Сатница за октобарски рок 2017. године – ванредно школовање

Сатница за октобарски рок 2017. године – ванредно школовање

☺    СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ
1.     Никовић Лена уч. бр. 1 8,00-8,10
2.   Ђокић Душанка уч. бр. 10 8,10-8,30
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Никовић Лена уч. бр. 11 8,50-8,55
ПЕТАК  20.10.2017. У 16.00.Ч У УЧ.21 уч. бр. 17 8,30-8,50
 
☺    МАТЕМАТИКА
1.   Марковић Маја уч. бр.  9 8,00-8,10
2.   Нинков Светлана уч. бр.  17 8,10-8,20
ДЕЖУРАН ПРОФЕСОР: Нинков Светлана уч. бр.  18 8,20-8,30
ПЕТАК 20.10.2017. У 17.00.Ч У УЧ.21    
 
☺   СТРАНИ ЈЕЗИК
Е 1.     Топалски Диана уч. бр. 9,10,14,17,18 8,00-9,00
2.     Павловић Ливиа
Р 1.     Протић Верица уч.бр. 1, 17
2.     Марковић Драгица
Н 1.     Марковић Драгица уч.бр. 11
2.     Протић Верица
ПЕТАК 20.10.2017. У 15.00.Ч У УЧ.21  
 
☺    БИОЛОГИЈА, ЕКОЛОГИЈА
1.       Танцаковић Александра уч. бр. 9 8,10-8,25
        2.     Карађиновић Драгана уч. бр. 18 8,00-8,10
 
☺    ФИЗИКА
1.    Домазет Снежана уч. бр. 9 8,20-8,30
2.    Илић Сузана – замена    
 
☺   ЛИКОВНО, МУЗИЧКО
Музичка уметност
1.       Атанасов Мирослав уч. бр. 18 8,10-8,15
2.       Маришан Дејана    
Ликовна култура
1.       Маришан Дејана уч. бр. 9 8,30-8,35
2.       Атанасов Мирослав    
 
☺   ИСТОРИЈА
1.     Илић Ратко уч. бр. 9 8,35-8,55
2.     Јосимов Весна уч. бр. 18 8,55-9,00
 
☺    ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ
1.   Савић Владимир уч. бр. 2 8,00-8,05
             2.   Ћирак Слободан уч. бр. 9 8,50-9,00
  уч. бр. 10 8,05-8,50
  уч. бр. 11 8,05-8,20
  уч. бр. 17 8,20-8,30
  уч. бр. 18 8,30-8,35
 
☺    ГЕОГРАФИЈА
             1.    Алајица Данијела уч. бр. 9 9,00-9,10
             2.    Ђукић Љубица уч. бр. 17 9,10-9,15
  уч. бр. 18 9,15-9,30
 
☺    СОЦИОЛОГИЈА, ФИЛОЗОФИЈА, УСТАВ И ПРАВА ГРАЂАНА
 Социологија, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
1.   Оливера Кантар уч. бр. 2 8,30-8,40
2.   Куљић Марија уч. бр. 10 8,50-9,30
  уч. бр. 11 9,30-10,10
  уч. бр. 16 8,45-8,50
  уч. бр. 17 10,10-10,20
  уч. бр. 18 8,40-8,45
 
Филозофија
1.   Алишић Жељка уч. бр. 11 8,20-8,30
2.  Радишић Снежана уч. бр. 14 8,30-8,35
  уч. бр. 16 8,35-8,40
  уч. бр. 17 8,40-8,45
 
☺  ПСИХОЛОГИЈА
 1.   Живановић Марија уч. бр. 2 9,55-10,00
2.   Ђокић – Мазалица Наташа уч. бр. 9 10,00-10,05
  уч. бр. 18 10,05-10,10
 
 ВЕРСКА НАСТАВА
 
 1.   Берић Ненад уч. бр. 9 9,10-9,30
                  2.  Крстић Душан уч. бр. 10 9,30-10,00
  уч. бр. 11 9,50-10,10
  уч. бр. 14 9,00-9,10
  уч. бр. 16 8,50-9,00
  уч. бр. 17 10,10-10,30
  уч. бр. 18 9,05-9,10
 
☺    ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА
Техн.цртање, механика, маш.елементи
1.   Ђурнић Љиљана уч. бр. 9 9,30-10,00
2.   Михић Милан уч. бр. 11 9,20-9,30
  уч. бр. 13 8,40-9,20
  уч. бр. 18 8,35-8,40
 
Мотори, техн.материјала, основи машинства,
1.        Станковић Соња уч. бр. 1 8,10-8,25
2.        Панић Драган уч. бр. 2 8,25-8,45
  уч. бр. 9 9,20-9,30
  уч. бр. 10 8,00-8,10
  уч. бр. 11 8,45-9,00
  уч. бр. 18 9,00-9,20
 
☺    ГРУПА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ПРЕДМЕТА И ИНФОРМАТИКА
Електрични уређаји, ел. опрема на вучним возилима, изборна техн. рада електровуча
1.       Ацкета Предраг уч. бр. 13 10,00-10,05
                 2.    Плавшић Милан уч. бр. 14 9,35-10,00
  уч. бр. 16 9,00-9,35
 
Средства осигурања и везе, основи електротехнике, информатика и рачунарство, ел. и елктронски уређаји Информациони системи железнице
                 1.     Кешељ Татјана уч. бр. 9 10,05-10,10
                 2.     Грујић Миломир уч. бр. 17 9,45-10,00
  уч. бр. 18 9,30-9,45
 
☺      ГРУПА ЕКОНОМСКИХ ПРЕДМЕТА
1.       Раушевић Светлана уч. бр. 1 8,25-8,40
2.     Судар Вера уч. бр. 2 8,45-9,15
  уч. бр. 17 9,15-10,00
 
☺    ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ДРУМСКИ СМЕР
                                    САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Еремић Злата уч. бр. 2 9,15-10,00
 2.    Деспотовић Зоран уч. бр. 9 10,00-10,30
  уч. бр. 11 9,00-9,15
  уч. бр. 18 8,45-8,55
                      САОБРАЋАЈНИ ПРЕДМЕТИ И ПРАКТИЧНА НАСТАВА
                1.    Пејаков Бркић Гордана уч. бр. 1 8,50-9,30
                  2.    Станковић Саша уч. бр. 8 9,30-10,00
  уч. бр. 10 10,00-11,00
 

 

☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Јовановић Слободан уч. бр. 13 9,30-10,00
2.        Сомборски Жика уч. бр. 14 8,35-9,00
  уч. бр. 16 8,00-8,35
  уч. бр. 17 10,00-10,15
 
                  ☺   ПРАКТИЧНА НАСТАВА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Михајловић Бранка уч. бр. 17 8,50-9,10
2.        Ђурановић Предраг    
 
   ГРУПА МАШИНСКИХ ПРЕДМЕТА – ЖЕЛЕЗНИЧКИ СМЕР
 
1.        Филиповић Драгиша уч. бр. 13 10,05-11,00
2.        Шолак Зорица уч. бр. 14 8,00-9,00
  уч. бр. 16 9,35-10,30
  уч. бр. 17 9,00-9,10
 
   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – ПТТ СМЕР
 
1.        Ђурашиновић Драган уч. бр.  9 10,00-10,15
2.        Унтербергер Марија уч. бр. 11 10,15-10,30
 
☺   ГРУПА САОБРАЋАЈНИХ ПРЕДМЕТА – НАУТИЧКИ СМЕР
 
1.        Мак Маријан уч. бр. 11 8,00-8,15
2.        Томановић Предраг    
 
           
Консултативна настава – ванредни ученици – термини за октобарски рок 2017/2018. године

Консултативна настава – ванредни ученици – термини за октобарски рок 2017/2018. године

Српски језик и књижевност
Никовић Лена 06.10.   16:30-18:00 09.10.   18:00-19:30
Ђокић Душанка 05.10.   16:00-17:30 11.10.   15:00-16:30
Математика
Марковић Маја 09.10.   16:00-17:30 10.10   15:00-16.:30
Нинков Светлана 06.10.   18:00-19:30 09.10.   13:00-14:30
Енглески језик
Павловић Ливиа 06.10.   15:00-16:30
Топалски Диана 11.10.   16:00-17:30
Немачки језик
Марковић Драгица 05.10.   16:00-17:30
Руски језик
Протић Верица 05.10.   13:30-15:00
Француски језик
Петровић Славица 06.10.   18:00-19:30
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Карађиновић Драгана 06.10.   14:00-15:30
Танацковић Александра 06.10.   16:00-17:30
Физика
Домазет Снежана 05.10.   13:30-15:00
Илић Сузана 10.10.   16:00-17:30
Хемија
Јовановић Љиљана 10.10.   15:30-17:00
Мартиновић Ервехеја 05.10.   14:00-15:30
Ликовна култура
Маришан Дејана 06.10.   16:00-17:30
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 05.10.   14:00-15:30
Историја
Јосимов Весна 10.10.   18:00-19:30
Илић Ратко 09.10.   18:00-19:30
Физичко васпитање
Савић Владимир 06.10.   18:00-19:30
Ћирак Слободан 09.10.   18:00-19:30
Географија
Алајица Данијела 09.10.   16:00-17:30
Ђукић Љубица 11.10.   13:30-15:00
Социологија; Устав и права грађана
Кантар Оливера 06.10.   18:00-19:30
Филозофија
Алишић Жељка 05.10.   13:30-15:00
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 05.10.   13:30-15:00
Живановић Марија 06.10.   14:00-15:30
Грађанско васпитање
Живановић Марија 06.10.     14:00-15:30
Верска настава
Берић Ненад 05.10.   16:00-17:30
Крстић Душан 11.10.   15:00-16:30
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 09.10.   15:00-16:30
Михић Милан 06.10.   17:00-18:30
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 06.10.   18:00-19:30
Станковић Соња 10.10.   16:30-18:00
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 10.10.   14:00-15:30
Грујић Миломир 09.10.   18:00-19:30
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 06.10.   17:00-18:30
Група економских предмета
Раушевић Светлана 05.10.   13:30-15:00
Судар Вера 05.10.   18:00-19:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Деспотовић Зоран 06.10.   16:00-17:30
Еремић Злата 11.10.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Пејаков Бркић Гордана 05.10.   14:30-17:00
Станковић Саша 11.10.   17:30-19:00
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 05.10.   16:00-17:30 09.10.   14:00-15:30
Практична настава – железнички смер
Михајловић Бранка 10.10.   17:00-18:30
Сомборски Жика 11.10.   15:00-16:30
Група машинских предмета – железнички смер
Филиповић Драгиша 10.10.   13:30-15:00 11.10.   17:00-18:30
Шолак Зорица 05.10.   13:00-14:30 06.10.   13:30-15:00
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 05.10.   18:00-19:30
Унтербергер Марија 10.10.   14:00-15:30
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 06.10. 18:00-19:30
Мак Маријан 05.10. 17:00-18:30