Консултативна настава / ванредни ученици

»aприлски рок 2015. године«

Српски језик и књижевностТермини
Ђокић Душанка03.03.2015. (15:30-17:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Бјелица Јасмина04.03.2015. (18:00-19:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
МатематикаТермини
Ненадов Бошко11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (16:00-17:30)
Нинков Светлана06.03.2015. (15:30-17:00)16.03.2015. (15:30-17:00)
Енглески језикТермини
Бечић Радочај Тања05.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (15:00-16:30)
Павловић Ливиа05.03.2015. (16:30-18:00)11.03.2015. (15:00-16:30)
Немачки језикТермини
Шевкушић Валентина04.03.2015. (15:00-16:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Руски језикТермини
Протић Верица03.03.2015. (16:00-17:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Француски језикТермини
Петровић Славица04.03.2015. (14:30-16:00)
Биологија; Екологија и заштита животне срединеТермини
Карађиновић Драгана03.03.2015. (17:30-19:00)
Танацковић Александра13.03.2015. (15:00-16:30)
ФизикаТермини
Домазет Снежана03.03.2015. (18:00-19:30)13.03.2015. (18:00-19:30)
Јаконић Јасмина03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (16:00-17:30)
ХемијаТермини
Јовановић Љиљана05.03.2015. (15:30-17:00)
Мартиновић Ервехеја04.03.2015. (16:00-17:30)
Ликовна култураТермини
Маришан Деана12.03.2015. (16:00-17:30)
Музичка уметностТермини
Атанасов Мирослав05.03.2015. (14:30-16:00)
ИсторијаТермини
Јосимов Весна10.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Илић Ратко04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (15:00-16:30)
Физичко васпитањеТермини
Ћирак Слободан10.03.2015. (17:30-19:00)
Обрадовић Наташа05.03.2015. (16:00-17:30)
ГеографијаТермини
Цекић Веселка03.03.2015. (18:00-19:30)06.03.2015. (16:30-18:00)
Ђукић Љубица04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (17:00-18:30)
Социологија; Устав и права грађанаТермини
Кантар Оливера03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (16:30-18:00)
ФилозофијаТермини
Алишић Жељка10.03.2015. (16:00-17:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
ПсихологијаТермини
Мазалица Ђокић Наташа12.03.2015. (14:30-16:00)
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Грађанско васпитањеТермини
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Верска наставаТермини
Берић Ненад06.03.2015. (15:00-16:30)
Михајловић Данило05.03.2015. (15:00-16:30)
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)Термини
Кардум Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)13.03.2015. (16:00-17:30)
Михић Милан03.03.2015. (15:30-17:00)11.03.2015. (15:30-17:00)
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)Термини
Мандић Душан05.03.2015. (15:30-17:00)10.03.2015. (16:30-18:00)
Станковић Соња06.03.2015. (15:00-16:30)11.03.2015. (16:30-18:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)Термини
Кешељ Татјана03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Грујић Миломир03.03.2015. (18:00-19:30)11.03.2015. (14:30-17:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)Термини
Ацкета Предраг06.03.2015. (15:00-16:30)12.03.2015. (16:30-18:00)
Група економских предметаТермини
Блажић Јадранка06.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Раушевић Светлана05.03.2015. (14:30-16:00)11.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Божић Драган04.03.2015. (14:30-16:00)10.03.2015. (18:00-19:30)
Баста Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)09.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Крстић Маја 03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:30-18:00)
Ђурић Дренка03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – V степенТермини
Јовановски Љупчо04.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Белањи Јурај05.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (14:30-16:00)
Група саобраћајних предмета – железнички смерТермини
Фуртула Драган03.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Јовановић Слободан06.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (18:00-19:30)
Практична настава – железнички смерТермини
Симовић Жарко03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:00-17:30)
Михајловић Бранка11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (18:00-19:30)
Група машинских предмета – железнички смерТермини
Радовић Вељо03.03.2015. (15:30-17:00)05.03.2015. (15:00-16:30)
Шолак Зорица04.03.2015. (17:00-18:30)06.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – ПТТ смерТермини
Такач Силвија12.03.2015. (18:00-19:30)16.03.2015. (13:30-15:00)
Унтербергер Марија03.03.2015. (11:00-12:30)05.03.2015. (16:00-17:30)
Група саобраћајних предмета – наутички смерТермини
Томановић Предраг12.03.2015. (17:00-18:30)13.03.2015. (14:30-16:00)
Мак Маријан05.03.2015. (18:00-19:30)09.03.2015. (16:00-17:30)

Сатница и распоред учионица за 06.12.2014. године – ванредни ученици

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

1.    Ђокић Душанка уч. бр. 3

8.00-8.05

2.     Јаковљевић Јелена уч. бр. 9

8.05-8.30

  уч. бр. 10

8.30-9.00

  уч. бр. 11

9.00-9.15

  уч. бр. 14

9.15-9.30

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ђокић Душанка уч. бр. 17

9.30-9.35

ПЕТАК  05.12.2014. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18

9.35-9.40

 

☺    МАТЕМАТИКА

1.       Роган Александра уч. бр.  3

8.05-8.10

2.       Лековић Ивана уч. бр.  9

8.30-9.00

уч. бр.  10

9.00-9.30

уч. бр.  11

9.30-10.00

уч. бр.  14

10.00-10.20

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Роган Александра уч. бр.  17

8.10-8.20

ПЕТАК 05.12.2014. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  18

8.20-8.30

 

☺   СТРАНИ ЈЕЗИК

Е

 Р

1.Топалски Диана

уч. бр. 9,10,11,14,16,17,18

8.00-9.30

2.Матарић Јасмина
1.Протић Верица

Н

1. Шевкушић Валентина

уч.бр.  10,11,18

Ф

1.Петровић Славица

уч.бр. 11

ПЕТАК 05.12.2014. У 15.00.Ч У УЧ.21

☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА

1.       Милићевић Јасмина уч. бр. 3

8.10-8.35

 2.     Kарађиновић Драгана уч. бр. 1

8.35-8.40

уч. бр. 16

8.40-8.45

уч. бр. 17

8.45-9.00

 

☺    ФИЗИКА, ХЕМИЈА

Физика
1.       Домазет Снежана уч. бр. 1

8.00-8.45

2.      Јокановић  Јасмина уч. бр. 3

8.45-9.00

  уч. бр. 13

9.00-9.10

  уч. бр. 16

9.10-9.15

  уч. бр. 17

9.15-9.30

 ХЕМИЈА
1.     Јовановић Љиљана уч. бр. 3

8.05-8.10

2.     Мартиновић Ервехеја уч. бр. 16

8.10-8.15

  уч. бр. 17

8.15-8.25

☺   ЛИКОВНА КУЛТУРА

1.       Маришан Деана уч. бр. 13

9.00-9.05

2.       Атанасов Мирослав уч. бр. 17

9.05-9.20

 

☺   ИСТОРИЈА

 
1.      Илић Ратко уч. бр. 1

8.45-9.30

2.      Јосимов Весна уч. бр. 3

9.30-10.10

  уч. бр. 13

8.40-8.45

  уч. бр. 16

8.35-8.40

 

☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

1.  Голубовић Љиљана уч. бр. 3

9.05-9.10

 2.  Савић Владимир уч. бр. 9

9.10-9.20

  уч. бр. 10

9.30-9.50

  уч. бр. 11

9.20-9.30

  уч. бр. 16

9.00-9.05

  уч. бр. 17

9.50-10.00

 

☺    ГЕОГРАФИЈА

1.     Цекић Веселка уч. бр. 3

9.00-9.15

2.    Алајица Данијела уч. бр. 13

9.15-9.20

уч. бр. 16

9.20-9.25

 

☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

 Социологија, Устав и права грађана
1.   Оливера Кантар уч. бр. 9

9.00-9.40

2.   Куљић Марија уч. бр. 10

8.30-8.40

  уч. бр. 11

8.20-8.30

  уч. бр. 14

8.50-9.00

  уч. бр. 18

8.40-8.50

 
Филозофија
1.   Радишић Снежана уч. бр. 10

8.10-8.30

2.  Алишић Жељка уч. бр. 11

8.30-8.35

уч. бр. 14

8.35-8.50

 

☺  ПСИХОЛОГИЈА

1.   Живановић Марија уч. бр. 3

9.20-9.40

2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 17

9.05-9.20

  уч. бр. 18

8.55-9.05

 

 ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 
1.   Кантар Оливера уч. бр. 10

9.50-10.00

2.   Живановић Марија уч. бр. 11

10.00-10.10

  уч. бр. 16

10.10-10.15

 

☺  ВЕРСКА НАСТАВА

1.    Берић Ненад уч. бр. 1,3,9,10,13,14,17

9.00-10.30

2.    Михајловић Данило

☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА

Техн.цртање, механика, маш.елементи

1.  Филиповић Драгиша уч. бр. 1

9.30-10.45

2.  Ђурнић Љиљана уч. бр. 11

10.45-11.00

уч. бр. 13

8.40-9.30

  уч. бр. 16

8.20-8.35

  уч. бр. 17

8.00-8.20

Мотори, техн.материјала, основи машинства,

1.     Станковић Соња уч. бр. 3

10.30-10.45

2.     Мандић Душан уч. бр. 9

9.20-9.40

  уч. бр. 10

9.00-9.20

  уч. бр. 17

9.40-10.30

  уч. бр. 18

8.50-9.00

☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА

Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство , ел. и елктронски уређаји
1.        Кешељ Татјана уч. бр. 3,13,14,17,18

11.00-11.40

2.        Остојић Владимир
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 13

9.00-9.20

2.     Плавшић Милан уч. бр. 14

9.20-9.40

  уч. бр. 18

9.40-9.45

Информациони системи железнице
1.     Кешељ Татјана уч. бр. 2

10.30-10.40

2.     Грујић Миломир уч. бр. 3

10.15-10.30

  уч. бр. 16

10.40-11.00

 

☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА

1.     Судар Вера уч. бр. 11

10.30-10.45

2.     Блажић Јадранка уч. бр. 14

9.30-10.30

  уч. бр. 16

9.20-9.30

  уч. бр. 18

9.00-9.20

 

☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР

САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.    Божић Драган уч. бр. 9

9.40-11.00

2.    Пејаков Бркић Гордана уч. бр. 17

11.00-11.30

САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Николић Данијела уч. бр. 1

10.30-11.15

2.   Деспотовић Зоран уч. бр. 2

9.45-10.30

  уч. бр. 3

11.20-12.30

САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.  Иванишевић Душан уч. бр. 10

10.00-11.30

2.  Станковић Саша уч. бр. 11

9.55-10.00

  уч. бр. 18

9.00-9.55

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

 
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 2

9.30-9.40

2.        Фуртула Драган уч. бр. 13

9.40-10.30

  уч. бр. 14

10.30-11.30

  уч. бр. 16

9.00-9.30

  уч. бр. 18

8.45-9.00

 

                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 16

8.45-9.00

2.        Симовић Жарко уч. бр. 17

9.00-9.30

 

   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

1.        Радовић Вељо уч. бр. 2

9.40-9.50

2.        Шолак Зорица уч. бр. 13

8.20-9.40

  уч. бр. 14

9.50-12.00

  уч. бр. 16

8.15-8.20

   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР

1.        Унтербергер Марија уч. бр.  11

9.40-10.00

2.        Такач Силвија  

 

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР

 
1.        Мак Маријан уч. бр.  11

10.00-11.00

2.        Томановић Предраг

 

ИСПИТИ СУ 06. 12. 2014. (СУБОТА)

ПИСМЕНИ ИСПИТИ 05.12.2014. (ПЕТАК)

Кодекс понашања ученика, наставника, родитеља/старатеља

Кодекс понашања ученика, наставника, родитеља/старатеља

Дужност ученика је да:

  • редовно похађа наставу и уредно извршава све обавезе у образовно – васпитном процесу;
  • долази у Школу и на друга места на којима Школа организује и спроводи образовно – васпитни процес, прикладно одевен за наменске активности (неприкладно је долазити у прекратким сукњама, хаљинама, шортцевима, папучама, мајицама без рукава, мајицама на бретеле и са великим деколтеима, откривеног стомака, леђа, нечисте и неуредне косе…
  • брине се о личној хигијени и уредности, односно хигијени просторија у којима се врши образовно – васпитна делатност;
  • у учионицу, кабинет или други простор где се изводи образовно – васпитни рад улази тек по одобрењу наставника или сарадника у настави;
  • користи искључиво улаз за ученике;
  • долази у Школу на време, пре почетка часа, а после знака за почетак наставе буде на свом месту, спреман за њен почетак;
  • обавештава одељењског старешину да је на боловању,  а изостанак правда искључиво лекарским оправдањем, најкасније 7 дана од дана повретка са боловања;
  • унапред тражи сагласност одељењског старешине за одсуствовање са наставе због других ваншколских активности (културне, спортске…);
  • не долази ни на један час ако је на боловању;
  • дисциплиновано се понаша у учионици и другим просторијама Школе за време трајања наставе, испита, као и на другим облицима образовно – васпитног рада у оквиру спортских, културних и других активности;
  • се наставницима, другим запосленима и другим одраслим лицима у Школи обраћа са Ви, уз пуно уважавање и поштовање;
  • поштује личност других ученика;
  • доноси на час уџбенике, свеске и прибор потребан за реализацију наставних садржаја;
  • сам води рачуна о својим одевним предметима, прибору и опреми, а посебно за време трајања школског одмора;
  • нађене туђе ствари у школском дворишту, учионици и осталим просторијама Школе одмах предаје дежурном наставнику или наставнику који је присутан на часу;
  • чува од оштећења имовину Школе, односно имовину других организација за време посете или извођења дела програма образовно – васпитног рада ван Школе;
  • се пристојно понаша и када није у Школи;
  • чува од оштећења и уништења ђачку књижицу, сведочанство и друге јавне исправе које издаје Школа;
  • родитељу, односно старатељу да на увид  ђачку књижицу у коју одељењски старешина уноси обавештења, успех, васпитне и васпитно – дисциплинске мере, сведочанство на крају године и друго.

slika obrazac1Ученику је у Школи забрањено да:

  • закашњава на час, самовољно напусти час, или другу школску активност без дозволе предметног наставника или другог запосленог који изводи школску активност;
  • за време наставе нарушава ред и тишину у школској згради и школском дворишту, као и на свим другим местима где се изводи образовно – васпитни рад;
  • уноси оружје, оруђе и друга средства којима се могу нанети озледе, угрозити живот ученика и запослених, односно нанети штета имовини Школе;
  • дискриминише друге ученике и остала лица на основу расне, националне полне, верске и социјалне припадности;
  • пропагира деловање и рад секти;
  • уноси, односно користи алкохол и наркотике који могу угрозити здравље ученика у школско двориште, просторије Школе, на излетима, екскурзијама, и свим осталим активностима у организацији Школе;
  • употребљава непримерене речи (псовке, погрдне изразе);
  • самовољно решава међусобне сукобе употребом оружја, оруђа и физичке силе;
  • прети и омаловажава личност других ученика, наставника и других запослених у Школи;
  • пуши, коцка се и карта  у просторијама Школе;
  • конзумира семенке, гуму за жвакање и друге сличне производе у учионици и ходницима;
  • користи техничке и електронске направе као што су:  мобилни телефон, вокмен и друга средства комуникације и ласерску технику којом се ремети рад на часу;
  • у просторијама школе носи качкет, капу, мараму или капуљачу на глави;
  • чини неовлашћено, фотографске и тонске записе запослених и других ученика;
  • улази у зборницу и друге службене просторије без позива и одобрења;
  • задржава се у ходницима Школе за време часа;
  • за време одмора при мењању учионица, на степеништу и у ходницима прави гужву, буку или се гура чиме би могао да  угрози своју, али и безбедност других ученика и запослених у школи;
  • врши  преправке  података на исправама које  издаје Школа

slika obrazac2Кодекс понашања наставника

  • наставник је дужан да долази на посао 10 минута раније, а одлази по завршетку часова (уколико напушта час раније дужан је да обавести директора и помоћника директора);
  • наставници су дужни да се придржавају прописаног распореда: редовне наставе, допунске, додатне, ЧОС и одељења, секције;
  • у школу наставник долази прикладно одевен;
  • у комуникацији користити адекватан речник;
  • својим изгледом и понашањем увек презентује своје занимање и школу;
  • радници школе треба међусобно да се уважавају;
  • са ученицима и родитељима не треба коментарисати рад колега;
  • личност ученика и родитеља треба поштовати, а не омаловажавати;
  • у односу са ученицима примењивати ненасилну комуникацију. Не треба поступати са позиције ауторитета;
  • у школу је забрањено уносити оружје и оруђе;
  • забрањено је конзумирање алкохола, цигарета и наркотика у школским просторијама и школском дворишту;
  • забрањено је долазити у алкохолисаном стању у Школу;
  • наставници заједно са ученицима треба да воде рачуна о школској имовини;
  • дежурни наставник је дужан да долази 15 минута пре почетка наставе и води књигу дежурства;
  • дежурни наставник је дужан да за време одмора, пре и после наставе буде у школском дворишту, а док је настава у току обилази ходнике школе;
  • приликом оцењивања наставник узима у обзир само ниво знања, а не понашање или неке друге карактеристике ученика;
  • уредно и благовремено води школску евиденцију у домену наставника;
  • наставник не сме да искључи ученика са наставе, сем у изузетном ситуацијама (нпр. агресивно понашање, ученик под дејством алкохола и других опијата…) када га упућује у стручну службу школе, код директора или помоћника директора;
  • одељенски старешина је дужан да:
    • прати рад и развој ученика свог одељења;
    • сарађује са родитељима,  наставницима, стручном службом, помоћницима директора, директором…;
    • прати дежурство својих ученика на ходнику и кухињи (уколико постоји);
    • брине о одељењу на настави, излетима, екскурзији и јавним манифестацијама Школе (школске приредбе, игранке,..);
    • редовно води Дневник рада са одељењем, Књигу евиденције о образовно – васпитном раду и Матичну књигу;
    • да одреди термин за индивидуалан разговор са родитељима;

Уколико се наставник не придржава овог кодекса подлеже дисциплинској одговорности.

Кодекс понашања родитеља/старатеља

  • уласком у школу поштује се  кућни ред Школе и Кодекс понашања;
  • поштују се термини за пријем родитеља/старатеља код одељењског старешине или  предметног наставника;
  • при уласку у Школу предаје се лична карта на увид дежурном ученику и саопштава разлог посете;
  • у просторије Школе долази се у прикладној одећи (непримерено је долазити у  прекратким сукњама, хаљинама, шортсевима, папучама, мајицама без рукава, мајицама на бретеле и са великим деколтеима, откривеног стомака, леђа,… );
  • комуникација са особљем Школе је примерена, а понашање адекватно;
  • сви проблеми се решавају кроз конструктивну комуникацију међусобним уважавањем, толеранцијом и поштовањем саговорника;
  • редовним посетама родитељским састанцима, Савету родитеља и индивидуалним разговорима са одељењским старешином (најмање један пут у току месеца)  постиже се благовремено информисање  о свим дешавањима у школском животу ученика (оцене, понашање, изостанци..);
  • не игноришу се потенцијални проблеми ученика – реагује се превентивно и благовремено;
  • у зависности од специфичности појединих проблема тражи се и прихвата помоћ надлежних служби у Школи (педагог, психолог, помоћник директора, дитректор, секретар…);
  • одзив родитеља/старатеља на позив одељењског старешине или Школе је обавезујући;
  • наставно особље и одељењски старешина обавештава се благовремено о свим битним чињеницама везаним за ученика (оцене, понашање, изостанци…), као и о разлозима изостанка ученика из школе;
  • одељењски старешина се благовремено обавештава у случају дужег одсуствовања ученика са наставе када се ради о болести (најкасније другог дана од дана изостанка ученика са наставе);
  • поштује се рок за правдање изостанака ученика (7 дана по повратку са боловања), а изостанци се правдају лекарским уверењем;
  • за одсуствовање ученика са наставе због ваншколских обавеза (разна спортска и друга такмичења,…), у трајању  до три дана, унапред се тражи дозвола одељењског старешине или Наставничког већа уколико ангажовање ученика траје дуже од три дана;
  • чува се школска имовина и имовина свих оних који у Школи уче и раде;
  • уколико ученик начини материјалну штету током боравка у Школи, родитељ/старатељ је дужан да исту надокнади;
  • деца у Школу доносе скупоцене предмете на сопствену одговорност и одговорност родитеља/старатеља;
  • обвештава се одељењски старешина сваки пут када родитељ/старатељ има сазнање о насиљу или када се примети да се насиље дешава међу ученицима;
  • поштују се и примењују остале обавезе садржане у Правилима понашања у Школи.

Не заборавимо да смо сви ми модел понашања  деци!

slika obrazac3

Сатница за октобарски испитни рок – ванредни ученици

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

1.    Maјсторовић Јелена уч. бр. 1

8.008.20

2.     Бањац Слободанка уч. бр. 6

8.20-8.40

  уч. бр. 8

8.40-8.45

  уч. бр. 9

8.45-9.10

  уч. бр. 10

9.10-9.30

  уч. бр. 11

9.30-10.00

  уч. бр. 14

10.00-10.10

  уч. бр. 16

10.10-10.20

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Бањац Слободанка уч. бр. 17

10.20-10.50

ПЕТАК  17.10.2014. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18

10.50-11.00

☺    МАТЕМАТИКА

  1.  Ивић Љубо    
уч. бр.  1 8.20-8.50
  1.  Нинков Светлана
уч. бр.  8 8.50-9.10
уч. бр.  9

9.10-9.20

уч. бр.  10

9.30-10.10

уч. бр.  11

10.10-10.50

уч. бр.  14

9.20-9.30

уч. бр.  16

8.10-8.20

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР:  Ивић Љубо уч. бр.  17

11.10-11.50

ПЕТАК 17.10.2014. У 17.00.Ч У УЧ.21

 

☺   СТРАНИ ЈЕЗИК

Е

1.  Павловић Ливиа

уч. бр. 1,6,8,9,11,16,17,18

8-10.00

2.  Бечић Радочај Тања

Р

1.         

уч. бр. 9,10,11,14

2.  Протић Верица

Н

1.  Шевкушић Валентина

уч.бр. 1,6,8,10,14,17,18

2.         

Ф

1. Петровић Славица

уч.бр. 17

ПЕТАК 17.10.2014. У 15.00.Ч У УЧ.21

☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА

1.     Милићевић Јасмина уч. бр. 3

8.00-9.30

2.     Kарађиновић Драгана уч. бр. 6

9.30-9.40

уч. бр. 13

9.40-9.50

уч. бр. 18

9.50-10.00

уч. бр. 16

10.00-10.10

☺    ФИЗИКА, ХЕМИЈА

Физика
1.       Домазет Снежана

 

2.       Бањац Милош уч. бр. 6

8.40-9.10

  уч. бр. 16

9.10-9.20

 Хемија
 1.     Јовановић Љиљана уч. бр. 13

9.00-9.05

 2.     Мартиновић Ервехеја

 

☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО

Музичка уметност
1.       Атанасов Радослав уч. бр. 6

9.00-9.10

2.       Атанасов Мирослав уч. бр. 13

9.10-9.20

  уч. бр. 18

9.20-9.30

Ликовна култура
1.       Маришан Деана уч. бр. 6

9.25-9.30

2.        уч. бр. 18

9.30-9.40

☺   ИСТОРИЈА

 
1.     Илић Ратко уч. бр. 6

9.10-9.30

2.      Јосимов Весна уч. бр. 13

9.30-9.40

  уч. бр. 16

9.40-9.50

☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

1.  Ћирак Слободан уч. бр. 1,8,9,10,11,16,17

11.00-12.30

2.  Обрадовић Наташа

 

 

 

☺    ГЕОГРАФИЈА

1.    Цекић Веселка уч. бр. 3

9.30-9.40

2.    Ђукић Љубица уч. бр. 6

9.40-10.00

уч. бр. 13

9.25-9.30

уч. бр. 16

9.20-9.25

☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА

Социологија

1.   Оливера Кантар уч. бр. 8

8.20-8.40

2.   Куљић Марија уч. бр. 9

8.00-8.20

  уч. бр. 17

8.40-9.00

Устав и права грађана

1.   Оливера Кантар уч. бр. 1

9.00-9.15

2.  Радојчић Јована уч. бр. 10

9.40-9.50

  уч. бр. 11

9.15-9.45

  уч. бр. 17

9.55-10.00

  уч. бр. 14

9.50-9.55

   

 

Филозофија

1.   Радишић Снежана уч. бр. 10

8.40-9.10

2.  Алишић Жељка уч. бр. 11

8.25-8.40

уч. бр. 14

9.10-9.20

уч. бр. 17

9.20-9.30

☺  ПСИХОЛОГИЈА

 1.   Живановић Марија уч. бр. 1

9.45-9.50

2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 6

10.00-10.15

  уч. бр. 14

9.55-10.00

  уч. бр. 18

9.50-9.55

 ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 
 1.   Кантар Оливера уч. бр. 1,8,10,11,16,17,18,14

10.15-11.15

 2.   Живановић Марија
 

☺  ВЕРСКА НАСТАВА

       1.    Берић Ненад уч. бр. 1,,3,6,8,9,10,11,14,17,18

9.00-11.00

       2.    Михајловић Данило

☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА

Техн.цртање, механика, маш.елементи

1.  Михић Милан уч. бр. 6

10.00-10.15

2.  Кардум Ненад уч. бр. 3

9.40-10.00

уч. бр. 13

8.40-9.10

  уч. бр. 16

9.10-9.40

Мотори, техн.материјала, основи машинства,

1.        Станковић Соња уч. бр. 1

9.50-10.30

2.        Мандић Душан уч. бр. 6

10.40-10.50

  уч. бр. 8

8.30-8.40

  уч. бр. 9

11.10-11.30

  уч. бр. 10

10.30-10.40

  уч. бр. 11

10.50-11.10

  уч. бр. 18

9.00-9.50

☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА

Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство , ел. и елктронски уређаји
1.        Кешељ Татјана уч. бр. 17

11.00-12.00

2.        Владимир Остојић

Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча

1.        Ацкета Предраг уч. бр. 13

9.00-9.10

2.     Плавшић Милан уч. бр. 14

9.10-9.30

Информациони системи железнице

 1.     Кешељ Татјана уч. бр. 6

 

 2.     Грујић Миломир уч. бр. 11

 

  уч. бр. 18

 

☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА

1.     Судар Вера уч. бр. 1

10.30-11.00

2.     Раушевић Светлана уч. бр. 8

8.25-8.30

  уч. бр. 9

10.00-10.30

  уч. бр. 17

8.30-10.00

  уч. бр. 11

11.00-11.05

 

☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР

                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
 1.    Јовановски Љупчо уч. бр. 2

9.00-11.30

 2.    Белањи Јурај

 

                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
  1.   Панић Драган уч. бр. 6

11.45-12.30

  2.   Баста Ненад уч. бр. 8

9.10-10.30

  уч. бр. 9

10.30-11.45

  уч. бр. 18

8.45-9.10

  уч. бр. 13

8.40-8.45

                                САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
    1.  Николић Данијела уч. бр. 1

9.15-10.00

    2.  Крстић Маја уч. бр. 3

10.00-10.40

  уч. бр. 10

10.40-12.00

  уч. бр. 11

8.00-9.15

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

 
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 13

8.00-9.00

2.        Фуртула Драган уч. бр. 14

9.40-10.00

  уч. бр. 16

9.00-9.40

  уч. бр. 17

10.00-11.00

 

                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 1

10.00-10.10

2.        Симовић Жарко уч. бр. 14

9.55-10.00

  уч. бр. 16

8.45-9.10

  уч. бр. 17

9.10-9.55

 

   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

1.        Радовић Вељо уч. бр. 13

9.00-9.55

2.        Шолак Зорица уч. бр. 1

9.55-10.00

  уч. бр. 14

10.10-11.00

  уч. бр. 16

10.00-10.10

  уч. бр. 17

11.00-12.00

   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР

1.        Унтербергер Марија уч. бр.  11

10.15-10.30

2.        Такач Силвија  

 

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР

 
1.        Мак Маријан уч. бр.  8

10.30-11.15

2.        Томановић Предраг уч. бр.  9

9.45-10.30

 

 

Термини консултативне наставе за ванредне ученике – октобарски рок школске 2014/2015. године

Термини консултативне наставе за ванредне ученике – октобарски рок школске 2014/2015. године

Српски језик и књижевност

Професори Термин
Мајсторовић Јелена 06.10.2014. 15:30-17:00    10.10.2014. 16:30-18:00 01.10.2014. 15:30-17:00    02.10.2014. 14:30-16:00
Бањац Слободанака

Математика

Професори Термин
Ивић Љубо 02.10.2014. 15:00-16:30    10.10.2014. 15:30-17:00 03.10.2014. 15:30-17:00    09.10.2014. 15:30-17:00
Нинков Светлана

Енглески језик

Професори Термин
Бечић Радочај Тања 30.09.2014. 18:00-19:30    01.10.2014. 16:00-17:30 08.10.2014. 15:00-16:30    10.10.2014. 16:00-17:30
Павловић Ливиа

Немачки језик

Професори Термин
Шевкушић Валентина 30.09.2014. 16:00-17:3 06.10.2014. 15:00-16:30

Руски језик

Професори Термин
Протић Верица 30.09.2014. 16:00-17:309.10.2014. 17:00-18:30

Француски језик

Професори Термин
Петровић Славица 02.10.2014. 15:00-16:30

Биологија; Екологија и заштита животне средине

Професори Термин
Милићевић  Јасмина 10.10.2014. 15:00-16:3030.09.2014. 17:30-19:00
Карађиновић  Драгана

Физика

Професори Термин
Домазет Снежана 08.10.2014. 15:00-16:30                                          30.09.2014. 18:00-19:30
Бањац Милош

Хемија

Професори Термин
Љиљана Јовановић 30.09.2014. 16:00-17:30                                          01.10.2014. 16:00-17:30
Ервехеја Мартиновић

Ликовна култура

Професори Термин
Деана Маришан 09.10.2014. 16:00-17:30                                 

Музичка уметност

Професори Термин
Атанасов Мирослав 03.10.2014. 15:00-16:30                               

Историја

Професори Термин
Јосимов Весна 06.10.2014. 16:30-18:00                                          30.09.2014. 17:00-18:30
Илић Ратко

Физичко васпитање

Професори Термин
Ћирак Слободан 06.10.2014. 17:00-18:30                                          02.10.2014. 17:00-18:30
Обрадовић Наташа

Географија

Професори Термин
Цекић Веселка 30.09.2014. 15:00-16:30                                          02.10.2014. 17:00-18:30
Ђукић Љубица

Социологија; Устав и права грађана

Професори Термин
Оливера Кантар 30.09.2014. 15:00-16:30    09.10.2014. 16:30-18:00

Филозофија

Професори Термин
Алишић Жељка 07.10.2014. 16:00-17:30    09.10.2014. 15:00-16:30

Психологија

Професори Термин
Наташа Мазалица Ђокић 06.10.2014. 15:00-16:30                                          30.09.2014. 17:00-18:30
Марија Живановић

Грађанско васпитање

Професори Термин
Живановић Марија 30.09.2014. 17:00-18:30

Верска настава

Професори Термин
Ненад Берић 30.09.2014. 15:00-16:30                                          02.10.2014. 15:00-16:30
Данило Михајловић

Група машинских предмета

(Техничко цртање; Механика; Машински елементи)

Професори Термин
Кардум Ненад 01.10.2014. 16:30-18:00    02.10.2014. 18:00-19:30 08.10.2014. 15:00-16:30    03.10.2014. 18:00-19:30
Михић Милан

Група машинских предмета

(Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)

Професори Термин
Мандић Душан 02.10.2014. 15:30-17:00    07.10.2014. 16:30-18:00 29.09.2014. 18:00-19:30    03.10.2014. 15:00-16:30
Станковић Соња

Група електротехничких предмета и информатика              

(Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)

Професори Термин
Кешељ Татјана 07.10.2014. 16:00-17:30    09.10.2014. 15:30-17:00 29.09.2014. 16:00-17:30    30.09.2014. 18:00-19:30
Грујић Миломир

                                              Група електротехничких предмета и информатика                                       (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)

Професори Термин
Ацкета Предраг 07.10.2014. 18:00-19:30    08.10.2014. 17:00-18:30

Група економских предмета

Професори Термин
Судар Вера 08.10.2014. 16:30-18:00    09.10.2014. 16:00-17:30 03.10.2014. 18:00-19:30    06.10.2014. 15:30-17:00
Раушевић Светлана

Група саобраћајних предмета – друмски смер

(Стручни предмети и практична настава)

Професори Термин
Панић Драган 30.09.2014. 14:30-16:00    02.10.2014. 18:00-19:30 01.10.2014. 18:00-19:30    03.10.2014. 18:00-19:30
Николић Данијела

Група саобраћајних предмета – друмски смер

(Стручни предмети и практична настава)

Професори Термин
Баста Ненад 01.10.2014. 15:30-17:00  06.10.2014. 18:00-19:30

30.09.2014. 14:30-16:002.10.2014. 18:00-19:30

Крстић Маја

Група саобраћајних предмета – V степен

Професори Термин
Јовановски Љупчо 01.10.2014. 15:00-16:30  07.10.2014. 15:30-17:00

02.10.2014. 17:00-18:306.10.2014. 15:00-16:30

Белањи Јурај

Група саобраћајних предмета – железнички смер

Професори Термин
Фуртула Драган 30.09.2014. 16:00-17:30  09.10.2014. 17:00-18:30

03.10.2014. 17:00-18:307.10.2014. 18:00-19:30

Јовановић Слободан

Практична настава – железнички смер

Професори Термин
Бранка Михајловић 29.09.2014. 17:00-18:3 09.10.2014. 18:00-19:30
Симовић Жарко

Група машинских предмета – железнички смер

Професори Термин
Радовић Веља 30.09.2014. 17:00-18:30  02.10.2014. 15:00-16:30

03.10.2014. 15:00-16:309.10.2014. 15:00-16:30

Шолак Зорица

Група саобраћајних предмета – ПТТ смер

Професори Термин
Такач Силвија 08.10.2014. 14:30-16:00                                     30.09.2014. 15:00-16:30    
Унтербергер Марија

Група саобраћајних предмета – наутички смер

Професори Термин
Томановић Предраг 09.10.2014. 17:00-18:310.10.2014. 15:00-16:30

29.09.2014. 17:00-18:302.10.2014. 18:00-19:30

Мак Маријан

 

Распоред учионица и сатница по испитним комисијама – ванредни ученици, август 2013/14

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

  1. 1.       Ђокић  Душанка
  2. 2.       Јаковљевић Јелена
уч. бр. 8

8.00-8.15

уч. бр. 10

8.15-8.45

уч. бр. 11

8.45-9.00

уч. бр. 14

9.00-9.20

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ђокић Душанка уч. бр. 17

9.20-9.30

ПЕТАК  15.08.2014. У 9.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18

9.30-9.40

☺    МАТЕМАТИКА

  1. 1.           Ивић Љубо
  2. 2.           Ненадов Бошко
уч. бр.  8

8.15-8.30

уч. бр.  10

8.45-9.45

уч. бр.  11

9.45-10.15

уч. бр.  14

10.15-10.35

уч. бр.  16

10.35-10.45

ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ивић Љубо уч. бр.  17

8.30-8.45

ПЕТАК 15.08.2014. У 10.00.Ч У УЧ.21 уч. бр.  18

10.45-11.20

☺   СТРАНИ ЈЕЗИК

 

Е

1.          Матарић Јасмина

2.          Ратковић Миа

уч. бр. 8,10,11,13,14,17,18

8-9.30

Р

1.          Вуловић Даринка

2.          Протић Верица

уч. бр. 10,11,14,17

Н

1.          Попов Марина

2.          Бјеловић Марина

уч.бр. 13

Ф

  1.        Петровић Славица

уч.бр. 17

ПЕТАК 15.08.2014. У 08.00.Ч У УЧ.21  
 

☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА

  1. 1.           Милићевић Јасмина
  2. 2.           Kарађиновић Драгана
уч. бр. 9

8.30-8.35

уч. бр. 13

8.35-8.40

уч. бр. 16

8.40-8.45

 

☺    ФИЗИКА

  1. 1.           Домазет Снежана
  2. 2.           Мутин Здравко
уч. бр. 9

8.35-8.45

уч. бр. 16

8.45-9.00

уч. бр. 18

9.00-9.20

☺   ХЕМИЈА

  1. 1.       Јовановић Љиљана
  2. 2.       Мартиновић Ервехеја
уч. бр. 18

8.55-9.00

 

 

 

☺   ИСТОРИЈА

  1. 1.        Илић Ратко
  2. 2.        Јосимов Весна
уч. бр. 9

8.55-9.00

уч. бр. 16

9.00-9.15

 

☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

  1. 1.       Голубовић Љиљана
  2. 2.       Савић Владимир
уч. бр. 10

8.55-9.00

уч. бр. 11

9.00-9.15

уч. бр. 16

9.15-9.30

 

☺    ГЕОГРАФИЈА

  1. 1.      Татић Милан
  2. 2.      Ђукић Љубица
уч. бр. 16

9.00-9.05

уч. бр. 18

9.05-9.10

 

СОЦИОЛОГИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА, ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

  1. 1.       Оливера Кантар
  2. 2.        Куљић Марија
уч. бр. 8

8.30-8.35

уч. бр. 10

9.05-9.30

уч. бр. 11

9.30-9.45

уч. бр. 17

8.45-9.05

ФИЛОЗОФИЈА

  1. 1.       Радишић Снежана
  2. 2.       Алишић Жељка
уч. бр. 10

8.45-9.00

уч. бр. 11

8.30-8.45

уч. бр. 14

9.20-9.30

уч. бр. 17

9.05-9.15

☺  ПСИХОЛОГИЈА

  1. 1.      Живановић Марија
  2. 2.      Ђокић – Мазалица Наташа
уч. бр. 9

9.00-9.30

уч. бр. 18

8.40-8.55

 

 ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

  1. 1.      Кантар Оливера
  2. 2.      Живановић Марија
уч. бр. 8

9.30-9.35

уч. бр. 9

9.35-9.40

уч. бр. 10

9.40-9.50

уч. бр. 11

9.55-10.00

уч. бр. 16

10.00-10.05

 

☺  ВЕРСКА НАСТАВА

  1. 1.     Берић Ненад
  2. 2.     Михајловић Данило
уч. бр. 8

9.00-9.05

уч. бр. 9

9.05-9.10

уч. бр. 10

9.10-9.25

уч. бр. 11

9.25-9.40

уч. бр. 14

9.40-9.45

уч. бр. 16

9.45-9.55

уч. бр. 17

9.55-10.05

уч. бр. 18

10.05-10.10

 

☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА

Техн.цртање, механика, маш.елементи

  1. 1.      Ђурнић Љиљана
  2. 2.       Филиповић Драгиша
уч. бр. 9

9.40-10.10

уч. бр. 13

9.30-9.40

уч. бр. 16

10.45-11.30

  уч. бр. 18

10.15-10.45

Мотори, техн.материјала, основи машинства,

  1. 1.            Сабо Иван
  2. 2.            Мандић Душан
уч. бр. 8

8.45-9.00

уч. бр. 9

10.15-10.45

уч. бр. 10

10.45―11.05

уч. бр. 11

8.25―8.45

уч. бр. 18

9.00-10.15

 

☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА

Средства осигурања и везе, основи електрот., информатика и рачунарство , ел. и елктронски уређаји
  1. 1.            Кешељ Татјана
  2. 2.            Пантелић Ивана
уч. бр. 8

9.05-9.10

уч. бр. 9

9.30-9.50

уч. бр. 11

9.00-9.05

уч. бр. 17

9.10-9.30

уч. бр. 18

8.40-9.00

Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
  1. 1.            Ацкета Предраг
  2. 2.            Плавшић Милан
уч. бр. 14

9.30-10.00

уч. бр. 17

9.15-9.30

ИСЖ
  1. 1.             Кешељ Татјана
  2. 2.             Грујић Миломир
уч. бр. 13

9.50-10.00

уч. бр. 16

10.00-10.15

уч. бр. 17

10.15-10.20

 

☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА

  1. 1.           Блажић Јадранка
  2. 2.           Раушевић Светлана
уч. бр. 8

9.15―9.30

уч. бр. 10

11.05―11.25

уч. бр. 11

9.10-9.15

уч. бр. 13

8.40-9.00

уч. бр. 16

9.00-9.10

уч. бр. 17

9.30-11.00

 

☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР

                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
  1. 1.                    Јовановски Љупчо
  2. 2.                    Белањи Јурај
уч. бр. 8

9.45-10.30

уч. бр. 10

11.25-13.00

уч. бр. 13

11.10-11.25

уч. бр. 18

10.30-11.10

                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
  1. 1.                    Деспотовић Зоран
  2. 2.                    Станковић Саша
уч. бр. 9

9.30-10.15

уч. бр. 11

10.15-12.15

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

 
  1. 1.             Јовановић Слободан
  2. 2.             Фуртула Драган
уч. бр. 13

10.15-10.45

уч. бр. 14

10.45-11.00

уч. бр. 16

9.30-10.15

уч. бр. 17

11.00-12.00

 

                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
  1. 1.             Михајловић Бранка
  2. 2.             Ђурановић Предраг
уч. бр. 13

9.30-9.40

уч. бр. 16

9.40-10.10

уч. бр. 17

10.10-10.40

 

   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР

  1. 1.             Михић Милан
  2. 2.             Шолак Зорица
уч. бр. 8

8.25-8.30

уч. бр. 13

9.15-9.30

уч. бр. 14

9.30-11.00

уч. бр. 16

8.30-9.15

уч. бр. 17

11.00-12.15

 

   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР

  1. 1.             Ђурашиновић Драган
  2. 2.             Такач Силвија
уч. бр.  10

10.05-10.45

уч. бр.  11

10.45-11.00

 

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР

  1. 1.             Мак Маријан
  2. 2.             Томановић Предраг
уч. бр.  10

9.30-10.00

уч. бр.  11

9.15-9.30

             

У Новом Саду, 14.08.2014.  

 

                                                                                                Директор школе

                                                                                                 Срђан Бојовић

 

ИСПИТИ СУ 15. 08. 2014. (СУБОТА)

ПИСМЕНИ ИСПИТИ 16.08.2014. (ПЕТАК)