Консултативна настава – ванредни ученици – термини за jануарски рок 2017/2018. године

Консултативна настава – ванредни ученици – термини за jануарски рок 2017/2018. године

Српски језик и књижевност
Бјелица Јасмина 16.11.2017. 15.00-16.30 22.11.2017. 15.00-16.30
Мајсторовић Јелена 20.11.2017. 17.30-19.00 24.11.2017. 15.00-16.30
Математика
Ивић Љубо 20.11.2017. 16.00-17.30 22.11.2017. 17.00-18.30
Роган Александар 23.11.2017. 17.00-18.30 24.11.2017. 16.00-17.30
Енглески језик
Матарић Јасмина 23.11.2017. 15.00-16.30 24.11.2017. 14.30-16.00
Ратковић Миа 16.11.2017. 15.00-16.30 20.11.2017. 15.00-16.30
Немачки језик
Марковић Драгица 22.11.2017. 14.00-15.30
Руски језик
Протић Верица 20.11.2017. 17.00-18.30
Француски језик
Петровић Славица 23.11.2017. 14.00-15.30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 20.11.2017. 15.30-17.00
Танацковић Александра 17.11.2017. 16.00-17.30
Физика
Домазет Снежана 16.11.2017. 14.00-15.30
Илић Сузана 22.11.2017. 17.00-18.30
Хемија
Јовановић Љиљана 23.11.2017. 17.00-18.30
Мартиновић Ервехеја 24.11.2017. 15.00-16.30
Ликовна култура
Маришан Дејана 17.11.2017. 16.00-17.30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 23.11.2017. 14.00-15.30
Историја
Јосимов Весна 22.11.2017. 17.30-19.00
Илић Ратко 20.11.2017. 18.00-19.30
Физичко васпитање
Голубовић Љиљана 23.11.2017. 15.00-16.30
Обрадовић Наташа 16.11.2017. 15.00-16.30
Географија
Цекић Веселка 23.11.2017. 14.30-16.00
Ђукић Љубица 24.11.2017. 16.00-17.30
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 17.11.2017. 17.30-19.00 22.11.2017. 15.00-16.30
Филозофија
Алишић Жељка 16.11.2017. 18.00-19.30 20.11.2017. 14.30-16.00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 20.11.2017. 15.30-17.00
Живановић Марија 17.11.2017. 14.00-15.30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 17.11.2017. 14.00-15.30
Верска настава
Берић Ненад 20.11.2017. 17.30-19.00
Крстић Милован 23.11.2017. 15.00-16.30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 20.11.2017. 15.00-16.30 23.11.2017. 17.00-18.30
Кардум Ненад 16.11.2017. 17.00-18.30 20.11.2017. 17.00-18.30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 17.11.2017. 18.00-19.30 20.11.2017. 13.30-15.00
Станковић Соња 22.11.2017. 16.00-17.30 23.11.2017. 13.30-15.00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 16.11.2017. 14.30-16.00 17.11.2017. 16.00-17.30
Грујић Миломир 20.11.2017. 18.00-19.30 22.11.2017. 16.00-17.30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 23.11.2017. 15.30-17.00 17.11.2017. 17.00-18.30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 17.11.2017. 13.30-15.00 23.11.2017. 15.00-16.30
Блажић Јадранка 20.11.2017. 15.30-17.00 23.11.2017. 14.30-16.00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Чукановић Ана 20.11.2017. 13.30-15.00 22.11.2017. 13.30-15.00
Крстић Маја 16.11.2017. 13.30-15.00 24.11.2017. 13.30-15.00
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Баста Ненад 20.11.2017. 16.00-17.30 22.11.2017. 15.00-16.30
Николић Данијела 17.11.2017. 14.00-15.30 23.11.2017. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Фуртула Драган 20.11.2017. 14.00-15.30 23.11.2017. 15.00-16.30
Јовановић Слободан 16.11.2017. 16.00-17.30 24.11.2017. 14.30-16.00
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 17.11.2017. 15.00-16.30
Сомборски Жика 20.11.2017. 15.00-16.30
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 17.11.2017. 15.30-17.00 22.11.2017. 16.30-18.00
Шолак Зорица 23.11.2017. 14.00-15.30 24.11.2017. 17.00-18.30
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 17.11.2017. 14.00-15.30
Унтербергер Марија 24.11.2017. 18.00-19.30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 22.11.2017. 17.00-18.30
Мак Маријан 17.11.2017. 15.00-16.30

Писмени испити: петак 08.12.2017.

  • од 15.00 часова – страни језици
  • од 16.00 часова – српски језик
  • од 17.00 часова – математика

Остали испити: субота 09.12.2017. од 8.00 часова