Транспарентна фотографија и ГИФ анимација

Задатак:

  1. Изабрати фотографију (ваша лична фотографија или са интернета) и од ње направити транспарентну фотографију
  2. Транспарентну фотографију из претходног корака убацити на нову позадину
  3. Поред фотографије убацити одређени текст и направити одређену анимацију са текстом
  4. Све послати на мејл pttpinki@gmail.com :
  • фотографију од које сте направили транспарентну фотографију
  • транспарентну фотографију
  • ГИФ анимацију

Javne nabavke 2016. godina

Јавна набавка – (Материјал за одржавање хигијене)

Јавна набавка – (Материјал за образовање)

Јавна набавка – (Електрична енергија)

Јавна набавка – (осигурање)

Јавна набавка – (Гориво за моторна возила)

Европска недеља програмирања

Саобраћајна школа “Пинки” из Новог Сада у периоду од 17 – 22 октобра 2016. године, учествује у акцији европске недеље програмирања “COME ON, FEEL FREE TO PROGRAMMING!”.

http://events.codeweek.eu/view/13660/come-on-feel-free-to-programming/

Током Code Week програмирања у 15 основних и средњих школа у Србији ученици ће 5 дана учити вештине програмирања два сата дневно. Такође ће бити организовано и мини такмичење између ученика у изради кратких кодова на задату тему.

Наставници ће послати најбоља решења координаторима  целокупног програма а стручни жири од 5 независних ИТ стручњака ће изабрати најбоља решења и наградити ученике.

Јавне набавке 2015. година

Јавна набавка – (Материјал за одржавање хигијене)

Јавна набавка – (Материјал за образовање)

Јавна набавка – (Eлектрична енергија)

Јавна набавка – (Осигурање)

Јавна набавка – (Видео надзор)

Јавна набавка – (Гориво за моторна возила)

Јавна набавка – (Пројектори и паметне табле)

Консултативна настава – ванредни ученици – термини за јунски рок 2014/2015. године

Консултативна настава – ванредни ученици – термини за јунски рок 2014/2015. године

Српски језик и књижевност
Jаковљевић Јелена 15.05.2015. – 17.00-18.30 20.05.2015. – 15.30-17.00
Мајсторовић Јелена 18.05.2015. – 15.30-17.00 22.05.2015. – 16.30-18.00
Математика
Ивић Љубо 13.05.2015. – 15.00-16.30 19.05.2015. – 18.00-19.30
Нинков Светлана 18.05.2015. – 15.30-17.00 21.05.2015. – 15.30.17.00
Енглески језик
Топалски Дијана 14.05.2015. – 15.30-17.00 15.05.2015. – 18.00-19.30
Матарић Јасмина 13.05.2015. – 14.00-15.30 18.05.2015. – 15.00-16.30
Немачки језик
Шевкушић Валентина 15.05.2015. – 14.30-16.00 18.05.2015. – 15.00-16.30
Руски језик
Протић Верица 15.05.2015. – 14.30-16.00 21.05.2015. – 14.30-16.00
Француски језик
Петровић Славица 20.05.2015. – 14.30-16.00
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 13.05.2015. – 17.00-18.30 15.05.2015. – 13.30-15.00
Танасковић Александра 22.05.2015. – 15.00-16.30
Физика
Домазет Снежана 19.05.2015. – 18.00-19.30 20.05.2015. – 15.00-16.30
Јаконић Јасмина 13.05.2015. – 14.00-15.30
Хемија
Јовановић Љиљана 14.05.2015. – 15.30-17.00
Мартиновић Ервехеја 13.05.2015. – 16.00-17.30
Ликовна култура
Маришан Деана 21.05.2015. – 16.00-17.30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 15.05.2015. – 15.00-16.30
Историја
Јосимов Весна 21.05.2015. – 15.30-17.00 19.05.2015. – 14.30-16.00
Илић Ратко 13.05.2015. – 18.00-19.30
Физичко васпитање
Савић Владимир 14.05.2015. – 15.30-17.00
Голубовић Љиљана 20.05.2015. – 18.00-19.30
Географија
Алајица Данијела 15.05.2015. – 18.00-19.30
Ђукић Љубица 13.05.2015. – 18.00-19.30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 14.05.2015. – 18.00-19.30 21.05.2015. – 16.30-18.00
Радојчић Дукић Јована 18.05.2015. – 13.30-15.00 20.05.2015. – 16.00-17.30
Филозофија
Алишић Жељка 19.05.2015. – 16.00-17.30 21.05.2015. – 13.30-15.00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 13.05.2015. – 15.00-16.30
Живановић Марија 22.05.2015. – 14.00-15.30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 22.05.2015. – 14.00-15.30
Верска настава
Берић Ненад 15.05.2015. – 15.30-17.00
Михајловић Данило 13.05.2015. – 15.00-16.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Филиповић Драгиша 20.05.2015. – 15.30-17.00 22.05.2015. 16.00-17.30
Ђурнић Љиљана 13.05.2015. – 15.30-17.00 14.05.2015. 16.00-17.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Мандић Душан 15.05.2015. – 17.00-18.30 18.05.2015. – 16.00-17.30
Станковић Соња 14.05.2015. – 14.30-16.00 19.05.2015. – 15.30-17.00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 19.05.2015. – 16.00-17.30 21.05.2015. – 15.30-17.00
Грујић Миломир 15.05.2015. – 18.00-19.30 20.05.2015. – 14.30-16.00
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 15.05.2015. – 15.00-16.30 21.05.2015. – 16.30-18.00
Група економских предмета
Судар Вера 20.05.2015. – 16.30-18.00 21.05.2015. – 16.00-17.30
Раушевић Светлана 14.05.2015. – 14.30-16.00 15.05.2015. – 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Панић Драган 14.05.2015. – 17.30-19.00 22.05.2015. – 17.00-18.30
Станковић Саша 14.05.2015. – 14.30-16.00 20.05.2015. – 17.00-18.30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 15.05.2015. – 13.30-15.00 20.05.2015. – 17.00-18.30
Николић Данијела 13.05.2015. – 18.00-19.30 15.05.2015. – 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – V степен
Пејаков Бркић Гордана 14.05.2015. – 14.30-16.00 22.05.2015. – 15.30-17.00
Иванишевић Душан 18.05.2015. – 14.30-16.00 21.05.2015. – 14.30-16.00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 13.05.2015. – 13.30-15.00 22.05.2015. – 15.30-17.00
Јовановић Слободан 15.05.2015. – 17.00-18.30 18.05.2015. – 17.00-18.30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 18.05.2015. – 16.00-17.30 20.05.2015. – 17.30-19.00
Симовић Жарко 18.05.2015. – 17.00-18.30 21.05.2015. – 18.00-19.30
Група машинских предмета – железнички смер
Радовић Вељо 18.05.2015. – 13.30-15.00 21.05.2015. – 14.30-16.00
Шолак Зорица 13.05.2015. – 18.00-19.30 15.05.2015. – 15.00-16.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Такач Силвија 13.05.2015. – 14.00-15.30
Унтербергер Марија 19.05.2015. – 14.00-15.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 21.05.2015. – 17.00-18.30
Мак Маријан 22.05.2015. – 15.00-16.30

Сатница за априлски рок школске 2014/2015. године – ванредни ученици

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.    Ђокић Душанка уч. бр. 1 8.00-8.05
2.    Бјелица Јасмина уч. бр. 2 8.05-8.25
  уч. бр. 3 8.25-8.30
  уч. бр. 8 8.30-8.50
  уч. бр. 9 8.50-8.55
  уч. бр. 10 8.55-9.10
  уч. бр. 11 9.10-9.45
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Ђокић Душанка уч. бр. 17 9.45-10.00
ПЕТАК 17.04.2015. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18 10.00-10.30
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.       Нинков Светлана уч. бр. 1 8.05-8.10
2.       Ненадов Бошко уч. бр. 3 8.10-8.25
уч. бр. 8 8.50-9.10
уч. бр. 9 8.25-8.45
уч. бр. 11 9.45-10.00
уч. бр. 16 9.10-9.15
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана уч. бр. 17 9.15-9.30
ПЕТАК 17.04.2015. У 17.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 18 9.30-9.45
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.Бечић Радочај Тања уч. бр. 2,3,5,9,10,11,16,17,18 8.00-9.10
2.Павловић Ливиа
Р 1.Протић Верица уч. бр. 5,11,16
Н 1. Шевкушић Валентина     уч.бр. 1,7,8,11
   
ПЕТАК 17.04.2015. У 15.00.Ч У УЧ.21
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1. Танацковић Александра уч. бр. 1 8.10-8.25
 2. Kарађиновић Драгана уч. бр. 5 8.25-8.45
уч. бр. 16 8.45-8.55
 
☺    ФИЗИКА, ХЕМИЈА
Физика
1.       Домазет Снежана уч. бр. 2 8.25-9.00
2.       Јаконић Јасмина уч. бр. 5 8.20-8.25
  уч. бр. 13 8.10-8.20
  уч. бр. 16 9.00-9.20
 Хемија
1.    Јовановић Љиљана уч. бр. 1 9.00-9.10
2.    Мартиновић Ервехеја уч. бр. 5 8.50-9.00
  уч. бр. 16 9.10-9.20
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1.      Атанасов Мирослав уч. бр. 1 8.25-8.35
2.      Маришан Деана уч. бр. 5 8.45-8.50
  уч. бр. 16 8.35-8.45
Ликовна култура
1.       Маришан Деана уч. бр. 1 8.35-8.40
2.       Атанасов Мирослав уч. бр. 2 8.40-8.45
уч. бр. 13 8.30-8.35
☺   ИСТОРИЈА
 
1.     Илић Ратко уч. бр. 1 8.50-9.00
2.      Гверо Лазо уч. бр. 2 9.00-9.45
  уч. бр. 13 8.35-8.50
  уч. бр. 16 8.20-8.35
     
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.  Ћирак Слободан уч. бр. 3 8.30-8.35
2. Обрадовић Наташа уч. бр. 8 9.10-9.15
  уч. бр. 10 8.45-8.55
  уч. бр. 11 8.55-9.10
  уч. бр. 17 9.10-9.15
  уч. бр. 18 9.15-9.25
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
1.    Цекић Веселка уч. бр. 1 9.10-9.20
2.    Ђукић Љубица уч. бр. 5 9.20-9.40
уч. бр. 16 9.40-9.55
   
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, грађанско васпитање
1.  Оливера Кантар уч. бр. 5 10.00-10.05
2.   Куљић Марија уч. бр. 10 8.00-8.45
  уч. бр. 11 8.45-9.10
  уч. бр. 14 9.10-9.15
  уч. бр. 17 9.15-9.35
  уч. бр. 18 9.45-10.00
Устав и права грађана
1.       Оливера Кантар уч. бр. 3 10.15-10.40
2.       Радојчић Јована уч. бр. 8уч.бр. 9 10.40-10.4510.45-11.00
 
Филозофија
1.  Радишић Снежана уч. бр. 8 9.15-9.30
2. Алишић Жељка уч. бр. 9 9.30-9.55
уч. бр. 18 9.00-9.15
 
ПСИХОЛОГИЈА
1.   Живановић Марија уч. бр. 1 9.20-9.40
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 2 9.45-10.00
уч. бр. 5 9.40-9.45
   
ВЕРСКА НАСТАВА
1.   Берић Ненад уч. бр. 2 9.00-9.10
2.   Михајловић Данило уч. бр. 3 9.10-9.15
  уч. бр. 5 9.15-9.25
  уч. бр. 8 9.25-9.35
  уч. бр. 9 9.35-9.40
  уч. бр. 10 9.45-10.00
  уч. бр. 11 10.00-10.15
  уч. бр. 13 10.15-10.20
  уч. бр. 16 10.20-10.40
  уч. бр. 17 10.40-10.45
  уч. бр. 18 10.45-10.50
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1. Кардум Ненад уч. бр. 2 10.00-11.00
2. Михић Милан уч. бр. 5 8.00-9.20
  уч. бр. 13 9.20-9.50
  уч. бр. 16 11.00-11.20
     
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 9.40-11.00
2.        Мандић Душан уч. бр. 2 11.30-12.30
  уч. бр. 3 9.20-9.40
  уч. бр. 8 11.00-11.20
  уч. бр. 9 8.55-9.20
  уч. бр. 11 8.40-8.55
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство , ел. и елктронски уређаји
1.        Кешељ Татјана уч. бр. 1 11.00-11.25
2.        Остојић Владимир уч. бр. 2 11.25-11.45
  уч. бр. 3 10.40-10.45
  уч. бр. 5 10.30-10.40
  уч. бр. 8 10.25-10.30
  уч. бр. 17 10.00-10.10
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада елелктровуча
1.        Ацкета Предраг уч. бр. 13 8.50-9.10
2.       Плавшић Милан уч. бр. 14 9.15-10.00
  уч. бр. 18 8.40-8.50
   уч. бр. 17 10.00-10.10
Информациони системи железнице
1.     Кешељ Татјана уч. бр. 3 9.40-10.00
2.     Грујић Миломир уч. бр. 16 10.10-10.25
   
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.     Блажић Јадранка уч. бр. 3 9.10-9.50
2.    Раушевић Светлана уч. бр. 9 9.50-10.00
  уч. бр. 8 10.10-10.20
  уч. бр. 13 10.20-10.30
  уч. бр. 16 10.00-10.10
  уч. бр. 17 8.10-9.10
     
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
                                     САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Јовановски Љупчо уч. бр. 11 8.30-9.00
2.   Белањи Јурај уч. бр. 7 9.10-9.30
     
     
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1.   Божић Драган уч. бр. 9 10.30-11.30
2.   Баста Ненад уч. бр. 10 9.10-10.30
 
   
                               САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
1. Крстић Маја уч. бр. 1 11.00-12.00
2. Ђурић Дренка уч. бр. 2 12.00-13.00
  уч. бр. 3 10.00-11.00
  уч. бр. 5 9.00-10.00
  уч. бр. 8 8.15-9.00
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 3 8.25-8.30
2.        Фуртула Драган уч. бр. 13 10.50-11.30
  уч. бр. 14 8.30-8.45
  уч. бр. 16 9.00-10.00
  уч. бр. 17 10.00-10.50
  уч. бр. 18 8.45-9.00
                   ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 13 9.00-9.05
2.        Симовић Жарко уч. бр. 16 9.15-9.40
  уч. бр. 17 9.40-9.55
  уч. бр. 18 9.05-9.15
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
1.        Радовић Вељо уч. бр. 3 9.35-9.40
2.        Шолак Зорица уч. бр. 13 10.00-11.00
  уч. бр. 14 8.00-9.35
  уч. бр. 17 11.00-11.45
  уч. бр. 18 9.40-10.00
   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР
1.        Унтербергер Марија уч. бр. 5 9.45-10.05
2.        Такач Силвија уч. бр. 11 10.05-10.25
☺     ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр. 5 10.05-10.15
2.        Томановић Предраг уч. бр. 8 10.20-10.45
  уч. бр. 11 10.45-10.55
ИСПИТИ СУ 18.04.2015.год.  (СУБОТА)  ПИСМЕНИ ИСПИТИ 17.04.2015. (ПЕТАК)

Јавне набавке 2014. година

1.Јавна набавка – I (Eлектрична енергија)

2. Јавна набавка – II (Oсигурање)

3. Јавна набавка – III (Материјал за одржавање хигијене)

4. Јавна набавка – IV (Материјал за образовање, културу и спорт)

5. Јавна набавка – V (Гориво за моторна возила)

6. Јавна набавка – VI (Рачунарска опрема)

Консултативна настава / ванредни ученици

»aприлски рок 2015. године«

Српски језик и књижевностТермини
Ђокић Душанка03.03.2015. (15:30-17:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Бјелица Јасмина04.03.2015. (18:00-19:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
МатематикаТермини
Ненадов Бошко11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (16:00-17:30)
Нинков Светлана06.03.2015. (15:30-17:00)16.03.2015. (15:30-17:00)
Енглески језикТермини
Бечић Радочај Тања05.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (15:00-16:30)
Павловић Ливиа05.03.2015. (16:30-18:00)11.03.2015. (15:00-16:30)
Немачки језикТермини
Шевкушић Валентина04.03.2015. (15:00-16:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Руски језикТермини
Протић Верица03.03.2015. (16:00-17:30)13.03.2015. (15:00-16:30)
Француски језикТермини
Петровић Славица04.03.2015. (14:30-16:00)
Биологија; Екологија и заштита животне срединеТермини
Карађиновић Драгана03.03.2015. (17:30-19:00)
Танацковић Александра13.03.2015. (15:00-16:30)
ФизикаТермини
Домазет Снежана03.03.2015. (18:00-19:30)13.03.2015. (18:00-19:30)
Јаконић Јасмина03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (16:00-17:30)
ХемијаТермини
Јовановић Љиљана05.03.2015. (15:30-17:00)
Мартиновић Ервехеја04.03.2015. (16:00-17:30)
Ликовна култураТермини
Маришан Деана12.03.2015. (16:00-17:30)
Музичка уметностТермини
Атанасов Мирослав05.03.2015. (14:30-16:00)
ИсторијаТермини
Јосимов Весна10.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Илић Ратко04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (15:00-16:30)
Физичко васпитањеТермини
Ћирак Слободан10.03.2015. (17:30-19:00)
Обрадовић Наташа05.03.2015. (16:00-17:30)
ГеографијаТермини
Цекић Веселка03.03.2015. (18:00-19:30)06.03.2015. (16:30-18:00)
Ђукић Љубица04.03.2015. (18:00-19:30)05.03.2015. (17:00-18:30)
Социологија; Устав и права грађанаТермини
Кантар Оливера03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (16:30-18:00)
ФилозофијаТермини
Алишић Жељка10.03.2015. (16:00-17:30)12.03.2015. (14:30-16:00)
ПсихологијаТермини
Мазалица Ђокић Наташа12.03.2015. (14:30-16:00)
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Грађанско васпитањеТермини
Живановић Марија03.03.2015. (17:00-18:30)
Верска наставаТермини
Берић Ненад06.03.2015. (15:00-16:30)
Михајловић Данило05.03.2015. (15:00-16:30)
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)Термини
Кардум Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)13.03.2015. (16:00-17:30)
Михић Милан03.03.2015. (15:30-17:00)11.03.2015. (15:30-17:00)
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)Термини
Мандић Душан05.03.2015. (15:30-17:00)10.03.2015. (16:30-18:00)
Станковић Соња06.03.2015. (15:00-16:30)11.03.2015. (16:30-18:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)Термини
Кешељ Татјана03.03.2015. (14:30-16:00)12.03.2015. (15:30-17:00)
Грујић Миломир03.03.2015. (18:00-19:30)11.03.2015. (14:30-17:00)
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)Термини
Ацкета Предраг06.03.2015. (15:00-16:30)12.03.2015. (16:30-18:00)
Група економских предметаТермини
Блажић Јадранка06.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Раушевић Светлана05.03.2015. (14:30-16:00)11.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Божић Драган04.03.2015. (14:30-16:00)10.03.2015. (18:00-19:30)
Баста Ненад04.03.2015. (16:30-18:00)09.03.2015. (18:00-19:30)
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)Термини
Крстић Маја 03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:30-18:00)
Ђурић Дренка03.03.2015. (16:00-17:30)04.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – V степенТермини
Јовановски Љупчо04.03.2015. (15:00-16:30)10.03.2015. (15:30-17:00)
Белањи Јурај05.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (14:30-16:00)
Група саобраћајних предмета – железнички смерТермини
Фуртула Драган03.03.2015. (14:30-16:00)13.03.2015. (14:30-16:00)
Јовановић Слободан06.03.2015. (17:00-18:30)10.03.2015. (18:00-19:30)
Практична настава – железнички смерТермини
Симовић Жарко03.03.2015. (14:30-16:00)05.03.2015. (16:00-17:30)
Михајловић Бранка11.03.2015. (17:00-18:30)12.03.2015. (18:00-19:30)
Група машинских предмета – железнички смерТермини
Радовић Вељо03.03.2015. (15:30-17:00)05.03.2015. (15:00-16:30)
Шолак Зорица04.03.2015. (17:00-18:30)06.03.2015. (15:00-16:30)
Група саобраћајних предмета – ПТТ смерТермини
Такач Силвија12.03.2015. (18:00-19:30)16.03.2015. (13:30-15:00)
Унтербергер Марија03.03.2015. (11:00-12:30)05.03.2015. (16:00-17:30)
Група саобраћајних предмета – наутички смерТермини
Томановић Предраг12.03.2015. (17:00-18:30)13.03.2015. (14:30-16:00)
Мак Маријан05.03.2015. (18:00-19:30)09.03.2015. (16:00-17:30)