 14.03.   16:00-17:30
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 12.03.   14:00-15:30 07.03.   16:30-18:00
Грујић Миломир 13.03.   16:00-17:30 14.03.   16:00-17:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 15.03.   16:30-18:00 16.03.   15:00-16:30
Група економских предмета
Судар Вера 08.03.   18:00-19:30 16.03.   14:30-16:00
Блажић Јадранка 16.03.   13:30-15:00 15.03.   14:30-16:00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 07.03.   14:30-16:00 08.03.   14:30-16:00
Станковић Саша 14.03.   17:30-19:00 06.03.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 16.03.   15:00-16:30 14.03.   14:30-16:00
Милојевић Гордана 09.03.   13:30-15:00 12.03.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 06.03.   18:00-19:30 15.03.   15:00-16:30
Јовановић Слободан 07.03.   16:00-17:30 16.03.   14:30-16:00
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 09.03.   15:00-16:30
Сомборски Жика 08.03.   15:30-17:00
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 09.03.   15:30-17:00 14.03.   16:30-18:00
Шолак Зорица 14.03.   15:00-16:30 16.03.   17:00-18:30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 16.03.   16:00-17:30
Унтербергер Марија 13.03.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 09.03.   18:00-19:30
Мак Маријан 16.03.   16:00-17:30